głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dokładnie teksty melaa dodał komentarz: dokładnie do wpisu 12 marca 2011
dwulicowym ręki nie podaję  więc... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

dwulicowym ręki nie podaję, więc nie licz na to, że z tobą będę rozmawiać. jebać tych, co za plecami sieją plotki. środkowy palec u mnie zawsze w gotowości.

Zadzwonił telefon. Odebrałam. Nie... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

Zadzwonił telefon. Odebrałam. Nie powiedziałeś nic, ja również. Siedzieliśmy w takiej ciszy. Nie wytrzymałam, powiedziałam "miło Cię słyszeć. mam nadzieję, że u Ciebie dobrze. I jeśli to ciekawi, jestem teraz sama, zupełnie sama w domu. Siedzę tak, a noc mi się dłuży. Tęsknie za Tobą, i bardzo Cię potrzebuję. tak dawno Cię widziałam, że powoli zapominam, jak wyglądasz." nastała cisza, słyszałam tylko Twój oddech. Zaczęłam dalej nawijać: "próbowałam żyć bez Ciebie, ale nie potrafię. po prostu nie da się wszystkiego wymazać. Za bardzo Cię kocham, by o Tobie zapomnieć." nie powiedziałeś nic. Zrobiło mi się głupio, bo prowadziłam monolog, byłam taka żałosna. Nie mogłam już tak siedzieć, z nadzieją, że coś powiesz, a nie potrafiłam się rozłączyć. Czekałam aż Ty to zrobisz. "Chciałem usłyszeć Twój głos. kocham Cię i nie zapomnę, nigdy." - powiedziałeś, i po tym zakończyłeś rozmowę. A ja zaczęłam ryczeć, potrzebowałam tego. ja też Cię kocham. - dopowiedziałam po chwili, do siebie.

Ten kto wraca  jest zawsze kimś... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

Ten kto wraca, jest zawsze kimś innym niż ten, który odszedł.

to nie tak  że się poddałam. po... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

to nie tak, że się poddałam. po prostu daję spokój, bo to nie ma żadnego sensu, a nie długo nie będzie miało znaczenia.

Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody, ale utracona jest nie do odzyskania. Niestety, nigdy nie wiemy, komu można zaufać, bliscy potrafią zdradzić, a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie, to najlepszy sposób, żeby się nie sparzyć.

Na wyznania typu: kocham Cię... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

Na wyznania typu: kocham Cię, bądźmy razem na zawsze – umieram ze śmiechu na podłodze

Czasem lepiej pozwolić komuś... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

Czasem lepiej pozwolić komuś odejść, niż za wszelką cenę starać się zatrzymać go przy sobie.

wiem że jest źle wiem że kiedyś... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

wiem że jest źle wiem że kiedyś wszystko się ułoży ale nie musisz mi tego ciągle powtarzać. chcę żebyś mi pomogła a nie pierdoliła jakieś głupoty, jesteś przecież moją przyjaciółką, najważniejszą osobą w moim beznadziejnym życiu.

i co z tego że mam dziś urodziny... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

i co z tego że mam dziś urodziny, nie mam ochoty na żadna imprezę czy picie gdzieś. mam zły humor pomimo niby takiego wspaniałego dnia.

wkurwiają mnie podpisy pod... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

wkurwiają mnie podpisy pod zdjęciami na nk albo na fejsie typu: ta jakość. Żadna kurwa jakość, jak masz taki ryj to jakość nic tu nie pomoże.

zamknij się i posłuchaj! dasz radę... teksty

melaa dodano: 12 marca 2011

zamknij się i posłuchaj! dasz radę, masz siłę, dużo siły, jesteś kobietą! to Ty masz cudowne oczy i najpiękniejszy uśmiech, którym możesz zdobyć każdego. to On traci na tym , że Cię zostawił, nie Ty! nie poddawaj się ! - motywuje, nie ? i pomyśleć , że mówi to ta, która się poddała./ verolla

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV