 |
misioo666.moblo.pl
Samobójstwo jedyna zła decyzja której nigdy nie będziesz żałował .
|
|
 |
Samobójstwo - jedyna zła decyzja, której nigdy nie będziesz żałował .
|
|
 |
Tylko prawdziwy przyjaciel będzie wiedział, kiedy pod słowem "nic" kryje się "coś" .
|
|
 |
Najbardziej uzależniającymi rzeczami są papierosy, alkohol i narkotyki i oczywiście TY .
|
|
 |
Chciałabym zmienić alkohol na tymbarki, papierosy na lizaki i ślady po żyletkach na kolorowe bransoletki . Do tego przyozdobiłabym twarz uśmiechem i poszłabym na nowo poznawać świat .
|
|
 |
Chowam się pod kołdrą i nie mam zamiaru spod niej wychodzić .
|
|
 |
Znowu ta pierdolona cisza z jego strony, która rozpierdala mnie na drobne kawałki .
|
|
 |
Powinnam usunąć Facebook'a, wyrzucić kartę SIM, zmienić numer, usunąć wszystkie zdjęcia, wyprowadzić się na drugi koniec świata i zapomnieć . Powinnam .. Ale nie zrobię tego .
|
|
 |
Co mi z tego, że usunę jego numer, skoro znam go lepiej niż swój .
|
|
 |
Kobiety są piękne i wkurwiające . Piękna nie jestem, więc wkurwiam podwójnie .
|
|
 |
Liczę rysy na ścianie . Doskonale odzwierciedlają ilość moich życiowych porażek .
|
|
 |
"Kiedy ktoś odchodzi z Twojego życia .. I wiesz, że nigdy go już nie zobaczysz .. Ale chcesz mu powiedzieć to, czego nie zdążyłeś, coś ważnego .. Weź kartkę, długopis i napisz list . Może być długi albo zawierać tylko jedno słowo . Napisz list do osoby, która odeszła, ale nie wysyłaj go . Wystarczy, że go napiszesz, nie trzeba go składać ani adresować . Po prostu go spal . Ogień spali słowa na popiół a wiatr go uniesie i zabierze ze sobą ten ból, który w Tobie siedzi .."
|
|
 |
''...Właściwie to przez ostatnich parę dni, wieczorem, podchodzę do okna i myślę: "Jak wspaniale by było skoczyć ." Tak po prostu, bez powodu . Raczej nic by mi się nie stało, bo to 2 piętro..''
|
|
|
|