głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Bo od nieprzyjaciela nie tak bolą... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

Bo od nieprzyjaciela nie tak bolą rany, jako gdy je przyjaciel zada zaufany.

I pytam Boga czy rozdał lepsze karty... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

I pytam Boga czy rozdał lepsze karty, bo kurwa mam wrażenie że to jakieś żarty.

któregoś dnia spotkamy się. będę... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

któregoś dnia spotkamy się. będę szła ulicą. będę piękna, elegancko ubrana - tak, jak lubisz. uśmiechniesz się na mój widok. spojrzysz - tak jak już dawno nie patrzyłeś... podbiegnie do mnie chłopczyk, złapie mnie za rękę... - synku, przywitaj się z panem. imię dam mu po Tobie. spojrzysz zaskoczony. uśmiechnę się, ale oczy będę miała smutne. spuszczę wzrok, podniosę głowę i odwrócę się do męża..

Spotkałam dziś miłość... I co Ci... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

Spotkałam dziś miłość... I co Ci mówiła ? Przepraszała, że nie zawsze trwa do końca. . . Płakała ? Płakała, bo często rani .. . Krzyczała ? Krzyczała, że nie jest zawsze piękna. . . Śmiała się ? Śmiała się , bo umie z siebie kpić. . . Żałowała czegoś ? Żałowała, że ludzie nie zawsze traktują ją poważ nie. . . Była zła ? Złościła się, że czasem w nią wątpimy. . . Cieszyła się ? Cieszyła się, że jej tak często szukamy. . . Co Ci jeszcze powiedziała ? Powiedziała, że nie jest dla mnie. . .

Spotkałam się z... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

Spotkałam się z ciekawości...Niczego nie planowałam o niczym nie myślałam. Niczego w życiu zmieniać nie chciałam...Zawładnąłeś sercem i myślami, duszą i ciałem. Musnąłeś mnie swymi ustami...Mocno przytuliłeś, wzrokiem przeszyłeś... ...I miejsce w mym sercu wykupiłeś:)

Pokochać to największe ryzyko ze... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. To odsłonięcie swoich słabości. I tak właśnie Cię kocham. Jest jeszcze taka miłość, ślepa, bo widoczna, jak szczęśliwe nieszczęście, pół radość, pół rozpacz, ile to trzeba wierzyć, milczeć, cierpieć, nie pytać, skakać jak osioł do skrzynki pocztowej by dostać nic za wszystko..

Dziękuję Ci za to  że nasze oczka... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

Dziękuję Ci za to, że nasze oczka się spotykają, że patrzą w tym samym kierunku. Za to, że usta się dotykają, ciała splatają i tak dobrze się rozumieją. Za to, że nasze serduszka biją tym samym rytmem. A wiesz Kochanie, co w tym wszystkim jest takie piękne i niesamowite ? To, że budząc się myślę o Tobie. Jedząc śniadanie mam Cię przed oczami wyobraźni. Robiąc zakupy zastanawiam się o czym teraz myślisz. Sprzątając chciałabym dzielić się z Tobą każdą chwilą, a biorąc kąpiel marzę żebyś Był przy mnie. Chcę być z Tobą na Dobre i Złe. Choć czasem tak ranisz. Mimo wszystko, nie potrafię żyć bez Ciebie - Potrzebuję Cię, Twoich ramion, oczu, ust. Twego dotyku, ciepła, Twojej miłości i bliskości. Potrzebuję wszystkiego, co mi dajesz. Potrzebuję Ciebie Kochanie !

Śniadania nie jem bo myślę o tobie... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

Śniadania nie jem bo myślę o tobie , Obiadu nie jem bo myślę o tobie, Kolacji nie jem bo myślę o tobie , w nocy nie śpię bo chce mi się jeść . XD

Jesteś wszystkim co mam... Moja... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

Jesteś wszystkim co mam... Moja gwiazdką na niebie... Promyczkiem, który oświetla moje życie.... Kiedy Cię nie ma moje serce zamiera... jest jak kwiat bez wody... każda sekunda to wieczność... Twoja obecność zmieniła wszystko... nadała sens mojemu życiu... I chociaż nie zawsze jest dobrze, popełniam błędy... jest źle... To pamiętaj SŁONKO moje najdroższe, że bardzo mocno KOCHAM CIĘ!!!

Pamiętaj  że Cię kocham  że... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

Pamiętaj, że Cię kocham, że szczerze Cię miłuję, Tego, że Cię poznałem, nigdy nie żałuję.

Czy pamiętasz jak to było  jak... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

Czy pamiętasz jak to było, jak byliśmy sam na sam ? Bicie serca mi mówiło że dla siebie Ciebie mam ! Ty tuliłeś mnie w ramionach, całowałeś usta me ! Wtedy właśnie zrozumiałam że naprawde ^^ KOCHAM CIĘ ^^ :*** Mój cudowny Damiankuu .! Jesteś dla mnie wszyskim .! Z każdym dniem kocham Cię coraz mocniej ^^ Coraz bardziej ! :** Jesteś mój i TYLKO mój ! Nie oddam Cię nikomu ! KOCHAM CIĘ ! :***

Wiem  że jesteś daleko ode mnie... teksty

magduula dodano: 5 grudnia 2011

Wiem, że jesteś daleko ode mnie, że czasem naprawdę Ci źle, lecz i w mym sercu nielekko - bo ja bardzo kocham Cię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV