głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
monnx3 ..nim szczęście pijane bólem pryśnie wyśnię sen jak blady przebiśnieg gdzieś w moim śnie tulę chwile jak miłość czuję pragnień milion z kielicha gorycz pijąc. I

monnx3

monnx3.moblo.pl
..nim szczęście pijane bólem pryśnie wyśnię sen jak blady przebiśnieg gdzieś w moim śnie tulę chwile jak miłość czuję pragnień milion z kielicha gorycz pijąc.
..nim szczęście pijane bólem... teksty

monnx3 dodano: 14 grudnia 2011

..nim szczęście pijane bólem pryśnie,wyśnię sen, jak blady przebiśnieg gdzieś w moim śnie, tulę chwile jak miłość,czuję pragnień milion, z kielicha gorycz pijąc.

If you break my heart  I become... teksty

monnx3 dodano: 14 grudnia 2011

If you break my heart, I become lesbian to fuck your new girlfriend.

A ja wciąż się uśmiecham.... teksty

monnx3 dodano: 14 grudnia 2011

A ja wciąż się uśmiecham. zagryzam wargi i idę przed siebie. bo ludzie, mający na celu moje nieszczęście nie, są warci moich przeszklonych źrenic o łzach, nie wspominając.

Szept jest najbardziej podniecającą... teksty

monnx3 dodano: 14 grudnia 2011

Szept jest najbardziej podniecającą formą rozmowy. lubię kiedy szepczesz w moje usta. rozchylone, gotowe i zwarte do konwersacji. mimo sprzeciwów, zapełniające się Twoim oddechem zamiast słowami odpowiedzi.

Patrzę w oczy dopóki cierpliwośći... teksty

monnx3 dodano: 14 grudnia 2011

Patrzę w oczy dopóki cierpliwośći mi starczy.

Tak intensywnie myślę o Tobie  że... teksty

monnx3 dodano: 14 grudnia 2011

Tak intensywnie myślę o Tobie, że nawet moja wyobraźnia, się rumieni .

Bał się spojrzeć jej w oczy  bał... teksty

monnx3 dodano: 12 grudnia 2011

Bał się spojrzeć jej w oczy, bał się, że ujrzy tam smutek. Bał się, że znajdzie tam żal do niego. Po prostu bał się, że zrozumie, że ją skrzywdził.

wiedziałam tylko  że muszę żyć... teksty

monnx3 dodano: 12 grudnia 2011

wiedziałam tylko, że muszę żyć dalej, muszę być silna i muszę się uśmiechać bo nikogo nie obchodzi że posypał mi się świat.

10 miesięcy skrabiee    teksty

monnx3 dodano: 11 grudnia 2011

10 miesięcy skrabiee ;*

jutro nie bd czasu więc : 11.12. to... teksty

monnx3 dodano: 10 grudnia 2011

jutro nie bd czasu więc : 11.12. to będzie pełne nasze wspólne 10 miesięcy tygrysiee, kocham Cię naprawde... Dziękuje że jesteś przy mnie zawsze, jesteś moim przyjacielem chłopakiem i miłością jesteś wszystkim moge na Ciebie zawsze liczyć nie zostawisz mnie w potrzebie i naprawde uwielbiam Ciebie skarbie moje najdroższe. Życze nam kolejnych 10 miesięcy i jeszcze więcej!

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

monnx3 dodano: 10 grudnia 2011

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Chociaż... Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Czasem zachowuje się jak 'dorosła' kobieta czasem jak rozwydrzona, bezmyślna małolata.

Był dla mnie czymś niesamowitym.... teksty

monnx3 dodano: 10 grudnia 2011

Był dla mnie czymś niesamowitym. Pierwszymi nieprzespanymi nocami, pierwszymi pocałunkami, pierwszymi tak bezcennymi kłótniami. Niesamowitym doświadczeniem jak żyć i jak nie powinniśmy żyć. Jak kochać, jak się zatracać, jak dziękować i prosić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV