głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mam_wyjebane_lol Nie da się zapomnieć o kimś kto zwykłym dwukropkiem i gwiazdką potrafił wywołać uśmiech na twarzy nawet gdy łzy spływały po policzku. Ten ból kiedy zdajesz sobi

mam_wyjebane_lol

mam_wyjebane_lol.moblo.pl
Nie da się zapomnieć o kimś kto zwykłym dwukropkiem i gwiazdką potrafił wywołać uśmiech na twarzy nawet gdy łzy spływały po policzku.
Nie da się zapomnieć o kimś  kto... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Nie da się zapomnieć o kimś, kto zwykłym dwukropkiem i gwiazdką potrafił wywołać uśmiech na twarzy nawet, gdy łzy spływały po policzku.

Ten ból  kiedy zdajesz sobie sprawę... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Ten ból, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie napisze, a nadal czekasz.

Nie dziw się  że jej nie ma skoro... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Nie dziw się, że jej nie ma skoro nie zrobiłeś nic, żeby została.

Nim napiszesz do niego zastanów się... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Nim napiszesz do niego zastanów się, czy tęsknisz za nim, czy za byciem dla kogoś ważną.

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy...

Chciałabym  żeby on kiedyś zdał... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Chciałabym, żeby on kiedyś zdał sobie sprawę, że mógł mnie mieć, a nie miał. Żeby żałował, że ja wyciągałam do niego rękę, a on jej nie dostrzegł. Chciałabym, żeby on kiedyś miał świadomość tego że stracił coś bardzo cennego.

Dopiero po czasie dowiadujemy się... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach ludzi, których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica. Dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było tak cholernie ważne, było niczym, nie liczyło się, że wszystko było ściemą, każdy uśmiech i każda łza dla Nich, była czymś nieważnym.

Pamiętam jak dzisiaj... Październik... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Pamiętam jak dzisiaj... Październik, zmarznięte ręce... Powiedziałam że troszkę mi zimno złapałeś mnie za rękę żeby ogrzać mi ją po chwili splotłeś swoje palce z moimi. Teraz też mi zimno ale wiem że nie mam co liczyć na twoją dłoń.

Po prostu utwierdź mnie w... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Po prostu utwierdź mnie w przekonaniu, że dając mi swoją bluzę nie robiłeś tego z grzeczności. Że gdy dotykałeś moich dłoni nie był to przypadek, patrząc w moje oczy pragnąłeś zobaczyć w nich coś więcej, niż tylko ich kolor, a pisząc ze mną po nocach nie chciałeś tylko pokazać mi jak długo potrafisz wytrzymać bez snu.

Przecież się nie poddam. Przecież... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Przecież się nie poddam. Przecież nie wydrapię sobie serca z klatki piersiowej, byleby tylko nie czuć bólu. Nie zrobię nic, co robią słabi ludzie. Pójdę do przodu i w pewnym momencie przestanie mnie interesować to, w jakim kierunku idziesz Ty.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi ktoś, kto znaczył dla nas najwięcej. Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak zamiast sms na dzień dobry wita nas budzik, którego tak bardzo nie znosimy. Ciężko jest żyć ze świadomością, ze już nie jesteśmy dla siebie dostatecznie ważni, a nasza rozmowa to tylko bezuczuciowe siema czy czesc . Nie rozmawiamy do późna tak jak na początku. Ba! Nie rozmawiamy już wcale. Stajemy się dla siebie coraz bardziej obcy, już się nie znamy, a pamiątką po naszej znajomości jest tylko zaśmiecone archiwum na gg i wspomnienia, których tak trudno jest się pozbyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV