głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoriesofme na tym świecie trzeba być rozważnym wybierać tylko to co jest dla Ciebie najlepsze. czasami trzeba być szalonym wybawić się aby wszystkie problemy choć na chwil

memoriesofme

memoriesofme.moblo.pl
na tym świecie trzeba być rozważnym wybierać tylko to co jest dla Ciebie najlepsze. czasami trzeba być szalonym wybawić się aby wszystkie problemy choć na chwilę ostały
na tym świecie trzeba być... teksty

memoriesofme dodano: 28 sierpnia 2012

na tym świecie trzeba być rozważnym, wybierać tylko to co jest dla Ciebie najlepsze. czasami trzeba być szalonym, wybawić się aby wszystkie problemy choć na chwilę ostały zapomniane. czasami trzeba mieć wszystko w dupie, żeby przemyśleć wszystko. czasami trzeba przebywać wśród przyjaciół, żeby mieć dobry humor. świat da się ogarnąć, trzeba tylko próbować.

Do tej pory żyłam złudzeniami i... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

Do tej pory żyłam złudzeniami i czekałam na to, że może w końcu przyznasz się do swoich uczuć względem mnie. Nie przyznałeś się więc czas przestać się oszukiwać. To koniec. Nie będę dłużej czekała na cud, który i tak się nigdy nie wydarzy.

Czasami jedyne  co przychodzi mi na... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

Czasami jedyne, co przychodzi mi na myśl, to żeby pierdolnąć to wszystko, i iść sama przed siebie, nie szukająć drogi donikąd.

Widziałam w moim życiu setki... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

Widziałam w moim życiu setki uśmiechów, ale żaden nie przyspieszył bicia serca tak, jak Twój.

Chce go   z każdym dniem coraz... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

Chce go , z każdym dniem coraz bardziej . Nie w sposób fizyczny chociaz w ten też bardzo go pragne. Chce aby budził mnie codziennie rano kawą , żeby krzyczał na mnie że znowu przez cały dzień nie zrobiłam nic sensownego , chce żeby dbał o mnie , powodował tysiące emocji sobą. Nie chce , aby zawsze był delikatny , chce aby od czasu do czasu przyparł mnie do ściany i pokazał coś czego jeszcze nigdy nie doznałam. Chce , aby zawsze miał swoje zdanie , żeby wykorzystywał moje słabości do niego . chce żeby był sukinsynem , mam słabość do takich . Chce żeby mnie denerwował do tego stopnia , że będe miała ochote krzyknąć że go nienawidze , chce żeby wtedy przytulił mnie mocno do siebie , ewentualnie przyjął ciosy które w złości zadam w jego klatke piersiową. Chce żeby był spontaniczny , abym nigdy nie mogła spodziewać się co wymyśli jutro, chce żeby mnie kochał , tak o , bez zasad , ograniczeń . Do szaleństwa

kocham go   czaisz ? no normalnie... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

kocham go , czaisz ? no normalnie dupka kocham .

Mam na Ciebie wyjebane   to oficjalna... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

Mam na Ciebie wyjebane - to oficjalna wersja. Tak na serio, to rozpierdala mnie od środka, gdy tylko o Tobie pomyślę.

To dziwne uczucie  kiedy twoje... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

To dziwne uczucie, kiedy twoje marzenia spełniają się komuś innemu.

Babcia kiedyś mówiła mi  abym... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

Babcia kiedyś mówiła mi, abym uważała, bo życie jest w chuj trudne, jednak nigdy nie sądziłam, że aż tak..

Zastanawiam gdzie się podziały te... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

Zastanawiam gdzie się podziały te czasy, kiedy cieszyłam się każdą chwilą, każdą drobną rzeczą, kiedy sugerowałam wszystkim dookoła, że szlugi i alkohol, a co gorsza narkotyki czy jakieś zioło to najgorsze rzeczy na świecie. Chciałabym wrócić do tamtych chwil, kiedy najważniejsza była dla mnie moja matka i ojciec, kiedy to dobrze się z nimi dogadywałam. Również chciałabym wrócić do tamtych chwil, kiedy wygląd wcale nie był dla mnie najważniejszy, kiedy wierzyłam, że spotkam kiedyś swojego księcia z bajki i doznam prawdziwej przyjaźni. Wiele rzeczy bym chciała, jednak one już nie wrócą, niestety.

Chciałabym kiedyś poczuć moc bycia... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

Chciałabym kiedyś poczuć moc bycia szczęśliwym człowiekiem, kiedy nie ma się żadnych problemów oraz kiedy ma się wokół siebie osoby, które są dla Ciebie całym światem i które cię na prawdę mocno kochają. Może się niektórym wydawać, że jak jestem młoda to nie mam żadnych problemów, jednak tak nie jest. Mam więcej problemów na głowie, niż niejeden dorosły człowiek i cierpię jeszcze bardziej, no i tęsknię tak mocno, z całego serca.

Znowu wszystko jest takie jak kiedyś... teksty

memoriesofme dodano: 27 sierpnia 2012

Znowu wszystko jest takie jak kiedyś, znowu straciłam przyjaciółkę przez swoją własną głupotę, znowu chłopak, który mi się spodobał i o którego walczyłam, odszedł równie szybko z mojego życia tak jak przyszedł, znowu rodzice mają do mnie pretensje o każdą drobnostkę, znowu płaczę codziennie bo już nie daję rady z tym wszystkim, znowu nie mam na kogo liczyć, znowu niepowodzi mi się w szkole, znowu dostaję jedynkę za jedynką, znowu przychodzą grube melanże, na których zawsze muszę być, znowu palę jednego szluga, za drugą, znowu wszystko się nie układa, no ale standard.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV