głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa codziennie rano budził ja telefonem by przypadkiem nie zaspała do szkoły ona cała w skowronkach biegła żeby odebrać aby słodkim i zaspanym jeszcze glosem powied

melaa

melaa.moblo.pl
codziennie rano budził ja telefonem by przypadkiem nie zaspała do szkoły ona cała w skowronkach biegła żeby odebrać aby słodkim i zaspanym jeszcze glosem powiedzieć
codziennie rano budził ja telefonem... teksty

melaa dodano: 24 marca 2011

codziennie rano budził ja telefonem by przypadkiem nie zaspała do szkoły, ona cała w skowronkach biegła, żeby odebrać, aby słodkim i zaspanym jeszcze glosem powiedzieć 'halo" i rozkoszować się jego delikatnym tonem głosu. rozmawiali zawsze około 30 min, wypytywał jak jej się spało, czy coś się przysniło, na koniec rozmowy czule żegnał i obiecywał, że jeszcze później zadzwoni. codziennie rano do niej dzwonił. do niej. nie do mnie.

Nie czuję  że żyję. Każdego dnia... teksty

melaa dodano: 24 marca 2011

Nie czuję, że żyję. Każdego dnia jestem jeszcze bardziej zmęczona i widze coraz mniej powodów by wstać z łożka. Nie nadążam nad sobą i nad tym co się dzieje dookoła mnie. Bardzo chciałam być ambitna i bardzo chciałam zaskoczyć samą siebie - najwyraźniej bycie 'dobrym' jest niewykonalne. Im bardziej się do czegoś przykładam tym gorszy jest skutek. Zaraz przyjdzie mama z herbatą. i zjem Mleczną Goplanę, chociaż to mi nie pomoże.

Jak chcesz się kurwa ludźmi bawić... teksty

melaa dodano: 24 marca 2011

Jak chcesz się kurwa ludźmi bawić to sobie w simsy zagraj.

chyba chciałabym Go mieć. choć... teksty

melaa dodano: 24 marca 2011

chyba chciałabym Go mieć. choć trochę, czasami.

ciesze się  że za kilka godzin Cię... teksty

melaa dodano: 24 marca 2011

ciesze się, że za kilka godzin Cię spotkam. W snach zawsze jesteś blisko.

 Gdzie te czasy kiedy bałeś się... teksty

melaa dodano: 24 marca 2011

-Gdzie te czasy kiedy bałeś się przeklinać? -Poszły się jebać.

a ile masz lat?    teksty melaa dodał komentarz: a ile masz lat? ;> do wpisu 24 marca 2011
Najbliższy weekend? Picie.... teksty

melaa dodano: 21 marca 2011

Najbliższy weekend? Picie. Przyczyna? Ty. Plan? Zapomnienie Ciebie

skąd ja to znam :D teksty melaa dodał komentarz: skąd ja to znam :D do wpisu 21 marca 2011
Po dwóch godzinach spędzonych na... teksty

melaa dodano: 21 marca 2011

Po dwóch godzinach spędzonych na zatapianiu poduszki swoimi łzami, wyszła na dwór. Drżącymi palcami starała się odpalić papierosa, po kilkunastu próbach - udało się. Teraz zatruwała swoje płuca dymem nikotynowym, bo co zostanie po zdrowych płucach, gdy serce jest zatrute?

i wracają te smutne wieczory...... teksty

melaa dodano: 21 marca 2011

i wracają te smutne wieczory... kiedy tęsknisz, sama nie wiesz za kim. wieczory, kiedy pomagasz innym pozostawiając siebie smutną. wieczory, kiedy jesteś pełna żalu i nikt nie słucha... wracają spacery donikąd wracają złe myśli i nic nie możesz z tym zrobić.... ból znów ściska Twoje serce a Ty jesteś taka samotna... i nie ma nikogo komu możesz o tym powiedzieć. jesteś smutna, i to jest powodem do wstydu. ludzie odchodzą, a Ty za nimi wszystkimi tęsknisz... przecież obiecywali być. każdy z nich złożył obietnicę, która miała was wiązać... a później odszedł. jest tyle wspomnień z którymi znów sobie nie radzisz tyle spraw których nigdy nie załatwisz... tyle łez jeszcze przyjdzie ci wylać i nie ma nikogo do kogo możesz przytulić się w te wieczory. nie ma nikogo, kto niósłby ten ból z Tobą... ciężko było ci pójść na przód. każdy krok jest równie trudny co pierwszy. i teraz znów stajesz w miejscu... znów jesteś samotna. czy kiedyś wygrasz tę walkę? ile jeszcze razy zabraknie ci oddechu?

jest tak wiele spraw niewyjaśnionych... teksty

melaa dodano: 21 marca 2011

jest tak wiele spraw niewyjaśnionych, których nigdy sobie nie wyjaśnimy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV