 |
manja432.moblo.pl
dla ciebie robię pięć pompek.
|
|
 |
dla ciebie robię pięć pompek.
|
|
 |
I możliwe, że w pewien wieczór zatęsknisz za mną.
|
|
 |
Nie chcę ideału. Chcę człowieka z rysami, wadami, bliznami. Z doświadczeniami. Żeby móc je zrozumieć, zaakceptować i pokochać. Niektóre wyeliminować. Człowieka jednocześnie identycznie postępującego ze mną i moimi niedoskonałościami.
|
|
 |
Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności,które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.”
|
|
 |
Jesteś tylko głupią myślą w mojej głowie. To tyle, rozumiesz ?
|
|
 |
Skłamałabym twierdząc, że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są taki dni,gdy jest w każdej godzinie, i takie godziny, gdy jest w każdej minucie.
Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić się z jego imieniem na ustach.Często łapię się na tym, że wypatruję jego twarzy w ulicznym tłumie.
|
|
 |
W samotności słaba, krucha jak porcelanowa laleczka.Wśród ludzi silna i niezależna.
|
|
 |
Przedwcześnie pozbawiona złudzeń, rzygam na sztuczność uczuć..........
|
|
 |
Piję kawę, śmieje się i czasami po prostu żyje. Zdarza mi się nawet oddychać, generalnie radze sobie.
|
|
 |
fajnie by było się zakochać na wiosnę. /zozolandia
|
|
|
|