głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mlodax3 kurwa stary. nie musisz się robić niewidoczny na gadu jak ja zrobię się dostępna. nie bój się nie napiszę. już zrozumiałam .. jedyne czego teraz żałuję to tego

mlodax3

mlodax3.moblo.pl
kurwa stary. nie musisz się robić niewidoczny na gadu jak ja zrobię się dostępna. nie bój się nie napiszę. już zrozumiałam ..
kurwa stary. nie musisz się robić... teksty

mlodax3 dodano: 15 marca 2011

kurwa, stary. nie musisz się robić niewidoczny na gadu, jak ja zrobię się dostępna. nie bój się, nie napiszę. już zrozumiałam ..

jedyne czego teraz żałuję to tego... teksty

mlodax3 dodano: 15 marca 2011

jedyne czego teraz żałuję, to tego, że uwierzyłam w twoje słowa. wierzyłam, że kochasz, że będziesz tęsknił. bo kiedy ty powiedziałeś na 'dwa miesiące' słowo ' chwilka ' uwierzyłam i czekałam. widocznie na próżno. widocznie to wcale nie była chwila, a ty ani nie tęskniłeś, ani nie kochałeś. jedyne co ci wychodziło to rozpoczynanie wakacyjnych romansów, robienie nadziei i zadawanie bólu. zgadłam ?

Miesiąc temu kochanie... teksty

mlodax3 dodano: 15 marca 2011

Miesiąc temu kochanie uświadomiłeś mi, że nie potrzebnie cię kochałam. pokazałeś jakim jesteś głupim i żałosnym dzieciakiem, który najwyraźniej nie dorósł jeszcze do miłości. A gdybyś miał skakać, ze szczytu twojego frajerstwa na poziom inteligencji, nie przeżył byś tego.

czy rozstanie boli ? nie ! boleć to... teksty

mlodax3 dodano: 15 marca 2011

czy rozstanie boli ? nie ! boleć to kurwa może złamana ręka. strata najbliższej sercu osoby rozpierdala nas od środka, a nie po prostu ' boli ' .

jestem cienka z historii jakoś... teksty

mlodax3 dodano: 15 marca 2011

jestem cienka z historii, jakoś zawsze nie potrafię zapamiętywać dat. jednak daty związane z tobą znam z dokładnością. gdybyś zapytał kiedy się pierwszy raz spotkaliśmy odpowiedziałabym, nawet godzinę bym wyrecytowała.

złapię szczęście za dupę a potem... teksty

mlodax3 dodano: 15 marca 2011

złapię szczęście za dupę a potem odbędę z nim stosunek. urodzi mi bliźniaki " nadzieję i wiarę " . potem pocznę trzecie dziecko " miłość " i pójdę z rodzinką w świat.

mam już dość tej waszej... teksty

mlodax3 dodano: 15 marca 2011

mam już dość tej waszej pierdolonej miłości !

ojj nie prawda p. dobra spadam  bo brat chce lapciaka . paa: . miłego wieczooru beejb  e. teksty mlodax3 dodał komentarz: ojj nie prawda ;p. dobra spadam , bo brat chce lapciaka . paa:* . miłego wieczooru beejb < e. do wpisu 14 marca 2011
eh xd . dobra  koniec tematu xd ! teksty mlodax3 dodał komentarz: eh xd . dobra , koniec tematu xd ! do wpisu 14 marca 2011
 nie ogarniam tego fałszu na... teksty

mlodax3 dodano: 14 marca 2011

` nie ogarniam tego fałszu na twarzach wielu ludzi ...

nie  nie nie prawda ! Ty lepsza ! xd  3 teksty mlodax3 dodał komentarz: nie , nie, nie prawda ! Ty lepsza ! xd < 3 do wpisu 14 marca 2011
 tak  czuję się kozacko gdy... teksty

mlodax3 dodano: 14 marca 2011

` tak , czuję się kozacko, gdy idąc korytarzem , wszyscy schodzą mi z drogi ;) .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV