głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mam_wyjebane_lol Chciałabym żeby on kiedyś zdał sobie sprawę że mógł mnie mieć a nie miał. Żeby żałował że ja wyciągałam do niego rękę a on jej nie dostrzegł. Chciałabym żeby on

mam_wyjebane_lol

mam_wyjebane_lol.moblo.pl
Chciałabym żeby on kiedyś zdał sobie sprawę że mógł mnie mieć a nie miał. Żeby żałował że ja wyciągałam do niego rękę a on jej nie dostrzegł. Chciałabym żeby on
Chciałabym  żeby on kiedyś zdał... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Chciałabym, żeby on kiedyś zdał sobie sprawę, że mógł mnie mieć, a nie miał. Żeby żałował, że ja wyciągałam do niego rękę, a on jej nie dostrzegł. Chciałabym, żeby on kiedyś miał świadomość tego że stracił coś bardzo cennego.

Dopiero po czasie dowiadujemy się... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach ludzi, których ceniliśmy ponad własne życie. Ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica. Dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było tak cholernie ważne, było niczym, nie liczyło się, że wszystko było ściemą, każdy uśmiech i każda łza dla Nich, była czymś nieważnym.

Pamiętam jak dzisiaj... Październik... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Pamiętam jak dzisiaj... Październik, zmarznięte ręce... Powiedziałam że troszkę mi zimno złapałeś mnie za rękę żeby ogrzać mi ją po chwili splotłeś swoje palce z moimi. Teraz też mi zimno ale wiem że nie mam co liczyć na twoją dłoń.

Po prostu utwierdź mnie w... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Po prostu utwierdź mnie w przekonaniu, że dając mi swoją bluzę nie robiłeś tego z grzeczności. Że gdy dotykałeś moich dłoni nie był to przypadek, patrząc w moje oczy pragnąłeś zobaczyć w nich coś więcej, niż tylko ich kolor, a pisząc ze mną po nocach nie chciałeś tylko pokazać mi jak długo potrafisz wytrzymać bez snu.

Przecież się nie poddam. Przecież... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Przecież się nie poddam. Przecież nie wydrapię sobie serca z klatki piersiowej, byleby tylko nie czuć bólu. Nie zrobię nic, co robią słabi ludzie. Pójdę do przodu i w pewnym momencie przestanie mnie interesować to, w jakim kierunku idziesz Ty.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi ktoś, kto znaczył dla nas najwięcej. Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak zamiast sms na dzień dobry wita nas budzik, którego tak bardzo nie znosimy. Ciężko jest żyć ze świadomością, ze już nie jesteśmy dla siebie dostatecznie ważni, a nasza rozmowa to tylko bezuczuciowe siema czy czesc . Nie rozmawiamy do późna tak jak na początku. Ba! Nie rozmawiamy już wcale. Stajemy się dla siebie coraz bardziej obcy, już się nie znamy, a pamiątką po naszej znajomości jest tylko zaśmiecone archiwum na gg i wspomnienia, których tak trudno jest się pozbyć.

Jeszcze jutro się obudze i zaboli  i... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Jeszcze jutro się obudze i zaboli, i pojutrze też, ale z każdym dniem coraz mniej.

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień, w którym czujesz, że już zapomniałaś. Zamknęłaś za sobą pewien rozdział życia i brniesz do przodu. Budujesz wszystko na nowo. Starasz się. Uśmiechasz. Zaczynasz wierzyć, że rzeczywiście jest już coraz lepiej. Ale wystarczy tylko ułamek sekundy, słowo, spojrzenie, byś zrozumiała, że przez ten cały czas tylko oszukiwałaś siebie

Obiecuję   że za kilkanaście lat... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

Obiecuję , że za kilkanaście lat będziesz żałował co zrobiłeś kilka dni temu, za to że wybrałeś drogę beze mnie, że odszedłeś, tak po prostu. Obiecuję.

'on jest inny' te słowa to pierwsza... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

'on jest inny' te słowa to pierwsza oznaka zakochania, jednak po jakimś czasie okazuje się że jest jak każdy zwykłym pierdolonym sukinsynem.

dziś już Ci nie zaufam. podam Ci... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 24 sierpnia 2013

dziś już Ci nie zaufam. podam Ci rękę, ale z bezpiecznej odległości. nie dam się już wciągnąć w to bagno. gdy trzeba będzie, wyrwę swoją dłoń z Twojej - pomimo tak mocnego uścisku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV