głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mogeebyctwojax3 za parę lat będziesz tego wszystkiego żałować ... a mnie nawet przy Tobie nie będzie nie będę Ci pomagała gdy będzie Ci źle będę robiła tak jak Ty robiłeś . nie

mogeebyctwojax3

mogeebyctwojax3.moblo.pl
za parę lat będziesz tego wszystkiego żałować ... a mnie nawet przy Tobie nie będzie nie będę Ci pomagała gdy będzie Ci źle będę robiła tak jak Ty robiłeś . nie będę
za parę lat będziesz tego... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 19 listopada 2011

za parę lat będziesz tego wszystkiego żałować ... a mnie nawet przy Tobie nie będzie , nie będę Ci pomagała gdy będzie Ci źle , będę robiła tak jak Ty robiłeś . nie będę Cię nawet znała na ulicy i będę Ci omijała tak jak Ty mnie omijałeś . | mogeebyctwojax3 .

przecież ja robiłam wszystko  żeby... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 19 listopada 2011

przecież ja robiłam wszystko, żeby było dobrze , a dziś podziękowałeś mi tym wszystkim w sposób którego nie idzie opisać . dziękuje . | mogeebyctwojax3 .

nigdy nie usłyszałam z Twoich ust... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 19 listopada 2011

nigdy nie usłyszałam z Twoich ust, że jestem cudowną córką, że mnie kochasz, że jestem dla Ciebie wszystkim, że cieszysz się , że mnie masz . z Twoich ust usłyszałam tylko, wredne słowa, przekleństwa w moją stronę , obrażanie i krzyki, że mnie nienawidzisz . | mogeebyctwojax3.

i powiedz mi za co to wszystko ? za... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 19 listopada 2011

i powiedz mi za co to wszystko ? za co jesteś takim draniem ? . | mogeebyctwojax3 .

mówisz  że ja jestem tą najgorszą... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 19 listopada 2011

mówisz, że ja jestem tą najgorszą , ale tak naprawdę chuja wiesz o mnie jaka jestem . w ogóle nie ma Cię w domu przyjeżdżasz do nas co 2 lub 3 miesiące i myślisz sobie , że mnie znasz . to nie Tobie mówię wszystkie swoje sekrety , to nie w Twoich ramionach płaczę kiedy mi naprawdę jest źle , to nie do Ciebie się przytulam kiedy brak mi miłości . więc odbij ode mnie i trzymaj się ode mnie z daleka! | mogeebyctwojax3 .

wyjebałeś mi w twarz za co kurwa za... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 19 listopada 2011

wyjebałeś mi w twarz za co kurwa za co ? . za to , że się kurwa spóźniłam na kolację . dziękuje tato za wszystko naprawdę! | mogeebyctwojax3 .

nigdy by mi nie przeszło przez myśl... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 19 listopada 2011

nigdy by mi nie przeszło przez myśl , że ojciec może być zwykłym dziwkarzem . nigdy nikomu nie pozwoliłam mówić na niego złego słowa, a dziś sama pierdolę o nim jaki jest . kiedyś oddałabym za niego wszystko, dziś z uśmiechem na twarzy spakowałabym jego manele i wyniosła przed drzwi , żeby już więcej nie skrzywdził nikogo w naszej rodzinie . | mogeebyctwojax3 .

codziennie powtarzam sobie  że w... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 19 listopada 2011

codziennie powtarzam sobie, że w moim domu nie będzie tego wszystkiego co teraz . moje dzieciństwo to koszmar, ale już wiem jak to jest i co mogę zrobić , żeby stworzyć własnym dzieciom cudowny ciepły i kochający dom . | mogeebyctwojax3 .

nigdy nie pozwolę   żeby ktoś... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 19 listopada 2011

nigdy nie pozwolę , żeby ktoś krzywdził kogoś z mojej rodziny . kurwa nigdy! | mogeebyctwojax3 .

płacz mamy dobiegający z kuchni... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 19 listopada 2011

płacz mamy dobiegający z kuchni oznacza, że znów ten chuj ją poniża . | mogeebyctwojax3 .

straciłeś pracę   wyjebane... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 18 listopada 2011

straciłeś pracę , wyjebane miałeś jak przeżyjemy ten cały miesiąc . koło siebie miałeś ją . zdradzałeś każdego wieczoru mamę a my patrzyłyśmy na to wszystko , płakałyśmy bo co miałyśmy zrobić ... biłeś nas za nic , kiedy siostra powiedziała, że wszystko powiem mamie . myślałam, że z tej złości ją zabijesz ... wyładowywałeś siły na niej, a to przecież Twoja córka! . Twoja kurwa na to patrzyła i się z tego wszystkiego śmiała . była tak samo pierdolnięta jak TY ! . - do dziś zapamiętam to wszystko i chodź mama Ci wybaczyła , to pamiętaj , że w moich oczach na zawsze pozostaniesz . chujem , który lubi się zabawiać w clubach ,a swoją rodzinę ma gdzieś . gratulacje, pokazałeś nam wszystkim jaka powinna być postawa ojca w domu . [ cz2] | mogeebyctwojax2 .

... do dziś tato mam do Ciebie o to... teksty

mogeebyctwojax3 dodano: 18 listopada 2011

... do dziś tato mam do Ciebie o to żal! . parę lat wstecz. mama wykończona tym wszystkim nie dawała sobie rady w końcu wyjechała za granicę, żeby ciężko pracować na nasze potrzeby . Ty zostawiałeś mnie i moją siostrę po nocach same . mieliśmy wtedy tylko 6 i 8 lat ! . jeździłeś sobie na dziwki , nie myśląc o mamie . miałeś to wszystko w dupie, co będzie z nami , z nią . dla Ciebie liczyły się i wyłącznie te wszystkie obrzydliwe kurwy w clubach. [ cz1 ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV