głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mimowszystkorazem Czułam się skrępowana kiedy Twój wzrok był wbity w moją postać. Te dreszcze które przeze mnie przechodziły są nie do zapomnienia. Pamiętam zapach Twoich perfum.

mimowszystkorazem

mimowszystkorazem.moblo.pl
Czułam się skrępowana kiedy Twój wzrok był wbity w moją postać. Te dreszcze które przeze mnie przechodziły są nie do zapomnienia. Pamiętam zapach Twoich perfum. Pamię
Czułam się skrępowana kiedy Twój... teksty

mimowszystkorazem dodano: 28 czerwca 2011

Czułam się skrępowana kiedy Twój wzrok był wbity w moją postać. Te dreszcze, które przeze mnie przechodziły są nie do zapomnienia. Pamiętam zapach Twoich perfum. Pamiętam ogień w Twoich oczach kiedy mnie dotykałeś i Twój ciężki oddech. Pamiętam, jak wyglądałeś kiedy po raz pierwszy się spotkaliśmy, pamiętam także Twoje pierwsze nieśmiałe znaki, pamiętam... i obiecuję, że nie zapomnę.

Miłość rodzi się w spojrzeniu... teksty

mimowszystkorazem dodano: 28 czerwca 2011

Miłość rodzi się w spojrzeniu, ale dojrzewa w uśmiechu, tym uśmiechu, którym porozumiewacie się bez słów, a który oboje tak dobrze rozumiecie, który mówi: jestem tu z Tobą.. i zawsze będę.

Wystarczy tylko spojrzeć na Niego... teksty

mimowszystkorazem dodano: 28 czerwca 2011

Wystarczy tylko spojrzeć na Niego, gdy idzie w moim kierunku. Szczery uśmiech od ucha do ucha, błysk w oku i ten zapach. Stworzony specjalnie po to, bym mogła się nim napawać. Jego silne ramiona i czuły pocałunek - tego mi było trzeba.

 jeśli ciągle jesteś singlem  to... teksty

mimowszystkorazem dodano: 28 czerwca 2011

, jeśli ciągle jesteś singlem , to znaczy , że Bóg patrzy na ciebie i mówi : ''a tego człowieka zachowam dla kogoś wyjątkowego'' / Asiuuu bedziesz miala wyjatkowego! ;d.

Bo miłość to nie tylko... teksty

mimowszystkorazem dodano: 28 czerwca 2011

Bo miłość to nie tylko przyjemność, ale także odpowiedzialność i troska o drugą osobę. Miłość to wzajemne wspieranie się i wspólna radość. Miłość to nie sam seks, a tak naprawdę to wzajemne pragnienie i pożądanie siebie w wyniku silnego uczucia, które łączy dwójkę ludzi. ♥♥♥

Z Nim ? Różnie to bywa czasem jest... teksty

mimowszystkorazem dodano: 27 czerwca 2011

Z Nim ? Różnie to bywa, czasem jest tak cholernie czuły, a czasem to kawał skurwysyna

 Wiesz że nie odejdę...  jego... teksty

mimowszystkorazem dodano: 27 czerwca 2011

- Wiesz, że nie odejdę... - jego słowa zabrzmiały jak groźba, ale nie wiedziałam czy wzbudziły we mnie strach czy raczej obudziły nadzieję.

Przytulona piersiami do jego pleców... teksty

mimowszystkorazem dodano: 27 czerwca 2011

Przytulona piersiami do jego pleców wsłuchiwałam się w jego spokojny oddech, broniąc się zaciekle przed snem, który mógł odebrać mi kilka świadomych godzin jego obecności...

Mając Ciebie mam wszystko ..  teksty

mimowszystkorazem dodano: 26 czerwca 2011

Mając Ciebie mam wszystko .. ;*

Gdy nie miałam podzielił się. Gdy... teksty

mimowszystkorazem dodano: 26 czerwca 2011

Gdy nie miałam, podzielił się. Gdy cierpiałam, wysłuchał. Gdy nie rozumiałam, wytłumaczył. Gdy płakałam, otarł łzy. Gdy zostałam, poczekał. Gdy zawiodłam, wybaczył. Gdy podziękowałam, zapytał: `za co?` .♥

Przepraszam  że nie jestem... teksty

mimowszystkorazem dodano: 26 czerwca 2011

Przepraszam , że nie jestem doskonała , że nie noszę metrowych szpilek , że jestem poddana nałogomi nie jestem dla Ciebie zbyt dobra .Przepraszam , że często przeklinam , że często strzelam focha i nie jestem pierwszą lepszą którą możesz zaciągnąć do łóżka . Przepraszam , że wciągnęłam Cię w tą bezinteresowną znajomość i ciągnęłam ją do okaleczenia mojego serca .Przepraszam , że mi tak cholernie zależy i przepraszam że kocham.

Jesteś moją własną prywatną... teksty

mimowszystkorazem dodano: 25 czerwca 2011

Jesteś moją własną, prywatną, jedyną, wyjątkową, niepowtarzalną i irracjonalną definicją szczęścia w tym gównianym świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV