głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
monnx3 Boję się bo stajesz się jedyną osobą dla której chcę i potrafiłabym się zmienić a robię złe rzeczy zbyt złe nawet jak na mnie. gdy odchodzę od niego obrażona…id

monnx3

monnx3.moblo.pl
Boję się bo stajesz się jedyną osobą dla której chcę i potrafiłabym się zmienić a robię złe rzeczy zbyt złe nawet jak na mnie.
Boję się bo stajesz się jedyną... teksty

monnx3 dodano: 3 czerwca 2011

Boję się, bo stajesz się jedyną osobą, dla której chcę i potrafiłabym się zmienić, a robię złe rzeczy,zbyt złe, nawet jak na mnie.

gdy odchodzę od niego... teksty

monnx3 dodano: 3 czerwca 2011

gdy odchodzę od niego obrażona…idzie za mną. gdy go popycham i biję…chwyta mnie i nie puszcza. gdy zaczynam do niego przeklinać…całuje mnie i mówi, że kocha. gdy jestem cicho…pyta, co się stało. gdy zaczynam płakać…przytula mnie i nie odzywa się słowem. gdy kładę głowę na jego ramieniu…nachyla się i mnie całuje. gdy kradnę jego ulubioną bluzę…pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy. gdy zdradzam mu sekret…zatrzymuje go dla siebie. gdy patrzę mu w oczy…nie patrzy w inną stronę, póki ja tego nie zrobię. gdy podbiegam do niego z płaczem…pierwsza rzecz, którą mówi 'kogo mam skopać, kochanie?'

Ja za każdym razem mocniej ściskam... teksty

monnx3 dodano: 3 czerwca 2011

Ja za każdym razem mocniej, ściskam nasze zdjęcie w dłoniach, czas tak łatwo nas pokonał.. Nie zostało mi już nic.

i wiesz co? znudziło mi się już to... teksty

monnx3 dodano: 25 maja 2011

i wiesz co? znudziło mi się już to puste patrzenie w ekran komputera, czekanie na pojawienie się migającej koperty w prawym dolnym rogu.

czemu dziś jestem tak niemiła? bo... teksty

monnx3 dodano: 25 maja 2011

czemu dziś jestem tak niemiła? bo wyczerpał mi się pakiet dobrego wychowania, więc spierdalaj i mnie więcej nie wkurwiaj.

 Znasz Nikiego?  Niee!?  To z... teksty

monnx3 dodano: 22 maja 2011

- Znasz Nikiego? - Niee!? - To z kim sie wczoraj całowałaś? - eeem... Z Nikim?

 Uczysz się?  Nie opracowuję... teksty

monnx3 dodano: 22 maja 2011

- Uczysz się? - Nie, opracowuję plan masowej zagłady ludzkości, przy użyciu supernowoczesnego wirusa. - Co? - Tak uczę się.

cześć jestem chłopakiem : najpierw... teksty

monnx3 dodano: 22 maja 2011

cześć jestem chłopakiem : najpierw z tobą poflirtuje , potem zawrócę ci w głowie , będę z tobą pisał bo przecież na początku tak trzeba , będę zaczepiał twoje koleżanki i gadał z nimi o tobie ,będę ci kłamał , potem będę cie zawracał w głowie do tego stopnia ze się we mnie zakochasz , uszczęśliwię cie na jedna noc, ale na następny dzień będę cie porostu ignorować , będę przychodził do ciebie tylko wtedy kiedy nie będę miał przyjaciół , a teraz najlepsza partia tego jest ze , nie możesz nic zrobić nic kompletnie nic , a wiesz czemu bo się we mnie zakochałaś , głupia ..

byłam tylko chwilą nie tą... teksty

monnx3 dodano: 13 maja 2011

byłam tylko chwilą, nie tą wybraną, tą jedyną..

Jestem pewna że zatęsknisz. Może... teksty

monnx3 dodano: 12 maja 2011

Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.,...

Mógłbyś mnie kochać. W mych... teksty

monnx3 dodano: 12 maja 2011

Mógłbyś mnie kochać. W mych oczach widzieć gwiazdy, we włosach iskrzące się promienie słońca, w uśmiechu prawdziwe diamenty. Byłabym tylko Twoim skarbem. Przytulałabym Cię bez powodu, całowała czule gdybyś tego potrzebował i uśmiechała się ładnie, gdybyś przechodził obok mnie z miłością wypisaną w oczach…

Sama nie wiem czy jest mi przykro... teksty

monnx3 dodano: 12 maja 2011

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, ze to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, ze to już za mną, ze już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, ze się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej. Złych słów zapomnieć się nie da, ale da się zapomnieć o tym kto je wypowiedział. Ciekawe ile razy pomyślałeś o tym, że jednak źle się stało ? Ja wiele, ale zawsze wtedy przypominałam sobie i uświadamiałam, że tęsknie, nie za tą osobą, którą teraz jesteś, ale za tą którą kiedyś byłeś. Patrząc na zdjęcia, też tęsknie, za tym dobrym 'dawniej'. Ale nie chce wracać do przeszłości, zbyt częste wycieczki w miejsca w których byliśmy razem, mogą uszkodzić mój długo wypracowywany spokój wewnętrzny. Nigdy nawet nie będę miała okazji, powiedzieć Ci , jak strasznie Cię nienawidziłam, wtedy, z każdą łzą, coraz mocniej. Ale myślę, że wiesz. Obyś wiedział.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV