głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa falsyfikaty mam tu miłość przyjaźń i szacunek bazar uczuć full podróbek też masz dosyć? witam w klubie mam dość istnienia sensu zbyt wiele pustki w sercu własny

melaa

melaa.moblo.pl
falsyfikaty mam tu miłość przyjaźń i szacunek bazar uczuć full podróbek też masz dosyć? witam w klubie
falsyfikaty mam tu  miłość... teksty

melaa dodano: 18 maja 2014

falsyfikaty mam tu, miłość, przyjaźń i szacunek bazar uczuć, full podróbek, też masz dosyć? witam w klubie

mam dość istnienia sensu  zbyt... teksty

melaa dodano: 18 maja 2014

mam dość istnienia sensu, zbyt wiele pustki w sercu własnych myśli, ludzkich głosów, dość muzyki megaherców pokory, dobrych rad, na zewnątrz chłodny wiatr

dosyć wygranych  dość porażek... teksty

melaa dodano: 18 maja 2014

dosyć wygranych, dość porażek, dowodów na to, co jest ważne hedonizmu, dość ascezy, cholernej presji, mnóstwa przeżyć układów, kompromisów, cudzych butów w moim życiu ślepej wiary, dość obowiązków, coś jest ze mną nie w porządku?

Kiedy wracasz wciąż na tarczy  nie... teksty

melaa dodano: 11 maja 2014

Kiedy wracasz wciąż na tarczy, nie masz siły walczyć, ręce opadają. Bliscy byli blisko Teraz prosto w oczy się wciąż Ciebie wypierają, widzisz, czujesz, słyszysz? z każdym dniem się oddalają

Świat jak domek z kart Ci runął... teksty

melaa dodano: 11 maja 2014

Świat jak domek z kart Ci runął, masz prawo wątpić, w to co bliscy ludzie Ci mówią, jednak co by się nie działo Nie trać wiary w głębi duszy, tak jak Sokół kiedyś mówił: Nie pisz czarnych scenariuszy.

Kiedy tracisz wszystko  tracisz cel w... teksty

melaa dodano: 11 maja 2014

Kiedy tracisz wszystko, tracisz cel w życiu, pamiętaj! nie wolno tracić nadziei, to zasada najważniejsza Nie wyrzucaj z serca wiary, która pomoże Ci przetrwać, trudne chwile których przecież życie nie oszczędza

Tak wielu z nas nie widzi zdrowia i... teksty

melaa dodano: 10 maja 2014

Tak wielu z nas nie widzi zdrowia i miłości Tak wielu męczy pościg ulotnej radości Tak wielu zagubionych myli priorytety W labiryncie tym i ja sam miewam problemy .

Nigdy nie byłem typem samotnika... teksty

melaa dodano: 7 maja 2014

Nigdy nie byłem typem samotnika, dziś łapię się na tym, że ich unikam. Dzień mija mi tak samo jak wczoraj. Miałem wyjść, pierdolę odwołam. Sumienie mówi mi o kontakcie z ojcem. W sumie nie mam już żalu, to postęp.

I nie wiem już nic. Gubię się... teksty

melaa dodano: 7 maja 2014

I nie wiem już nic. Gubię się cały czas gdzieś, tracę wyobraźnię, pomóż mi wstać. Co jest dziś wyraźne - dla mnie już nie. Wątpię by mój statek płynął na brzeg. Proszę, pomóż mi wstać.

Popadam już w depresję  nie czuję... teksty

melaa dodano: 7 maja 2014

Popadam już w depresję, nie czuję nic kompletnie. Nie wiem czy mówię z sensem, może to tylko brednie. Żyję z dnia na dzień, w lustrze widzę wstyd, niszczę swoje sny, w którą stronę iść? Nie wiesz o mnie nic, nie bierz mnie za wzór, nie chcesz ze mną być, nie jestem ze snu (nie jestem ze snu) Przepraszam.

 Nauczycielem życie  zmiana z... teksty

melaa dodano: 4 maja 2014

"Nauczycielem życie, zmiana z chęcią na lepsze, daj powiedzieć se słowo milion razy i jeszcze daj se pomóc jak trzeba, weź i zrozum sens tego ucz się rzeczy, które są w cenie, bez tego złego"

Czy będzie lepsze jutro? To tego Ci... teksty

melaa dodano: 30 kwietnia 2014

Czy będzie lepsze jutro? To tego Ci nie powiem, Jednak wierzę mocno w to, bo to życie jest nałogiem, Nie widzę innej opcji mimo przeciwności losu, Wiara, miłość i nadzieja to mój na życie sposób.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV