głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martys520 Najbardziej lubiła te chwile kiedy w upalne dni trzymając się za ręce chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wi

martys520

martys520.moblo.pl
Najbardziej lubiła te chwile kiedy w upalne dni trzymając się za ręce chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wino.
Najbardziej lubiła te chwile  kiedy... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

Najbardziej lubiła te chwile, kiedy w upalne dni, trzymając się za ręce, chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wino. Potem On palił te najtańsze papierosy i całował ją namiętnie raz po razie, a Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu. Nie było żadnych romantycznych kolacji, wyjazdów do kina czy teatru. Były spacery w deszczu bez parasola, po chodnikowych dziurach, parkowe wędrówki w towarzystwie komarów, wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw nocą przy blasku księżyca.

Zabawa jest wtedy  kiedy wypijesz za... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

Zabawa jest wtedy, kiedy wypijesz za dużo i idziesz środkiem autostrady, nie myśląc o śmierci tylko śmiejąc się, że on ma inną.

I obiecuję Ci  że kiedyś mnie nie... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

I obiecuję Ci, że kiedyś mnie nie poznasz. I będziesz tak cholernie o mnie zazdrosny.

' skoro ci już nie zależy   to po... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

' skoro ci już nie zależy , to po co się tak gapisz ? tam obok masz to swoje blond szczęście. '

leżałam na łóżku z laptopem.... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

leżałam na łóżku z laptopem. pojawiła się wiadomość od Ciebie o treści. przemyślałem wszystko, dam Ci szansę, nie zmarnuj jej, kocham Cię.' zbliżyłam palce do klawiatury w celu odpisania jak bardzo się cieszę i że też Cię kocham.. a wtedy Ty napisałeś drugą wiadomość. 'kurde, sorry, to nie do Ciebie.'

nie chce mi się siedzieć już na... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

nie chce mi się siedzieć już na dostępnym gg , by mieć nadzieję , że akurat sie odezwie . nie chce już co 10 min. sprawdzać telefony , bo może akurat napisał sms . nie chce za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony , bo może On akurat tam stoi . nie chce idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę , bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu , obok którego właśnie przechodzę . no nie chce . to boli .

  A ona znów udawała  że ma go... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

- A ona znów udawała, że ma go głęboko w nosie. Jak najdalej odsuwała od siebie myśl, że tak bardzo pragnęła z nim być. Nigdy nie potrafiła przyznać się do błędu. Do tego, że taki drań mógł zawładnąć całym jej światem.

i strzeż  mnie Boże  żebym nie... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

i strzeż, mnie Boże, żebym nie złamała, piątego przykazania dekalogu, 'nie zabijaj', jak zobaczę tą szmatę na oczy.

dla ciebie jestem egoistką... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

dla ciebie jestem egoistką , wariatką ,histeryczką, pijaczką, palaczką,społeczną niziną. rok temu byłam dla ciebie skarbem, aniołem ,ideałem,prawdziwą , szczerą, naturalną dziewczyną ,miłością życia. i oto dowód jak jeden rok zmienia ludzi. dla mnie jesteś dupkiem, kretynem, egoistą, męską dziwką bez uczuć, debilem. rok temu byłeś dla mnie całym światem, ideałem, wzorem, jedynym człowiekiem, powodem do życia. różnica jest taka : gdybyś nawet w środku nocy zadzwonił do mnie , że coś się dzieje, potrzebujesz pomocy ,wsparcia, czegokolwiek- pomogłabym Ci. bo bez względu na wszystko przeżyliśmy ze sobą więcej niż nie jedno stare małżeństwo. bo bez względu na wszystko - w moim sercu masz miejsce jako wyjątkowa osoba. nadal jako świetny przyjaciel.

i chciałabym powrócić do tych... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

i chciałabym powrócić do tych czasów, gdy jedynym makijażem była pomadka mamy, uśmiech zawsze był szczery i rozwalałam ci klocki by pokazać jak bardzo cię lubię. wtedy wszystko było prostsze..

Bądź moim Gumisiem.  Tym fioletowym... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

Bądź moim Gumisiem. Tym fioletowym, bo jego lubię najbardziej < 3.

i chyba żadna z Jego dotychczasowych... teksty

martys520 dodano: 17 marca 2011

i chyba żadna z Jego dotychczasowych panienek nie szalała na Jego Punkcie tak mocno ,że pojeżdżała go od najgorszych . A to wszystko tylko dlatego , że nie mogła go mieć . < 3

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV