głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
na_koncu_teczy Kiedy mnie już nie będzie kiedy popadne w nicość całkowitą ciemność która mnie ogarnie bezpowrotnie proszę zaopiekuj się moim sercem bo zostawiłam je u Ciebie.

na_koncu_teczy

na_koncu_teczy.moblo.pl
Kiedy mnie już nie będzie kiedy popadne w nicość całkowitą ciemność która mnie ogarnie bezpowrotnie proszę zaopiekuj się moim sercem bo zostawiłam je u Ciebie. A
 Kiedy mnie już nie będzie  kiedy... teksty

na_koncu_teczy dodano: 7 luty 2016

`Kiedy mnie już nie będzie, kiedy popadne w nicość, całkowitą ciemność, która mnie ogarnie bezpowrotnie, proszę zaopiekuj się moim sercem, bo zostawiłam je u Ciebie. Ale czy kiedy zniknę, czy kiedy nie będziesz mogła mnie zobaczyć, dotknąć, kiedy dojdzie w końcu do Ciebie, że mnie już nie ma, kiedy zrozumiesz, że wiecej nie zobaczysz mojego błysku w oczach, nie wywołasz już mojego uśmiechu, nie poczujesz zapachu, ani nie zapalisz ze mną fajki, nie wypijesz piwa czy nie nabijesz lufki, czy dojdzie do Ciebie kim byłam i kim mogłam dla Ciebie być ? Czy w środku nocy serce pęknie Ci na milion kawałków, kiedy dowiesz się, że mnie już nie ma? Obiecaj tylko jedno, że nie zapomnisz, tych dobrych chwil i wspominaj mnie często, będę zawsze przy Tobie.

 Jestem zazdrosna  jestem obłędnie... teksty

na_koncu_teczy dodano: 19 stycznia 2016

`Jestem zazdrosna, jestem obłędnie zazdrosna, zazdroszczę łóżeczku, w którę się wtula, zamiast w moje ramiona, zazdroszczę podłodze, po której chodzi, zazdroszczę nawet jej kotu, którego głaszcze zamiast mnie..

I pójdę juz spać  chce zasnąć... teksty

na_koncu_teczy dodano: 18 stycznia 2016

I pójdę juz spać, chce zasnąć jak dziecko, bo dzis mi się przysnisz, mam ta pierdolona pewność.

 Kiedy inni nie chcieli nawet... teksty

na_koncu_teczy dodano: 16 stycznia 2016

`Kiedy inni nie chcieli nawet słuchać moich wyjaśnień, ona rozumiała mnie prawie bez słów. Gdy nie mogłam znaleźć dookoła żadnej pomocnej dłoni, oplatała mnie swoimi ciepłymi ramionami żebym mogła schować się przed chłodem ludzkiej obojętności. Była ze mną zawsze, nawet wtedy, kiedy wszyscy byli przeciwko mnie. Nawet wtedy, kiedy ja sama byłam przeciwko sobie.

 Najtrudniej naprawić siebie. teksty

na_koncu_teczy dodano: 16 stycznia 2016

`Najtrudniej naprawić siebie.

  Czy jest taka miłość  która... teksty

na_koncu_teczy dodano: 16 stycznia 2016

`"Czy jest taka miłość, która mimo połamanych skrzydeł czeka? Mimo upływu lat czeka? Mimo rozbitego szkła czeka? Czy istnieje miłość, której nie zabiją żadne słowa, nie zasypie żaden śnieg, żadna burza nie ruszy? I mimo przerwy w zdarzeniach, mimo braku dotyku, prądu i ciepła tęskni?"

Nadeszła noc  kolejna  zimna... teksty

na_koncu_teczy dodano: 15 stycznia 2016

Nadeszła noc, kolejna, zimna, samotna, rozgrzewa mnie tylko od środka wspomnienie Twojego "dobranoc Kochanie" delikatnego buziaka i wtulenia się w moje ramiona... Dobranoc "moje wszystko" gdziekolwiek i z kimkolwiek jesteś...

A gdyby tak z tym spadającym... teksty

na_koncu_teczy dodano: 15 stycznia 2016

A gdyby tak z tym spadającym śniegiem niebo zesłalo mi Ciebie ?

 Kiedyś będzie tak jak chce... teksty

na_koncu_teczy dodano: 15 stycznia 2016

`Kiedyś będzie tak jak chce, będziesz przy mnie, mimo wszystko, nie pamiętając tego co złe, będziesz zasypiać i budzić się obok mnie, zapatrzona w Nas, z dnia na dzień spełniona jeszcze bardziej, każdego poranka będę budzić Cię pocałunkiem, robić Ci kawę i mówić jak bardzo jestem Ci wdzięczna, że jesteś.

 Przytulając się do Ciebie... teksty

na_koncu_teczy dodano: 15 stycznia 2016

`Przytulając się do Ciebie usłyszałam znowu bicie Twojego serca, ten uspokajający rytm serduszka, które kiedyś biło dla mnie i dzięki mnie...

 Dni mijają jakoś  bo muszą  czas... teksty

na_koncu_teczy dodano: 15 stycznia 2016

`Dni mijają jakoś, bo muszą, czas powoli wlecze się, ale mija, ale gdy przychodzi noc każda sekunda jest jak godzina, ale wtedy jestem z Tobą, mam Cię w myślach, czuję Twój zapach na pozostawionych rzeczach, słyszę w głowie Twój smiech, czy śmiejesz się tak nadal ? Nawet jeśli mnie nie ma?

 Tęsknie za Tobą  za Twoim głosem... teksty

na_koncu_teczy dodano: 15 stycznia 2016

`Tęsknie za Tobą, za Twoim głosem, uśmiechem, każdym gestem, najprostszym, nawet tym który kiedyś był irytujący, a teraz byłby wszystkim.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV