 |
mam_wyjebane_lol.moblo.pl
Moblo działa
|
|
 |
Każdy gromadzi blizny w sercu.
|
|
 |
za dużo dziś wiemy, nie wiedzieć lepiej jest.
|
|
 |
to co najważniejsze, pozostanie wieczne.
|
|
 |
To smutne , że głupcy są tak pewni siebie , a ludzie mądrzy tak pewni wątpliwości .
|
|
 |
masa nauki na biurku. codzienne, zbyt wczesne wstawanie rano. spędzanie połowy dnia w szkole. popadanie w nałogi. robienie sobie długów. kilka wizyt na oiomie. przesłuchania na policji. wezwania do dyrektora. pierwsze, bolesne miłości. fałszywa przyjaźń. zbyt częste kłamstwa. próby samobójcze. dawanie sobie w pysk w ramach zemsty. to jest ta dorosłość, na którą tak czekaliśmy?
|
|
 |
Był. Istniał. Oddychał. Nawet robił to całkiem niedaleko mnie, ale był w tym wszystkim tak przeraźliwie daleko. Znałam to. Ten stan. Te oczy, które błądziły bez celu, przepełnione nienawiścią do świata. Byłam. Istniałam. Oddychałam. Robiłam to całkiem niedaleko od niego. Pogrążona w wiecznym masochizmie wspomnień. Dzieliło nas bicie serc, które nie mogły się zsynchronizować.
|
|
 |
Jak długo będziesz przeżywała rzeczy,które odeszły?
|
|
 |
I za każdym razem , serce wali mi mocniej , gdy widzę , że patrzy dłużej niż Ja ..
|
|
 |
A w sercu spisana historia bezpowrotnych chwil . ♥
|
|
 |
Może i masz poukładane, spokojne życie i zapewnioną przyszłość, ale ja za to mam cudowne wspomnienia, które dodają mi siły w trudnych chwilach.
|
|
 |
Kątem oka spoglądał na nią, pilnował jej wzrokiem, jednocześnie udając obojętnego .
|
|
|
|