głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malaczarnadominis Gdybym była chłopakiem i widziała żółte słoneczko przy moim imieniu od razu bym napisała . Bez wahania automatycznie . I nawet gdy się nie odzywasz zaczynam już

malaczarnadominis

malaczarnadominis.moblo.pl
Gdybym była chłopakiem i widziała żółte słoneczko przy moim imieniu od razu bym napisała . Bez wahania automatycznie . I nawet gdy się nie odzywasz zaczynam już pisa
Gdybym była chłopakiem i widziała... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

Gdybym była chłopakiem i widziała żółte słoneczko przy moim imieniu od razu bym napisała . Bez wahania , automatycznie . I nawet , gdy się nie odzywasz zaczynam już pisać wiadomość , ale w połowie wszystko usuwam...dlaczego ? bo w tym momencie uświadamiam sobie , że gdyby Ci choć trochę zależało to byś się odezwał .

Czasem  gdy człowiek chce zrobić... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

Czasem, gdy człowiek chce zrobić coś ryzykownego, mówi sobie: 'I tak nie mam nic do stracenia'. A potem ku jego rozpaczy okazuje się, że jednak coś czego się nie ma, też można stracić. I wtedy jest się na minusie - moralnym, emocjonalnym i psychicznym. Oto gorzka życiowa prawda - zawsze może być gorzej.

Wiem  że nawet po długim czasie... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

Wiem, że nawet po długim czasie wcale nie będziesz mi taki obojętny jak każdemu się wydaje, wiem, że widząc Cię emocje wrócą, wiem, że kiedy na dole ekranu pojawi się wiadomość z Twoim imieniem, ciśnienie ewidentnie mi podskoczy.

chciała wysłać mu pustego sms'a.... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

chciała wysłać mu pustego sms'a. albo kropkę na gadu. cokolwiek, żebym choć raz przez minute była główną myślą w Jego głowie.

wczorajsze łzy ? przepraszam to... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

wczorajsze łzy ? przepraszam to tylko chwila słabości - do której też mam kurwa prawo od czasu do czasu !

egoistyczna  cyniczna  manipulantka... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

egoistyczna, cyniczna, manipulantka, ze skłonnościami masochistycznymi.

dziś  gdy zaczął padać śnieg... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

dziś, gdy zaczął padać śnieg - stanąłes na środku chodnika, i pomimo dziwnie patrzących się przechodniów łapałeś płatki śniegu na język. uwielbiam w Tobie tego dzieciaka, który ukazuje się w każdej możliwej sytuacji.

człowiek automatycznie uczył się... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

człowiek automatycznie uczył się , że wszystko , co wolno , jest potwornie nudne , a ciekawe tylko to , co zabronione .

jest osobą  która odpisuje na moje... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

jest osobą, która odpisuje na moje sms'y o każdej porze. odbiera moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru.

I stała na moście przez jakiś czas... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

I stała na moście przez jakiś czas, płatki śniegu delikatnie spadały na jej twarz łącząc się z gorzkimi łzami, które harmonijnie grały z biciem jej serca słyszalnym coraz słabiej. Spoglądała na parę zakochanych którzy przechodzili wtedy przez park, przytuleni, zakochani tak jak kiedyś oni. Patrząc na to jak czule ocierał jej twarz z płatków śniegu, zachichotała cicho, poczuła się jak wtedy gdy jej `Romeo` łaskotał jej bladą twarz swoim czułym dotykiem. Wtedy wybuchła nieopanowanym płaczem, a ból w klatce piersiowej gwałtownie się nasilił, przykucła prawie siadając na śniegu. `Dziecko! coś się stało?` - zaalarmował nerwowo jeden z przechodniów .. ` ono właśnie umarło` - mówiła dławiąc się łzami spływającymi z jej jasnoniebieskich oczu.. `ale co ? dziecko uspokój się, kto umarł ?` - kontynuował starszy pan `moje serce, nie słychać go.. a kiedyś biło` - spojrzała w dół dotykając dłonią swojej lewej piersi.

Czuła  że powraca do dawnych... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

Czuła, że powraca do dawnych nawyków. Z każdym mijającym dniem wszystkie pozytywne myśli towarzyszące jej od kilku tygodni stawały się coraz słabsze. To cholernie męczące starać się być szczęśliwą cały dzień, a ona już po prostu nie miała na to energii.

Czasami trzeba usiąść obok i... teksty

malaczarnadominis dodano: 21 grudnia 2010

Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV