głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malaczarnadominis Są 4 rzeczy których nie można cofnąć: Kamień który został rzucony. Słowo które zostało powiedziane. Okazja której się nie wykorzystało. Czas który przeminął. ma

malaczarnadominis

malaczarnadominis.moblo.pl
Są 4 rzeczy których nie można cofnąć: Kamień który został rzucony. Słowo które zostało powiedziane. Okazja której się nie wykorzystało. Czas który przeminął.
Są 4 rzeczy których nie można... teksty

malaczarnadominis dodano: 20 listopada 2010

Są 4 rzeczy których nie można cofnąć: Kamień, który został rzucony. Słowo, które zostało powiedziane. Okazja, której się nie wykorzystało. Czas, który przeminął.

  mam do Ciebie prośbę.   rzekł.... teksty

malaczarnadominis dodano: 20 listopada 2010

- mam do Ciebie prośbę. - rzekł. - jaką? - obiecaj, że ją spełnisz. - no jaką, nie wiem, czy ją spełnię. - naprawdę mi na niej zależy. obiecaj mi.. -ciągnął. - mówisz ? - obiecaj mi, że już nigdy nie będziesz smutna tak jak teraz, to mi wystarczy i wtedy ja też będę szczęśliwy. - powiedział jednym tchem.

to coś więcej niż pierdolenie o... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

to coś więcej niż pierdolenie o kochaniu, bo jak się kocha nie potrafi wyrazić się tego uczucia słowami, w jednej chwili patrzysz na najprostszą sytuacje w której jesteście razem i niesamowity jest dla ciebie fakt że jesteś obok ten najcudowniejszej osoby, to życie które Ci oddałam to życie które dzielimy razem, nie tylko w tych zajebistych chwilach ale także w tych wywołujących łzy. kocham Cię

I właściwie mogło być wile... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

I właściwie mogło być wile przeszkód które nie pozwoliłyby nam przetrwać wiecznie, ale czemu z drugiej strony miałoby się nie udać jeśli oboje czujemy że to nie szczeniackie Love story . To nie może być coś zwykłego bo normalnym nie jest że gdy odwracasz się i odchodzisz do domu ja momentalnie tęsknie i uwierz trudno mi oddychać gdy nie ma Cię obok.. powietrze jest zanieczyszczone przez wielu nie wartościowych ludzi.. i brakuje tego właściwego tlenu który daje mi w pełni odetchnąć.

Te uczucie gdy patrzysz w niebo i... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

Te uczucie gdy patrzysz w niebo i wiesz ze możesz wznieść się równie wysoko co ptaki.

..a miłość to nie jebane motylki w... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

..a miłość to nie jebane motylki w brzuchu, je mozna zaliczyć do objawów zakochania , miłość to prawdziwe życie z drógą połową na dobre i na złe, bez wzglęu na wszystko

popełniające przez nas błedy... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

popełniające przez nas błedy wzmacniją naszą wiarę w to że każdy trud możmy przetrwać i przebrnąć przez niego razem ; *

wtedy oboje zdaliśmy sobie sprawę... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

wtedy oboje zdaliśmy sobie sprawę, że coś może być nie tak nieważne co to już miedzy nami , myślałam że zaraz wyjdę z siebie , a Ty przytuliłeś mnie i wiedziałam że się martwisz ale ważniejsze było żeby uspokoić mnie, sposób w jaki mnie przytuliłeś w tamtym momencie, czule wypowiadałeś słowa w moją stronę ,pokazałeś mi swoją dojrzałość rozmawiają ze mną o Tym problemie, zdałam sobie sprawę że mogłabym powiedzieć Ci wszystko i pomógłbyś mi w każdej sytuacji . Bo moje problemy stał się naszymi problemami. kocham Cie < 3.

Mówią na nią ironiczna    nie... teksty

malaczarnadominis dodano: 18 listopada 2010

Mówią na nią ironiczna, - nie wiedzą, że za ironią chowa uczucia. Mówią na nią nieczuła, - nie wiedzą, że boi się zranienia. Mówią, że nigdy nie płacze, - nie wiedzą, że płacze nocą. Mówią, że jest głośna, - nie wiedzą, że odwraca tym uwagę od prawdziwych uczuć. Mówią, że zawsze ma własne zdanie, - nie wiedzą, że boi się podjęcia decyzji. Mówią, że ma klasę - nie wiedzą, że wybiera ubrania aby zwrócić jego uwagę. Mówią, że na niego nie patrzy, - nie wiedzą, że nie chce widzieć jeśli on nie spojrzy na nią. Mówią, że ma dobry dzień gdy z nim rozmawia, - i mają rację. Ci co ją znają mówią, że świata poza nim nie widzi - strzał w dziesiątkę.

Życie jest jak klisza do aparatu... teksty

malaczarnadominis dodano: 13 listopada 2010

Życie jest jak klisza do aparatu, ponownie przeżyć możesz je tylko na filmie

Kiedy dusza staje przed sądem bożym... teksty

malaczarnadominis dodano: 13 listopada 2010

Kiedy dusza staje przed sądem bożym, Bóg jej nie zapyta o imię. Bóg zapyta: „Kochałaś za życia?” Bo co stanowi esencję życia? Zdolność do miłości, a nie imiona w paszportach, dowodach osobistych, na identyfikatorach czy wizytówkach.

Kochaj tak  jakby Cię nigdy nikt nie... teksty

malaczarnadominis dodano: 13 listopada 2010

Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił, a tańcz tak, jakby nikt nie patrzył. Śmiej się tak, jak tylko dzieci śmieją się. Żyj tak jakby tu było niebo."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV