głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mam_wyjebane_lol Jest jak jest. Nic mnie nie boli tylko ta pustka we mnie. Jakby jakaś pompa wyssała ze mnie wszystko. Jakże zazdroszczę ludziom pogodzonym z codziennością życia

mam_wyjebane_lol

mam_wyjebane_lol.moblo.pl
Jest jak jest. Nic mnie nie boli tylko ta pustka we mnie. Jakby jakaś pompa wyssała ze mnie wszystko. Jakże zazdroszczę ludziom pogodzonym z codziennością życia. Za nic
Jest jak jest. Nic mnie nie boli... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 15 października 2014

Jest jak jest. Nic mnie nie boli, tylko ta pustka we mnie. Jakby jakaś pompa wyssała ze mnie wszystko. Jakże zazdroszczę ludziom pogodzonym z codziennością życia. Za nic bym im tego pogodzenia nie zabrał, tylko chciałbym też trochę tego mieć w sobie. Gotów byłbym żebrać o trochę spokoju. Ale u kogo żebrać?

Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 15 października 2014

Cokolwiek pomiędzy ludźmi kończy się – znaczy: nigdy nie zaczęło się. Gdyby prawdziwie się zaczęło – nie skończyłoby się. Skończyło się, bo nie zaczęło się. Cokolwiek prawdziwie się zaczyna – nigdy się nie kończy.

Człowiek całymi latami zamartwia... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 15 października 2014

Człowiek całymi latami zamartwia się z jakiegoś powodu, zamiast powiedzieć sobie po prostu: 'no i co z tego'. To jedno z moich ulubionych powiedzeń. No i co z tego. Moja największa miłość nigdy mnie nie kochała. No i co z tego. Nie wiem, jak sobie dawałem radę przez te wszystkie lata, zanim nauczyłem się tej sztuczki. Zabrało mi to dużo czasu, ale jak już się nauczyłem, to na zawsze.

Bardzo wtedy tęskniłem  ale... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 13 października 2014

Bardzo wtedy tęskniłem, ale najgorsze było udawanie, że nie tęsknię. ”

A poza tym  powiedzmy to sobie... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 13 października 2014

A poza tym, powiedzmy to sobie uczciwie: w internecie każdy trochę kłamie. Piszemy na przykład, ze lubimy czytać, a od miesięcy nie czytaliśmy nic oprócz kolorowych tygodników. Piszemy, że uprawiamy sport, a w rzeczywistości dostajemy zadyszki, kiedy musimy podbiec do autobusu. Podajemy się za fanów jakiegoś zespołu, chociaż słyszeliśmy tylko jeden jego kawałek wpuszczony do internetu dla reklamy. Gdybyśmy wszyscy byli uczciwi, to nasze profile wyglądały by mało ciekawie: chodzę do szkoły, oglądam telewizję, piszę esemesy do znajomych, objadam się czekoladą, wsadzam nos w cudze sprawy, a kiedy akurat nie robię żadnej z tych rzeczy, to śpię. Ale nikt tak o sobie nie napisze.

Szkoła doświadczenia kosztuje  ale... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 13 października 2014

Szkoła doświadczenia kosztuje, ale żadna inna nie potrafi lepiej wykształcić człowieka.”

Po co tracić nawet jeden dzień z... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 6 października 2014

Po co tracić nawet jeden dzień z życia na życie kłótnią z kimś, kto jest dla nas tą drugą połówką?

Powinieneś był uważać na to co do... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 3 października 2014

Powinieneś był uważać na to co do mnie mówisz, kiedy obiecywałeś nie skreślać mnie ze swojego życia, bo uwierzyłam i po raz kolejny zawiodłeś.

Pierwszy rok nie chodziliśmy... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 27 września 2014

Pierwszy rok nie chodziliśmy pokłóceni spać, a w drugim nie chodziliśmy spać niepokłóceni

Skłamałabym  twierdząc  że o nim... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 27 września 2014

Skłamałabym, twierdząc, że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni, gdy jest w każdej godzinie

 Jesteś jak dzieciak trochę  wiesz?... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 27 września 2014

"Jesteś jak dzieciak trochę, wiesz? Pójdziesz ogolić nogi, wracasz cała we krwi. Cieszysz się jak widzisz balona. Wierzysz w miłość jak nikt inny i kochasz najmocniej na świecie. Przecież ty nie jesteś przystosowna do tego świata. Ciebie boli to, że ktoś krzywdzi, umiera, że są wypadki, jest zło, ludzie są zawistni, dziwki są tanie."

A jego zdjęcie nadal stoi na tej... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 26 września 2014

A jego zdjęcie nadal stoi na tej samej szafce, odwrócone tyłem, trochę zakurzone ale wciąż tam jest. To samo miejsce znajduje sentyment do niego,w jej sercu, może nie tak często już jak kiedyś , ale tymi samotnymi wieczorami, wraca, po chwili się oddala jak we mgle. I znowu wraca by o sobie przypomnieć jak to zdjęcie zakurzone, że wciąż tam jest.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV