głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malaczarnadominis mam do Ciebie prośbę. rzekł. jaką? obiecaj że ją spełnisz. no jaką nie wiem czy ją spełnię. naprawdę mi na niej zależy. obiecaj mi.. ciągnął. mówisz ? obiecaj

malaczarnadominis

malaczarnadominis.moblo.pl
mam do Ciebie prośbę. rzekł. jaką? obiecaj że ją spełnisz. no jaką nie wiem czy ją spełnię. naprawdę mi na niej zależy. obiecaj mi.. ciągnął. mówisz ?
  mam do Ciebie prośbę.   rzekł.... teksty

malaczarnadominis dodano: 20 listopada 2010

- mam do Ciebie prośbę. - rzekł. - jaką? - obiecaj, że ją spełnisz. - no jaką, nie wiem, czy ją spełnię. - naprawdę mi na niej zależy. obiecaj mi.. -ciągnął. - mówisz ? - obiecaj mi, że już nigdy nie będziesz smutna tak jak teraz, to mi wystarczy i wtedy ja też będę szczęśliwy. - powiedział jednym tchem.

to coś więcej niż pierdolenie o... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

to coś więcej niż pierdolenie o kochaniu, bo jak się kocha nie potrafi wyrazić się tego uczucia słowami, w jednej chwili patrzysz na najprostszą sytuacje w której jesteście razem i niesamowity jest dla ciebie fakt że jesteś obok ten najcudowniejszej osoby, to życie które Ci oddałam to życie które dzielimy razem, nie tylko w tych zajebistych chwilach ale także w tych wywołujących łzy. kocham Cię

I właściwie mogło być wile... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

I właściwie mogło być wile przeszkód które nie pozwoliłyby nam przetrwać wiecznie, ale czemu z drugiej strony miałoby się nie udać jeśli oboje czujemy że to nie szczeniackie Love story . To nie może być coś zwykłego bo normalnym nie jest że gdy odwracasz się i odchodzisz do domu ja momentalnie tęsknie i uwierz trudno mi oddychać gdy nie ma Cię obok.. powietrze jest zanieczyszczone przez wielu nie wartościowych ludzi.. i brakuje tego właściwego tlenu który daje mi w pełni odetchnąć.

Te uczucie gdy patrzysz w niebo i... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

Te uczucie gdy patrzysz w niebo i wiesz ze możesz wznieść się równie wysoko co ptaki.

..a miłość to nie jebane motylki w... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

..a miłość to nie jebane motylki w brzuchu, je mozna zaliczyć do objawów zakochania , miłość to prawdziwe życie z drógą połową na dobre i na złe, bez wzglęu na wszystko

popełniające przez nas błedy... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

popełniające przez nas błedy wzmacniją naszą wiarę w to że każdy trud możmy przetrwać i przebrnąć przez niego razem ; *

wtedy oboje zdaliśmy sobie sprawę... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

wtedy oboje zdaliśmy sobie sprawę, że coś może być nie tak nieważne co to już miedzy nami , myślałam że zaraz wyjdę z siebie , a Ty przytuliłeś mnie i wiedziałam że się martwisz ale ważniejsze było żeby uspokoić mnie, sposób w jaki mnie przytuliłeś w tamtym momencie, czule wypowiadałeś słowa w moją stronę ,pokazałeś mi swoją dojrzałość rozmawiają ze mną o Tym problemie, zdałam sobie sprawę że mogłabym powiedzieć Ci wszystko i pomógłbyś mi w każdej sytuacji . Bo moje problemy stał się naszymi problemami. kocham Cie < 3.

Mówią na nią ironiczna    nie... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

Mówią na nią ironiczna, - nie wiedzą, że za ironią chowa uczucia. Mówią na nią nieczuła, - nie wiedzą, że boi się zranienia. Mówią, że nigdy nie płacze, - nie wiedzą, że płacze nocą. Mówią, że jest głośna, - nie wiedzą, że odwraca tym uwagę od prawdziwych uczuć. Mówią, że zawsze ma własne zdanie, - nie wiedzą, że boi się podjęcia decyzji. Mówią, że ma klasę - nie wiedzą, że wybiera ubrania aby zwrócić jego uwagę. Mówią, że na niego nie patrzy, - nie wiedzą, że nie chce widzieć jeśli on nie spojrzy na nią. Mówią, że ma dobry dzień gdy z nim rozmawia, - i mają rację. Ci co ją znają mówią, że świata poza nim nie widzi - strzał w dziesiątkę.

Życie jest jak klisza do aparatu... teksty

malaczarnadominis dodano: 13 listopada 2010

Życie jest jak klisza do aparatu, ponownie przeżyć możesz je tylko na filmie

Kiedy dusza staje przed sądem bożym... teksty

malaczarnadominis dodano: 13 listopada 2010

Kiedy dusza staje przed sądem bożym, Bóg jej nie zapyta o imię. Bóg zapyta: „Kochałaś za życia?” Bo co stanowi esencję życia? Zdolność do miłości, a nie imiona w paszportach, dowodach osobistych, na identyfikatorach czy wizytówkach.

Kochaj tak  jakby Cię nigdy nikt nie... teksty

malaczarnadominis dodano: 13 listopada 2010

Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił, a tańcz tak, jakby nikt nie patrzył. Śmiej się tak, jak tylko dzieci śmieją się. Żyj tak jakby tu było niebo."

Wolę być niedoskonałą wersją... teksty

malaczarnadominis dodano: 13 listopada 2010

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV