głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa „Dostosowywać się powinni imigranci a nie Australijczycy. Zgódźcie się z tym albo stąd wyjeżdżajcie. Jestem zmęczony tym że ten naród stale martwi się o to jak

melaa

melaa.moblo.pl
„Dostosowywać się powinni imigranci a nie Australijczycy. Zgódźcie się z tym albo stąd wyjeżdżajcie. Jestem zmęczony tym że ten naród stale martwi się o to jak nie o
„Dostosowywać się powinni... teksty

melaa dodano: 8 stycznia 2015

„Dostosowywać się powinni imigranci, a nie Australijczycy. Zgódźcie się z tym albo stąd wyjeżdżajcie. Jestem zmęczony tym, że ten naród stale martwi się o to, jak nie obrazić przedstawicieli innej kultury lub jak ich nie ograniczyć (...) To nasze państwo, nasza ziemia i nasz styl życia i damy wam wszelkie możliwości, by się tymi rzeczami cieszyć. Jednak dopóki nie przestaniecie narzekać i płakać z powodu naszej flagi, przysięgi, chrześcijańskiej religii albo naszego trybu życia, to bardzo polecam wam skorzystanie z jednego z bardzo ważnych australijskich praw – prawa do opuszczenia tego kraju! Jeśli wam się tu nie podoba, wyjedźcie. Nie zmuszaliśmy was, byście tu przyjeżdżali. Poprosiliście, byśmy dali wam możliwość tu mieszkać. Zatem przyjmijcie kraj, który już przyjęliście.” (Kevin Rudd - były premier Australii)

człowiek wypoczęty ma pomysły na... teksty

melaa dodano: 7 stycznia 2015

człowiek wypoczęty ma pomysły na patenty!

Być szalonym  zawsze się... teksty

melaa dodano: 7 stycznia 2015

Być szalonym, zawsze się uśmiechać, kochać na zabój, realizować marzenia i tak codziennie, do końca!

To co mamy w rękach jest chwilowe... teksty

melaa dodano: 7 stycznia 2015

To co mamy w rękach jest chwilowe, to co mamy w sercu zostanie tam na zawsze

więc Jebać derpesję  jebać... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2015

więc Jebać derpesję, jebać nieróbstwo, jebać depresję, jebać lenistwo, jebać depresję, jebać co złe, po prostu tej, jebać to wszystko. Choć dzisiaj szczęście to deficytowy towar, ja mam go tyle, że mogę trochę Ci schlastlować.

i nie ważne skąd pochodzisz  i jaki... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2015

i nie ważne skąd pochodzisz, i jaki nosisz ciuch, nie chce nawet wiedzieć jak ma na imię Twój bóg, jeśli masz dobre serce, przejdziesz mego domu próg. Miałem szczęście, zawsze czułem, kto przyjaciel, a kto wróg.

w wielu testach na męstwo nie... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2015

w wielu testach na męstwo nie zawodził mnie instynkt. Podpowiadał idź z tym, gdy spotkałem miłość życia, wtedy pokochałem miłość, pielęgnuję ją do dzisiaj. To wiele zmieniło forma duchowa jest wyższa, wiem dobrze gdzie podążać, wiem gdzie ma swoją przystań.

Nie płaczę za hajsem  ziomuś to... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2015

Nie płaczę za hajsem, ziomuś to tylko papier, każdy milioner zdechnie, zdrowia nie kupi żaden. Ci, co tylko o tym myślą zamienią się w kamień, jak jesteś kozakiem, to zdrowie na pieniądze zamień.

Miałem szczęście umiem w dzień... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2015

Miałem szczęście umiem w dzień zamieniać noc, z cudzej nienawiści robić swoją broń. Doszedłem tu, gdzie jestem, nie odejdę stąd, a wtedy, kiedy trzeba, do przodu idę pod prąd.

Jest ktoś taki  kogo pocałunek... teksty

melaa dodano: 1 stycznia 2015

Jest ktoś taki, kogo pocałunek zmieni wszystko, kogo ramiona są najlepszym pasem bezpieczeństwa, kogo dotyk jest niezapomniany, kogo słowa są jak melodia, kogo obecność jest wystarczająca, kogo wyznania są najcudowniejsze, kogo uśmiech jest najcenniejszy

a tu nagle ciężkie ciosy od... teksty

melaa dodano: 29 grudnia 2014

a tu nagle ciężkie ciosy od bliskiej osoby które sprawiły że miłości mam już dosyć

 Co za zachowanie  po co słowo... teksty

melaa dodano: 29 grudnia 2014

"Co za zachowanie, po co słowo honoru, Jedno mówisz, drugie robisz, jak zaufać twemu słowu?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV