 |
maszkaronek.moblo.pl
usiadła na łóżku włożyła słuchawki sięgnęła po kieliszek taniego wina i zapominała o nim .
|
|
 |
usiadła na łóżku, włożyła słuchawki, sięgnęła po kieliszek taniego wina i zapominała o nim .
|
|
 |
Kolejny raz to jebię, ale szczerze jest mi przykro.
|
|
 |
- oldschoolowe życie księżniczki z papieru.
|
|
 |
nie ma godziny, w której bym o tobie nie pomyślała. nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na twoje zdjęcie, a wszystko przez to; że jesteś tak blisko,a jednak tak cholernie daleko.
|
|
 |
jest taka możliwość, że zjem twoje serce. < 3.
|
|
 |
kooooocham cię jak sekstylion żelków, które są przezajebiste, ale nie lepsze od ciebie. < 3.
|
|
 |
gdy wychodził, złapałam go za rękę i zapytałam jak to dalej będzie z nami.. co usłyszałam ? jego standardowe ' nie wiem, mała. oby jak najlepiej '. pocałował mnie w usta i wyszedł, zostawiając mnie z tym samą. nienawidzę facetów !
|
|
 |
i wy mówicie, że macie przyjaciół. prawdziwy przyjaciel da ci rękaw, żebyś mogła się wypłakać. za ostatnie dwa złote kupi ci czekoladę, bo płaczesz. przybiegnie do ciebie o 21:00, bo chłopak ma cię w dupie, nie przeszkadza ci. gdy próbujesz popełnić samobójstwo - tylko z komórką w ręku czeka kiedy zemdlejesz, by zadzwonić na pogotowie.
|
|
 |
myślisz, że co ? że już nie jesteśmy ze sobą od roku to dalej cię kocham ? że nie śpię i tęsknie po nocach ? nie kolego. ja już mam na ciebie ostro wyjebane i idź się pierdol z tym swoim ' kochaniem '.
|
|
 |
Mam Cię na wyciągnięcie ręki, na każdy mój telefon przychodzisz do mnie, pocieszasz, razem ze mną płaczesz, później razem się śmiejemy. Czuję, że nie jestem niepotrzebna. Jednak świadomość tego, że Twoje serce nigdy nie będzie należeć do mnie tylko do niej, przerasta mnie. Jesteś obok, ale tak jakby Cię nie było. Czy jestem szczęśliwa? Nie, ten miód jest gorzki
|
|
 |
ej, u mnie wszystko wporzo. mam swoich ludzi, ONI są tu obok. :*
|
|
 |
ej, rób co chcesz, co chcesz to bierz. bez przekreślonych serc i zajętych miejsc.
|
|
|
|