głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mlodax3 wiesz jak to jest nie spać po nocach dławiąc się wspomnieniami ? jak to jest gdy możesz liczyć jedynie na pudełko lodów i durną komedię romantyczną ? gdy nie na

mlodax3

mlodax3.moblo.pl
wiesz jak to jest nie spać po nocach dławiąc się wspomnieniami ? jak to jest gdy możesz liczyć jedynie na pudełko lodów i durną komedię romantyczną ? gdy nie nadążasz z
wiesz jak to jest nie spać po nocach... teksty

mlodax3 dodano: 29 stycznia 2011

wiesz jak to jest nie spać po nocach dławiąc się wspomnieniami ? jak to jest gdy możesz liczyć jedynie na pudełko lodów i durną komedię romantyczną ? gdy nie nadążasz za otwieraniem paczek chusteczek ? gdy przez łzy niemal ślepniesz ? kiedy palisz tyle papierosów że częstszym gościem w twoich płucach jest dym nikotynowy niż tlen ? nie wiesz! więc przestań mi wmawiać że życie jest piękne .

 wiesz jak to jest kiedy ukochana... teksty

mlodax3 dodano: 29 stycznia 2011

`wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany..

czasami moja własna... teksty

mlodax3 dodano: 29 stycznia 2011

czasami, moja własna podświadomość, próbuje mnie zniszczyć. wciąż przypominając mi o tobie. wszystko przeciwko mnie, serce, rozum, a teraz ona.

stałam w deszczu jak ostatnia... teksty

mlodax3 dodano: 29 stycznia 2011

stałam w deszczu jak ostatnia desperatka. nie zważałam na deszcz przez który niemal oślepłam. nie wzruszał mnie fakt, że moje włosy zaraz zaczną się kręcić jak oszalałe z powodu wilgoci. stałam w deszczu, mocząc moje ulubione trampki w kałuży i patrzyłam na Ciebie, pochłaniając Cię wzrokiem. niebo płakało deszczem, a ja zapomniałam o Bożym świecie w tym o istnieniu parasolki, którą złożoną trzymałam w dłoni.

najgorsze są chwilę gdy leżąc... teksty

mlodax3 dodano: 29 stycznia 2011

najgorsze, są chwilę, gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami, w uszach, uświadamiasz, sobie, że do niczego nie dążysz, że nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic.

 99 razy Kocham cię  A raz... teksty

mlodax3 dodano: 29 stycznia 2011

`99 razy Kocham cię , A raz wypierdalaj`

 A wszystko zapowiadało się na... teksty

mlodax3 dodano: 29 stycznia 2011

`A wszystko zapowiadało się na happy end.

nie napisze . teksty mlodax3 dodał komentarz: nie napisze;(. do wpisu 29 stycznia 2011
mi też!  teksty mlodax3 dodał komentarz: mi też!;( do wpisu 29 stycznia 2011
Emil .    teksty mlodax3 dodał komentarz: Emil . ;) ;** do wpisu 29 stycznia 2011
a mi się właśnie kończą  . teksty mlodax3 dodał komentarz: a mi się właśnie kończą;( . do wpisu 29 stycznia 2011
najlepszego . !   miłości i spełnienia marzeń .  teksty mlodax3 dodał komentarz: najlepszego . ! ;** miłości i spełnienia marzeń . (; do wpisu 29 stycznia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV