głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
myheart.mylife Denerwuje mnie to że udajesz że cię obchodzę. Wolisz nie mówić prawdy wolisz mnie okłamywać. Ja dałam ci serce ty mi oddałeś kamień. Nie wiesz jak rani mnie każ

myheart.mylife

myheart.mylife.moblo.pl
Denerwuje mnie to że udajesz że cię obchodzę. Wolisz nie mówić prawdy wolisz mnie okłamywać. Ja dałam ci serce ty mi oddałeś kamień. Nie wiesz jak rani mnie każde twoje
Denerwuje mnie to że udajesz  że... teksty

myheart.mylife dodano: 4 lipca 2013

Denerwuje mnie to że udajesz, że cię obchodzę. Wolisz nie mówić prawdy, wolisz mnie okłamywać. Ja dałam ci serce ty mi oddałeś kamień. Nie wiesz jak rani mnie każde twoje słowo które jest kłamstwem. Już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Moje życie jest wielką dziurą smutku gdy ty jesteś taki do mnie ....

Nie wiesz jak bardzo cię potrzebuje.... teksty

myheart.mylife dodano: 3 lipca 2013

Nie wiesz jak bardzo cię potrzebuje. Jesteś moim tlenem moją drugą połówką. Gdy już cię prawie mam ty mi to potrafisz zniszczyć. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam bez ciebie, ale musisz wiedzieć że człowiek bez tlenu umiera...

Zbyt często się mylimy w życiu.... teksty

myheart.mylife dodano: 3 lipca 2013

Zbyt często się mylimy w życiu. Lecz niektóre pomyłki robią nam wiele dziur w sercu. Tak wiele dziur że ciężko jest je wyleczyć.

Dlaczego nie jesteśmy tak odważni... teksty

myheart.mylife dodano: 3 lipca 2013

Dlaczego nie jesteśmy tak odważni jak w myślach. W myślach potrafilibyśmy móc zrobić wszystko. A gdy już przychodzi ta pora gdy mamy to zrobić to odwaga znika, strach zbyt szybko wypełnia nasz umysł i nie jesteśmy w stanie tego zrobić.

Proszę wyjdź z mojego serca  bo... teksty

myheart.mylife dodano: 28 czerwca 2013

Proszę wyjdź z mojego serca, bo już zbyt wiele zadałeś mu bólu.

To takie chujowe  stoisz i patrzysz... teksty

myheart.mylife dodano: 25 czerwca 2013

To takie chujowe, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

czuję jak to się robi chore  jak z... teksty

myheart.mylife dodano: 25 czerwca 2013

czuję jak to się robi chore, jak z dnia na dzień mam coraz większą obsesję na Twoim punkcie, wszystko kręci się wokół Ciebie. nie potrafię opisać tego jak mocne jest uczucie którym Cię darzę, jak cholernie zależy mi na Tobie i Twoim szczęściu, nie pojmiesz tego ile znaczy dla mnie Twój uśmiech jak cudownie czuję się gdy jesteś przy mnie. nigdy dla nikogo nie byłam tak ważna, nigdy nikt nie oddal mi siebie w takim stopniu, pierwszy raz w swoim życiu mogę śmiało powiedzieć że jestem szczęśliwa, szczęśliwa dzięki Tobie.

są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

myheart.mylife dodano: 25 czerwca 2013

są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak Nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili Nam cierpieć. i mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

Miałam być dorosła. Znowu nic z... teksty

myheart.mylife dodano: 25 czerwca 2013

Miałam być dorosła. Znowu nic z tego nie wyszło. Sprawy, które miałam poukładać jeszcze bardziej spierdoliłam i w ogóle się nie ogarniam.Miałam być dorosła, a nadal czekam aż ktoś mną pokieruję i pokażę jak żyć, żeby nie bolało.

mógłbyś nauczyć mnie szybkiego... teksty

myheart.mylife dodano: 25 czerwca 2013

mógłbyś nauczyć mnie szybkiego zapominania i usuwania ludzi ze swojego życia, bo jesteś w tym mistrzem.

Ciekawe  czy kiedykolwiek na moje... teksty

myheart.mylife dodano: 25 czerwca 2013

Ciekawe, czy kiedykolwiek na moje 'kocham cię', zaczęło mu bić szybciej serce. Ciekawe, czy kiedy byłam w szpitalu, chociaż raz zastanawiał się, jak się trzymam. Ciekawe, czy całując się ze mną, czuje w brzuchu motylki. Ciekawe, czy czasami mu się śnie. Ciekawe, czy myśli o mnie poza czasem, kiedy napiszę wiadomość, czy się spotkamy. Ciekawe, czy kiedykolwiek nie mógł zasnąć, bo siedziałam w jego głowie i nie chciałam wyjść. Ciekawe, czy kiedyś, mówiąc 'to moja dziewczyna', poczuł dumę. Ciekawe, czy oddałby za mnie życie, bo ja za niego tak.

Czasem chciałabym być suką  wiesz... teksty

myheart.mylife dodano: 25 czerwca 2013

Czasem chciałabym być suką, wiesz taką jebaną egoistką. mieć głęboko te wszystkie uczucia. być po prostu ponad tym wszystkim i mieć naprawdę wyjebane.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV