głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoriesofme Chciałam mu udowodnić że potrafię sobie dać radę bez niego a wtedy on postanowił mi pokazać że jest mu całkiem dobrze beze mnie. I tak się nawzajem zabijaliśmy

memoriesofme

memoriesofme.moblo.pl
Chciałam mu udowodnić że potrafię sobie dać radę bez niego a wtedy on postanowił mi pokazać że jest mu całkiem dobrze beze mnie. I tak się nawzajem zabijaliśmy tym nas
Chciałam mu udowodnić  że... teksty

memoriesofme dodano: 19 stycznia 2013

Chciałam mu udowodnić, że potrafię sobie dać radę bez niego, a wtedy on postanowił mi pokazać, że jest mu całkiem dobrze beze mnie. I tak się nawzajem zabijaliśmy tym naszym pozornym szczęściem.

Nienawidzę cię za moment  w którym... teksty

memoriesofme dodano: 19 stycznia 2013

Nienawidzę cię za moment, w którym sprawiłeś, że w oczach stanęły mi łzy.

Bardzo chciałabym gdzieś... teksty

memoriesofme dodano: 29 grudnia 2012

Bardzo chciałabym gdzieś wyjechac.Wiem że gdzieś daleko bym o Tobie zapomniała.A potem gdybym wróciła po 10 latach to już by nie powróciło,ale to za piękne.

powiedź  czemu zapewniają nas  że... teksty

memoriesofme dodano: 29 grudnia 2012

powiedź, czemu zapewniają nas, że kochają skoro potem i tak odchodzą zostawiając nas rozjebanych na malutkie kawałki?

możesz płakać  wyć z całych sił... teksty

memoriesofme dodano: 29 grudnia 2012

możesz płakać, wyć z całych sił krzycząc przy tym, że chcesz umrzeć. możesz topić smutek w alkoholu, i stać się zimną suką. albo po prostu olać przyjaciół, twierdząc przy tym, że nie są Ci potrzebni. tylko nie mów, że to wszystko przez to, że On odszedł. bo może z Jego odejściem zawalił Ci się świat, i wszystko straciło swój sens. ale przecież to Twoje życie, nie kogoś innego - i nie możesz żyć przeszłością, choć to trudne. kiedyś znajdziesz kogoś lepszego, musisz po prostu się podnieść i iść przed siebie. a ten ból który masz w sobie z czasem przejdzie, albo po prostu się do niego przyzwyczaisz.

uśmiecham się  choć w sercu mam lód. teksty

memoriesofme dodano: 29 grudnia 2012

uśmiecham się, choć w sercu mam lód.

Jesteśmy chorzy  jemy nieregularnie... teksty

memoriesofme dodano: 29 grudnia 2012

Jesteśmy chorzy; jemy nieregularnie, śpimy, pieprzymy się, wychodzimy, ćpamy, następnego dnia jemy inne jedzenie, śpimy gdzie indziej lepiej lub gorzej, pieprzymy się z inną osobą, wychodzimy byle gdzie, ćpamy co innego, codziennie robimy to samo, tylko szczegóły się zmieniają, wyznaczamy sobie jakieś cele, chociaż nigdy ich nie zrealizujemy, wypruwamy sobie żyły żeby czuć się dobrze, boimy się nieznanego, ciągle na coś czekamy, bo inaczej już dawno połknęliśmy za dużo tabletek, już dawno by nas nie było, ale my rozrywamy się, szukamy miłości w paskudnych miejscach, wydaje nam się, że ją znaleźliśmy i znowu spadamy w dół i umieramy powoli napchani prochami i antydeprechami, ze sztucznym uśmiechem na ustach, w chujowych miejscach, patrząc się w sufit zamiast w oczy kogoś, kogo kochamy.

Pewnie jesteś szczęśliwy  na pewno... teksty

memoriesofme dodano: 29 grudnia 2012

Pewnie jesteś szczęśliwy, na pewno, niby czemu miałbyś nie być, masz wszystko, dom, kasę, dziewczynę która Cię kocha, pewnie Ci brakuje kilku osób, kilku melanży i tej beztroski, może trochę mnie, odrobinkę, cieszę się, chcę Cię tutaj, ale cieszę się, że jesteś szczęśliwy, oh oddałabym wszystko za kilka chwil, ale nie teraz, to takie nielogiczne, ale takie ludzkie.

Nie walcz o niego.Jeśli Cię kocha... teksty

memoriesofme dodano: 29 grudnia 2012

Nie walcz o niego.Jeśli Cię kocha to znajdzie chociaż 5 minut dziennie,żeby się z Tobą spotka,żeby napisac,żeby zadzwonic.Jeśli tego nie robi to znaczy,że mu nie zależy.A jeśli mu nie zależy to chyba nie chcesz byc z kimś.komu na Tobie nie zależy,prawda?

Ktoś mi kiedyś powiedział żebym... teksty

memoriesofme dodano: 29 grudnia 2012

Ktoś mi kiedyś powiedział,żebym goniła za marzeniami,że tak naprawdę jeśli czegoś chcemy to wszystko sprzyja temu,żeby to się właśnie stało i,że jeśli naprawdę mi na czymś zależy to jestem w stanie to osiągnąc.Więc próbowałam.Robiłam wszystko żeby chociaż zamienic z Tobą te 2 głupie dla Ciebie nic nieznaczące zdania.Ale nie.Nic się nie stało.Zupełnie nic.Więc jak możesz wmawiac mi,że jeśli czegoś pragnę to mam o to walczyc,jeśli już tyle walczyłam i nic z tego nie wyszło.No powiedz mi jak...

na świecie jest tak mało... teksty

memoriesofme dodano: 29 grudnia 2012

na świecie jest tak mało wrażliwych ludzi a ci nieliczni,którzy właśnie tacy są,są traktowni w sposób brutalny.a wiesz dlaczego?dlatego,że są nieliczną grupą.tą małą nic nieznaczącą jednostką.

i powiedz mi po co  jest miłośc... teksty

memoriesofme dodano: 22 grudnia 2012

i powiedz mi po co jest miłośc,jeśli nigdy nie będzie moja ta osoba którą kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV