głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malaczarnadominis Znajdź chłopaka który będzie Ci mówił że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśni

malaczarnadominis

malaczarnadominis.moblo.pl
Znajdź chłopaka który będzie Ci mówił że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśnie tyl
Znajdź chłopaka  który będzie Ci... teksty

malaczarnadominis dodano: 7 czerwca 2011

Znajdź chłopaka, który będzie Ci mówił, że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśnie tylko dlatego, żeby patrzeć jak spisz. Który chce Cię pokazać całemu światu, który trzyma Twoją rękę przed swoimi przyjaciółmi. Który myśli, że jesteś zarówno piękna bez makijażu . Który nie może odejść wiedząc, że jesteś na Niego zła. Który nie potrafi zasnąć bez Twego głosu , który będzie ostatnim jakim usłyszy. Tego, który bez przerwy przypomina Ci jak bardzo mu na Tobie zależy i jaki jest szczęśliwy, że ma Ciebie.

tylko On zawsze się tak słodko... teksty

malaczarnadominis dodano: 7 czerwca 2011

tylko On zawsze się tak słodko uśmiecha.

czasem mam tak  że nie nawidzę... teksty

malaczarnadominis dodano: 7 czerwca 2011

czasem mam tak, że nie nawidzę swojego życia. i zawsze w tym momencie pojawia się On. jednym, durnowatym uśmiechem potrafi rozwiać moje bezsensowne myśli.

bo jak zachować rozsądek w sytuacji... teksty

malaczarnadominis dodano: 6 czerwca 2011

bo jak zachować rozsądek w sytuacji kiedy jest się po raz pierwszy w życiu szczęśliwą? Tak naprawdę, obłędnie, szaleńczo, bezwarunkowo szczęśliwą? Kiedy chciałoby się całemu światu wykrzyczeć to w twarz? Śmiać się i płakać z radości. Krzyczeć tak żeby wszyscy usłyszeli, że jestem zakochana. `

A jak się zjebie coś  naprawimy to... teksty

malaczarnadominis dodano: 6 czerwca 2011

A jak się zjebie coś, naprawimy to, razem♥

Siedziała przed telewizorem... teksty

malaczarnadominis dodano: 6 czerwca 2011

Siedziała przed telewizorem wpieprzając czwartą pod rząd czekoladę. Dostała smsa od przyjaciela : Potrzebuje Cię, za 10 min w parku. Biegiem poszła do łazienki, rozpuściła swoje długie włosy, przeciągnęła lekko tuszem po rzęsach. Ubrała się w to co miała pod ręką i szybko wyszła z domu. Po trzech minutach była już na miejscu, mimo że było przed czasem on już na nią czekał. ' Co się stało ?! ' - zapytała zdyszana siadając koło niego na ławce ' w zasadzie to nic, chciałem Cie zobaczyć.' uderzyła go w ramie i kładąc na nim głowę odpowiedziała: ' normalnie Cie uwielbiam. ' - ' Gdybyś ty wiedziała jak ja Cie uwielbiam ' - pomyślał i zamykając oczy przytulił ją do siebie.

Podobno  gdy chłopak patrzy w oczy... teksty

malaczarnadominis dodano: 6 czerwca 2011

Podobno, gdy chłopak patrzy w oczy pewnej dziewczyny więcej niż 7 sekund, znaczy że mu się podoba, lub co gorsze jest w niej zakochany. Ty wczoraj patrzyłeś w moje ponad 14 sekund. Liczyłam.'

Przychodzi taki dzień kiedy nawet... teksty

malaczarnadominis dodano: 6 czerwca 2011

Przychodzi taki dzień kiedy nawet żelki haribo nie są w stanie Cię uszczęśliwić. kiedy stając przed lustrem potrafisz bez ogródek wykrzyczeć że nienawidzisz samej siebie.

Pierdol to. Nie bądź dziewczyną... teksty

malaczarnadominis dodano: 6 czerwca 2011

Pierdol to. Nie bądź dziewczyną, która potrzebuje mężczyzn. Bądź dziewczyną, której potrzebują mężczyźni.

  Bo ona kochała tego... teksty

malaczarnadominis dodano: 6 czerwca 2011

` Bo ona kochała tego nieogarniętego , słodkiego idiotę w szarej bluzie .

On interesował się sportem  ona... teksty

malaczarnadominis dodano: 6 czerwca 2011

On interesował się sportem, ona interesowała się modą. On lubił piwo, ona lubiła dietetyczną colę. Jego przyjaciele mówili 'Nigdy się nie zdarzy', jej przyjaciele mówili 'Nie popełnij tego błędu'. Ale wtedy reszta świata odwróciła się plecami, a oni odwrócili się do siebie.

01.01   myśli o Tobie!   02.02... teksty

malaczarnadominis dodano: 6 czerwca 2011

01.01 - myśli o Tobie! 02.02 - śni o Tobie! 03:03 - lubi się z tobą drażnić! 04:04 - lubi Cię! 05:05 - śni nie o Tobie! 06.06 - kocha Cię! 07:07 - pragnie Cię! 08.08 - obserwuje Cię! 09.09 - zobaczysz Go! 10.10 - myśli o Tobie! 11.11 - smutny jest, gdy Cię nie ma! 12.12 - spotkanie! 13.13 - nowa znajomość! 14.14 - jest zakochany! 15.15 - kocha! 16.16 - będziecie razem! 17.17 - jest niewierny! 18.18 - ma drugą! 19.19 - ukrywasz uczucie! 20.20 - sms | rozmowa! 21.21 - lubi, gdy na niego patrzysz! 22.22 - podobasz mu się! 23.23 - jest zainteresowany! 00:00 - Kochasz Go!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV