głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mam_wyjebane_lol Wolę zachować niesamowite wspomnienia z tych kilku dni spędzonych razem niż nie mieć ich w ogóle. Mimo świadomości że ten czas już się nie powtórzy. Męczymy wła

mam_wyjebane_lol

mam_wyjebane_lol.moblo.pl
Wolę zachować niesamowite wspomnienia z tych kilku dni spędzonych razem niż nie mieć ich w ogóle. Mimo świadomości że ten czas już się nie powtórzy.
Wolę zachować niesamowite... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 18 sierpnia 2015

Wolę zachować niesamowite wspomnienia z tych kilku dni spędzonych razem, niż nie mieć ich w ogóle. Mimo świadomości, że ten czas już się nie powtórzy.

Męczymy własną psychikę... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 18 sierpnia 2015

Męczymy własną psychikę zastanawiając się, co by było gdyby. Gdyby miało się więcej odwagi, gdyby postąpiło się inaczej, gdyby starało się bardziej. Trzeba wreszcie pojąć, że nic nie dzieje się bez powodu i zawsze wychodzi nam to na dobre.

Świat byłby nudny bez problemów... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 18 sierpnia 2015

Świat byłby nudny bez problemów, kompleksów, błędów, uczuć, nadziei i internetu.

Wiem jak to jest. Kiedyś tak blisko... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 18 sierpnia 2015

Wiem jak to jest. Kiedyś tak blisko, dzisiaj nie wiecie o czym rozmawiać. Boisz się, że ten mur między Wami w końcu będzie zbyt mocny, aby go zburzyć. Widzisz jak ktoś się od Ciebie oddala, dzień po dniu. Każda próba ratowania tego powoduje jeszcze boleśniejszy upadek. Wiesz co najlepiej zrobić? Odpuścić. Pozwolić komuś zobaczyć jak to jest bez Ciebie, dać zatęsknić. Pokazać widmo utraty. Jeśli ktoś zatęskni, wygrałaś. Jeśli nie zatęskni, przegrana byłaś już w tym związku

Chciałabym  żeby wszystko było... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 18 sierpnia 2015

Chciałabym, żeby wszystko było proste. Żadnych niedociągnięć, problemów, niedopowiedzeń. Żeby w końcu coś tutaj zaczęło się układać, żeby to co nazywamy "szczęściem" udowodniło swoje istnienie.

Nikt nie jest zbyt zajęty  to tylko... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 18 sierpnia 2015

Nikt nie jest zbyt zajęty, to tylko kwestia priorytetów.

Gdzie jest ta radość z życia... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 18 sierpnia 2015

Gdzie jest ta radość z życia, która kiedyś we mnie tętniła. Gdzie jest uśmiech, który napełniał radością innych. Czemu wstając z łóżka nie potrafię cieszyć się kolejnym dniem. Przecież są ludzie, którzy choć chcieli kolejnego dnia nie doświadczyli. A ja, przecież dalej tu jestem, przecież dalej mogę coś osiągnąć, przecież dalej mogę odnależć szczęście. A jednak z każdym kolejnym dniem tracę siły, wypalam się i nie wiem co z sobą zrobić. Pałętam się po drogach życia, bez celu, stając się niczym.

Jego łzy mówiły wszystko. I... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 18 sierpnia 2015

Jego łzy mówiły wszystko. I właśnie wtedy uświadomiłam sobie, że On naprawdę mnie kocha.

mijają tygodnie  jednego dnia jest... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 20 lipca 2015

mijają tygodnie, jednego dnia jest lepiej, innego gorzej, jakoś się plecie, nie najlepiej, ale jakoś. tylko niczego się nie da zapomnieć. po prostu nie da..

serce moje to wtedy była taka... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 20 lipca 2015

serce moje to wtedy była taka szmata. wycierałeś nim swoje łzy, rozlaną zupę, wylaną kawę. twoja własna, prywatna szmata

Z '' focha '' jeszcze nic  nigdy... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 20 lipca 2015

Z '' focha '' jeszcze nic, nigdy dobrego nie wyszło :)

 Możesz nie być jej pierwszym  jej... teksty

mam_wyjebane_lol dodano: 20 lipca 2015

"Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią, i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o tobie w każdej sekundzie dnia, ale da ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej, i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy cię denerwuje, i tęsknij kiedy jej nie ma".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV