głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
naataliie nie lubię tych wieczorów gdy skulam się pod kołdrą na łóżku przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli które rozpierdalają mi głowę miłość nie istnieje! to

naataliie

naataliie.moblo.pl
nie lubię tych wieczorów gdy skulam się pod kołdrą na łóżku przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli które rozpierdalają mi głowę
nie lubię tych wieczorów  gdy... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę

  miłość nie istnieje!   to jak... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

- miłość nie istnieje! - to jak wytłumaczysz to, jak się czuję gdy go widzę.? jak wytłumaczysz motylki w brzuchu, uśmiech na twarzy i rozszerzone źrenice.? - głupotą.

Pod łóżkiem znalazłam mój stary... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

Pod łóżkiem znalazłam mój stary pamiętnik . Z ciekawością zaczęłam go czytać . Z dnia 14.02.09r Widniał napis ` Kocham Cię ` . Z oczu nagle zaczęły mi kapać łzy , nie wiem dlaczego , w końcu nie byłam smutna . Może dlatego, że tamte dni były najpiękniejsze w moim życiu.

Lubię patrzeć na Twoją reakcję... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

Lubię patrzeć na Twoją reakcję, gdy ktoś wymawia moje imię.

Czytam książkę pt.  Miłość... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

Czytam książkę pt. "Miłość", czwarty rozdział : "On mnie nie kocha".

Ej. Wiesz jak to jest  kiedy nie masz... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

Ej. Wiesz jak to jest, kiedy nie masz ochoty rozmawiać nawet z przyjaciółmi? Kiedy za towarzystwo robi Ci tabliczka czekolady i gorące kakao w dłoniach? Wiesz jak to jest, kiedy ktoś o nim wspomina, a Ty momentalnie bledniesz? Nie wiesz? Więc proszę, nie wmawiaj, że kiedyś zapomnę.

A czy fakt  że siedzę ze łzami w... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

A czy fakt, że siedzę ze łzami w oczach, modląc się o wiadomość od Ciebie byłby w stanie coś zmienić?

Dałeś mi kluczę do swojego... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

Dałeś mi kluczę do swojego mieszkania, mówiąc, że mam przygotowaną koszulkę do spania. Gdy nie będę chciała wracać do domu po imprezie na kacu, zaproponowałeś, że ja będę spała na twym łóżku, Ty na materacu. Dziękując dodałam: ‘Ten gest znaczy dla mnie wiele’ Stwierdziłeś z uśmiechem na twarzy: ‘ Od tego są przyjaciele’.

Wyobrażam sobie często jakby to... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

Wyobrażam sobie często jakby to było, gdybym powiedziała ci prawdę i wyznała miłość. Listem, e-mailem, lub na gg, albo patrząc prosto w oczy twe.. Jak byś zareagował? Może byś zwariował? Może byś mnie wyśmiał? A może byś pokochał? Wyobrażam sobie często jakby to było, gdybym powiedziała ci prawdę..wyznała miłość. Może wszystkim byś rozgadał? Może tajemnicy dochował? A może się mną zaopiekował? Może teraz mnie kochasz? i liczysz na mój krok boję się go zrobić, bo to niepewny skok- w nieznane..

nie rozumiem Cię. On Cie zranił  a... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

nie rozumiem Cię. On Cie zranił, a Ty dalej Go kochasz .. - widocznie wolę skurwysynów

Mam nieopisaną ochotę napisać Ci... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

Mam nieopisaną ochotę napisać Ci na gg "pieprz się" z milion razy, ale nie zrobię tego z obawy, że mógłbyś mnie posłuchać

Czasami lepiej nic nie robić. Może... teksty

naataliie dodano: 18 luty 2011

Czasami lepiej nic nie robić. Może faktycznie tak będzie lepiej. Po co chrzanić to co już osiągnęliśmy. Może ma racje. Może nie jest odpowiednią osobą dla mnie.. A może to ja nie zasługuje na niego? Może to moja wina, że wiecznie wszystko się pieprzy... Może to ze mną jest coś nie tak..? Całe moje życie to jedna wielka porażka..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV