głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
monnx3 Nosze w sobie niesamowity bałagan. W głowie w sercu w życiu. I znów leżę na tej przeklętej podłodze i wiem że muszę wstać ale wcale mi się nie chce. więc jeśli

monnx3

monnx3.moblo.pl
Nosze w sobie niesamowity bałagan. W głowie w sercu w życiu. I znów leżę na tej przeklętej podłodze i wiem że muszę wstać ale wcale mi się nie chce.
Nosze w sobie niesamowity bałagan. W... teksty

monnx3 dodano: 1 maja 2012

Nosze w sobie niesamowity bałagan. W głowie, w sercu, w życiu. I znów leżę na tej przeklętej podłodze i wiem, że muszę wstać, ale wcale mi się nie chce.

więc jeśli tego chcesz  to po... teksty

monnx3 dodano: 11 kwietnia 2012

więc jeśli tego chcesz, to po prostu weź mnie ja nie będe się opierał, bo po prostu jesteś. . . / / czternasty miesiąc mija słonce ;***

Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

monnx3 dodano: 30 marca 2012

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

A może by tak pieprzyć... teksty

monnx3 dodano: 30 marca 2012

A może by tak pieprzyć konsekwencje? Może zaryzykować, stawiając czoła przegranej i po prostu nie myśleć, co będzie dalej. Czy warto? Jak to się skończy? Czy mamy szanse? Tak, macie. Siebie na chwilę lub nigdy. Razem tu i teraz lub nigdy. Po co żyć przeciętnym życiem w związkach zanudzających ten świat, jeśli można dać się ponieść uczuciom bez przyszłości? Tylko głupi wierzą, że jeśli coś nie ma przyszłości, to nie ma w ogóle sensu. Wartością związków nie jest ich trwanie samo w sobie, ale to, czego w nich doświadczamy.

Bywa tak  że gdy dużo dajesz  a w... teksty

monnx3 dodano: 30 marca 2012

Bywa tak, że gdy dużo dajesz, a w zamian nie dostajesz tak naprawdę nic, budzisz się pewnego dnia i stwierdzasz, że jest ci bez różnicy. Że w sumie jesteś tak wyprany z uczuć, że nie masz ochoty na żadne interakcje danego typu. Z kimkolwiek.

Nie zmuszaj się do robienia czegoś... teksty

monnx3 dodano: 30 marca 2012

Nie zmuszaj się do robienia czegoś, na co nie masz najmniejszej ochoty. Nigdy. Jeżeli zapragniesz zostawić kogoś na środku ulicy, przejść na drugą stronę i odejść- zrób to.

W bliskim kontakcie z Nim doznawałam... teksty

monnx3 dodano: 30 marca 2012

W bliskim kontakcie z Nim doznawałam dziwnej polaryzacji pragnień. Bo jakaś cząstka mnie chciała uciekać przed Nim z wrzaskiem “pali się”. A inną, bardziej lekkomyślną cząstkę nęciła potrzeba sprawdzenia jak bardzo mogę się do niego zbliżyć i... nie spłonąć.

Podoba mi się człowiek  którego... teksty

monnx3 dodano: 30 marca 2012

Podoba mi się człowiek, którego oczy mówią więcej niż wargi.

A jednak potrzeba mi twoich słów i... teksty

monnx3 dodano: 30 marca 2012

A jednak potrzeba mi twoich słów i trzeba twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

Nic już nie będzie takie samo   ta... teksty

monnx3 dodano: 30 marca 2012

Nic już nie będzie takie samo - ta myśl przestaje cieszyć, kiedy uświadamiam sobie, że za niektórymi rzeczami nie można przestać tęsknić. Nawet jeśli te rzeczy są po prostu złe.

Wszystko w Twoich rękach. Dlatego... teksty

monnx3 dodano: 30 marca 2012

Wszystko w Twoich rękach. Dlatego jest Ci tak ciężko.

Chciałabym Ci wystarczać. Tak... teksty

monnx3 dodano: 30 marca 2012

Chciałabym Ci wystarczać. Tak idealnie. Pasować do bioder, marzeń i Twojego Domu. Już zawsze. Na zawsze. Być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV