głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mlodax3 słońce to napisz mi eska jak będziesz na gadu to wejdę . z dnia na dzień coraz bardziej za Tobą tęsknię. brakuje mi Twojej obecności Twojego ramienia na którym

mlodax3

mlodax3.moblo.pl
słońce to napisz mi eska jak będziesz na gadu to wejdę .
słońce to napisz mi eska jak będziesz na gadu to wejdę .     teksty mlodax3 dodał komentarz: słońce to napisz mi eska jak będziesz na gadu to wejdę . ; * do wpisu 15 czerwca 2012
z dnia na dzień coraz bardziej za... teksty

mlodax3 dodano: 14 czerwca 2012

z dnia na dzień coraz bardziej za Tobą tęsknię. brakuje mi Twojej obecności, Twojego ramienia, na którym zawsze rzewnie wylewałam łzy, Twej miłości skierowanej w moją stronę, serca, które ponoć miało być moje. w skrócie, generalnie brakuje mi Ciebie. osoby, która dla innych jest nikim, a dla mnie wszystkim.

Najbardziej nie lubię momentów... teksty

mlodax3 dodano: 14 czerwca 2012

Najbardziej nie lubię momentów, kiedy zaczynam doceniać człowieka, którego straciłam. Kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył, a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością, że nie mam szans na jego odzyskanie.

chłopaku  możesz mieć stado... teksty

mlodax3 dodano: 14 czerwca 2012

chłopaku, możesz mieć stado łatwych, albo jedną skomplikowaną. wybieraj.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

mlodax3 dodano: 14 czerwca 2012

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

wytłumacz mi tylko ten jeden schemat... teksty

mlodax3 dodano: 14 czerwca 2012

wytłumacz mi tylko ten jeden schemat, ten jeden pieprzony okres szczęścia, wywołany wzajemną obecnością, magią zawartą w każdym słowie, i ciepłem uczuć, tych z pozoru, tak realnie prawdziwych, płynących jakby z wnętrza. po chuj to wszystko było?

Słyszę znajomy dźwięk   telefon... teksty

mlodax3 dodano: 14 czerwca 2012

Słyszę znajomy dźwięk - telefon oznajmia odbiór wiadomości. Podchodzę, podnoszę go, z każdą chwilą czuję większe napięcie, myśli po głowie krążą - może to od Ciebie. Gdy wiadomość się wyświetla, czuję już tylko zawód, znowu proponują mi darmowe minuty...

przecież widzę jak na nią patrzysz... teksty

mlodax3 dodano: 14 czerwca 2012

przecież widzę jak na nią patrzysz, jak niechcący ją dotykasz. daj spokój stary, nie rób scen. po prostu ją zalicz, szybko i bezboleśnie, Ty tylko tyle potrafisz.

co sie dzieje ?   c teksty mlodax3 dodał komentarz: co sie dzieje ? ; c do wpisu 14 czerwca 2012
Tak  duśmy w sobie uczucia... teksty

mlodax3 dodano: 17 maja 2012

Tak, duśmy w sobie uczucia, perfekcyjny pomysł.

zawsze kiedy trzeba nie ma Cię w... teksty

mlodax3 dodano: 17 maja 2012

zawsze kiedy trzeba nie ma Cię w moim życiu .

pomyślałeś choć raz  jak mocno... teksty

mlodax3 dodano: 17 maja 2012

pomyślałeś choć raz, jak mocno bolało, gdy po raz kolejny odmawiałeś spotkania, bo alkohol i kumple byli ważniejsi ? jak słone musiały być łzy, które połykała licząc na to, że się zmienisz ? jak cholernie trudno było jej przetrwać każdy kolejny dzień, gdy potrzebowała mieć świadomość, że zwyczajnie jesteś, a ty miałeś ją w dupie ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV