głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malaczarnadominis Pewna dziewczyna zapytała mnie dlaczego gdy mężczyzna sypia z wieloma kobietami jest nazywany bogiem a gdy kobieta sypia z wieloma mężczyznami to jest dziwką. D

malaczarnadominis

malaczarnadominis.moblo.pl
Pewna dziewczyna zapytała mnie dlaczego gdy mężczyzna sypia z wieloma kobietami jest nazywany bogiem a gdy kobieta sypia z wieloma mężczyznami to jest dziwką. Dlacz
Pewna dziewczyna zapytała mnie... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Pewna dziewczyna zapytała mnie, dlaczego gdy mężczyzna sypia z wieloma kobietami jest nazywany bogiem, a gdy kobieta sypia z wieloma mężczyznami, to jest dziwką. Dlaczego ? Odpowiedziałam, że gdy jeden klucz otwiera kilka zamków, jest dobrym kluczem. Jednak gdy jeden zamek da się otworzyć przez kilka kluczy, jest do dupy.

Lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz, kiedy zabezpieczać się znaczyło włożyć na głowę plastikowy hełm? Kiedy najgorsza rzecz, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka to że jesteś głupia? Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem? Twoimi największymi wrogami było twoje rodzeństwo? Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie najszybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą? Kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką? Jedynymi narkotykami było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą mama wrzucała do zupy? Najgorszy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci i kiedy pożegnania oznaczały tylko do zobaczenia jutro? Dorosłość, dlaczego nie mogliśmy się jej doczekać?

Kochać jest łatwo. To  można... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Kochać jest łatwo. To, można powiedzieć, jak z samochodem: wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć sobie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak przejażdżka z kimś innym, jego samochodem. Nawet, jeśli uważasz tego kogoś za dobrego kierowcę, zawsze pozostaje ten podskórny strach, że może się pomylić, a wtedy w ułamku sekundy wystrzelicie oboje przez przednią szybę na spotkanie śmierci. Być kochaną może oznaczać największy koszmar. Bo miłość to rezygnacja z panowania nad własnym losem. A co się stanie, jeśli w połowie drogi postanowisz zawrócić albo skręcić w bok, a nie masz na to jako pasażer żadnego wpływu?

Prawdziwy przyjaciel to ten któremu... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Prawdziwy przyjaciel to ten któremu powiesz: "Zabiłem człowieka" a on się zapyta: "To gdzie go zakopiemy?".

Przyjaciel to ktoś do kogo możesz... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić o trzeciej nad ranem i wykurwiać na cały świat, a on chociaż jest kurewsko śpiący wysłucha Cię i powie, żebyś nie przejmował się tym chujowym światem, odłoży słuchawkę a za 10 minut stanie w Twoich drzwiach i zapyta: " To komu idziemy wpierdolić?".

Przyjaciel to nie ktoś  kto zawsze... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Przyjaciel to nie ktoś, kto zawsze mówi Ci to, co chcesz usłyszeć, ale ktoś, kto Ci przypierdoli jak zaczniesz rujnować sobie życie.

''Jenna : On jest niedorzecznie... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

''Jenna : On jest niedorzecznie seksowny Damon: " : ] " Elena : Ale to dupek Damon: " : | ''''

Zawsze miałyśmy to do siebie  że... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Zawsze miałyśmy to do siebie, że byłyśmy dla siebie chamskie i wredne, a poszłybyśmy za sobą w ogień mimo wszystko..

Przyjaciele dostarczają nam... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Przyjaciele dostarczają nam codziennie kilo radości i kilometr śmiechu.

Pięcioletni chłopiec zapytał... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Pięcioletni chłopiec zapytał swojego przyjaciela czym jest przyjaźń? On odpowiedział: Przyjaźń jest wtedy, gdy codziennie kradniesz czekoladki z mojej torby, jednak wciąż trzymam je w tym samym miejscu.

Przyjacielu  jeśli będzie ci dane... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Przyjacielu, jeśli będzie ci dane żyć sto lat, to ja chciałbym żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez ciebie. < 33333

Kto ci powiedział  że wolno Ci się... teksty

malaczarnadominis dodano: 26 kwietnia 2011

Kto ci powiedział, że wolno Ci się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV