głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
marlenka1212122 Prawdziwy facet szacunek do kobiety ma ZAWSZE! Przed związkiem w trakcie i po rozstaniu! namaluję Ci na zębach takie małe penisy będziesz miał chujowy uśmiech..

marlenka1212122

marlenka1212122.moblo.pl
Prawdziwy facet szacunek do kobiety ma ZAWSZE! Przed związkiem w trakcie i po rozstaniu!
Prawdziwy facet  szacunek do kobiety... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

Prawdziwy facet, szacunek do kobiety ma ZAWSZE! Przed związkiem, w trakcie i po rozstaniu!

namaluję Ci na zębach takie małe... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

namaluję Ci na zębach takie małe penisy, będziesz miał chujowy uśmiech..

bo ona za wszelką cenę chciała by... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

bo ona za wszelką cenę chciała by ją pokochał..

życie uczy nas jak przetrwać teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

życie uczy nas jak przetrwać

Kiedyś miałam wszystko.. a teraz ?... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

Kiedyś miałam wszystko.. a teraz ? teraz pozostały tylko wspomnienia.

I to właśnie On okazał się... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

I to właśnie On okazał się najlepszym przyjacielem.

Usłyszałam Twoje imię.... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

Usłyszałam Twoje imię. Przymknęłam powieki i mimowolnie się uśmiechnęłam. Pragnęłam tylko, by nikt nie zauważył, jak bardzo oczy mi się błyszczą, na samą myśl o Tobie.

  Kocham Cię bardziej niż mojego... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

` Kocham Cię bardziej niż mojego pluszowego misia , ale ciii , nie mów mu . ♥

  co robisz ?   sprawdzam czy jesteś... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

- co robisz ? - sprawdzam czy jesteś . - po co ? - bo chcę wiedzieć . - głuptasku, wiesz, że nigdy cię nie opuszczę . ♥

Najpiękniejszych chwil w życiu nie... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same, niezaplanowane.

nawet jeśli obrażam się na Ciebie... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

nawet jeśli obrażam się na Ciebie tysiąc pięćset razy na minutę . to wiedz że nie zamienię Cię na nikogo w świecie

Uwielbiam ten stan kiedy mowie... teksty

marlenka1212122 dodano: 30 grudnia 2011

Uwielbiam ten stan kiedy mowie "głupek" a mysle "Boże jak ja go kocham.."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.