głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa Ci którzy zamulają nigdzie nie dochodzą Ci co działają osiągają kolejny poziom. Pamiętam o tym i realizuje plany świat należy do odważnych a nie do wydyganych.

melaa

melaa.moblo.pl
Ci którzy zamulają nigdzie nie dochodzą Ci co działają osiągają kolejny poziom. Pamiętam o tym i realizuje plany świat należy do odważnych a nie do wydyganych.
Ci  którzy zamulają  nigdzie nie... teksty

melaa dodano: 17 marca 2014

Ci, którzy zamulają, nigdzie nie dochodzą, Ci co działają osiągają kolejny poziom. Pamiętam o tym i realizuje plany, świat należy do odważnych, a nie do wydyganych.

wstawaj z determinacją  idź spać z... teksty

melaa dodano: 17 marca 2014

wstawaj z determinacją, idź spać z satysfakcją :)

Tego co mi daje szczęście nie... teksty

melaa dodano: 16 marca 2014

Tego co mi daje szczęście nie opiszą żadne słowa, Nie możesz mi tego zabrać, a wcale się z tym nie chowam, Zrozumiałem już, że jestem tu po to by, spełnić swe marzenia, Godnie przeżyć swoje dni

Zrozumiałem  że nie warto   nie... teksty

melaa dodano: 16 marca 2014

Zrozumiałem, że nie warto , nie warto uganiać się za tym co jak dym ulotne jest, Zrozumiałem, że nie warto , nie warto przejmować się i bać, położyłem temu kres, Zrozumiałem, że nie warto , nie warto zawalić swoje życie i obudzić się na dnie, Ty też zrozum , że nie warto , nie warto po co rani się małolat , proszę cie wysłuchaj mnie!

Po co mi ci co uśmiechają się... teksty

melaa dodano: 16 marca 2014

Po co mi ci co uśmiechają się fałszywie, za plecami jadą równo, ale się gajają przy mnie, Zrozumiałem już po co i czemu tu jestem, Będę pisał dla was ciągle, póki bije moje serce.

Nieważne co myślisz tu o mnie... teksty

melaa dodano: 16 marca 2014

Nieważne co myślisz tu o mnie, nieważne co mówisz tu o mnie, ja mam swój świat, żyję przytomnie!

Czasem emocje wybuchną i zwycięży... teksty

melaa dodano: 15 marca 2014

Czasem emocje wybuchną i zwycięży złość znowu Czasem wychodzę z siebie i rozjebie coś w domu.

oto konsekwencje życia bez... teksty

melaa dodano: 15 marca 2014

oto konsekwencje życia bez przemyśleń na luźno oto co się będzie działo gdy juz będzie za późno źle ocenisz sytuacje to popłyniesz raczej szybko sam się krzywdzisz w zatraceniu nazajutrz będzie ci przykro ..

wiele bym dała  aby cofnąć się o... teksty

melaa dodano: 15 marca 2014

wiele bym dała, aby cofnąć się o rok, to wszystko działo się tak szybko jak Małysza skok, źle mnie poprowadził los, chciałabym tam wrócić, naprawić wszystko co znikło już, wytrzeć tą nienawiść jak zalegający kurz....

Każdy sobie słodzi  frajerzy... teksty

melaa dodano: 12 marca 2014

Każdy sobie słodzi, frajerzy kłamią Ci mówiąc, że porażka w grę nie wchodzi . Oni nie znają słowa pokora, to trzeba przyznać . Szkoda, że w ich słownikach brak też słowa charyzma .

Posłuchaj dzieciak to jedna z tych... teksty

melaa dodano: 12 marca 2014

Posłuchaj dzieciak to jedna z tych historii jak przez ślepy los łatwo można w siebie zwątpić trzeba od dna sie odbić, choć łatwo się pogrążyć znajdź cel, do którego z całych sił będziesz dąrzyć

spróbuj to zrozumieć  jaki to jest... teksty

melaa dodano: 12 marca 2014

spróbuj to zrozumieć, jaki to jest niefart, że wszystko przez kontuzje się potrafi zjebać, ile czasu trzeba, by dojść do siebie, nie wpaść w przepaść wziąć się w garść, nie pogrzebać, tak się nie da żyć Jak się czujesz, gdy ma na ciebie zgubny wpływ jedno wydarzenie, które zmienia widzenie w mig? gdy brakuje sił, by powstać, obrać nowe cele...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV