głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tak pszemek zgadzam sie teksty madziiorr dodał komentarz: tak pszemek zgadzam sie do wpisu 22 lipca 2012
i przepraszamm  że Twoja ręka musi... teksty

madziiorr dodano: 14 lipca 2012

i przepraszamm, że Twoja ręka musi czasem leżeć bezwładnie bo ja już nie jestem w stane jej objąć. że Twoje usta czasami czują się osamotnione ze względu na to, że moim wcale nie tęskno. przepraszam, że nie odliczam minut do naszego następnego spotkania jeszcze w trakcie poprzedniego. przepraszam, że jestem tak jakby mnie nie było. że zgubiłam rytm Twojego serca i zwyczajnie mojemu się nie spieszy by go dogonić. przepraszam.

To my razem się zabijaliśmy  z dnia... teksty

madziiorr dodano: 22 maja 2012

To my razem się zabijaliśmy, z dnia na dzień coraz bardziej.
Autor cytatu: przypadkowy

Nie powinienem już do tego... teksty

madziiorr dodano: 22 maja 2012

Nie powinienem już do tego wszystkiego wracać, bo dzieli nas zdecydowanie za dużo, żebym wciąż wierzył w kłamstwa, ale chcę żebyś wiedziała jedno. Każde Twoje słowo było dla mnie nadzieją na lepsze dni, nawet jeśli to tylko sfera marzeń. Będąc przy Tobie przestałem zauważać cokolwiek, nie wspominając już o tym jaki obecnie jest dzień i pora dnia. Ciągle byłaś w moich myślach i sercu. Wierzyłem w Twoją miłość i w Ciebie też wierzyłem całym sobą i chciałem, żebyś o mnie pamiętała. A Ty dla odmiany nie robiłaś nic i czekałaś, aż to minie, jak grypa. Zapomniałaś tylko, że nawet grypa pozostawia blizny na sercu. Do dzisiaj chodzę jeszcze z Twoim uśmiechem i duszą gdzieś w sobie i chyba nigdy nie przestanę o Tobie myśleć, wiesz?
Autor cytatu: przypadkowy

gdzieś z Pezetem w głośnikach... teksty

madziiorr dodano: 22 maja 2012

gdzieś z Pezetem w głośnikach wracają tamte obrazy. wers o wypełnianiu czasu - a mi przed oczami stają noce z upijaniem się do nieprzytomności, które było jedynym lekarstwem na rzeczywistość. papieros wypalany w niezakłóconym niczym milczeniu. 'mogłoby być dobrze...' i gorycz - dlaczego my nie mogliśmy odnaleźć na to sposobu?
Autor cytatu: definicjamiloscii

nie ma innej  porównywanej osoby do... teksty

madziiorr dodano: 22 maja 2012

nie ma innej, porównywanej osoby do przyjaciela. przyjaciel to przyjaciel - nie kumpel, rodzic, znajomy z wakacji, ktokolwiek inny. wyłącznie przyjacielowi, kiedy będzie siedział na pogotowiu z grypą żołądkową zapewniając przez telefon, że tylko zdobędzie receptę i wraca, odpowiadasz: "popierdoliło Cię, dziwko, zostajesz w tym szpitalu, chcę przywieść Ci rosół". to osoba pod której nieobecność wysyłasz masę wiadomości a propos tego jak zajebiście jest bez niej, co jest dobrym dowodem na to, iż brakuje ci jej bez przerwy.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Uczucie pustki jest mi teraz... teksty

madziiorr dodano: 22 maja 2012

Uczucie pustki jest mi teraz najbliższe.
Autor cytatu: chodz.sie.wtul.mala

Wdech  wydech  albo coś wraca albo... teksty

madziiorr dodano: 22 maja 2012

Wdech, wydech, albo coś wraca albo nie. Oddychaj głupia, nie możesz umierać przez ludzi, którzy nie wracają na własne życzenie.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

najtrudniejsze w samotności są... teksty

madziiorr dodano: 15 maja 2012

najtrudniejsze w samotności są wieczory, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kolejny dzień tracisz, nie mając dla kogo go wykorzystać.

Każdy chyba w życiu posiadał... teksty

madziiorr dodano: 14 maja 2012

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie - absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

By móc zaakceptować jego wady sama... teksty

madziiorr dodano: 14 maja 2012

By móc zaakceptować jego wady sama zaczęła się zmieniać dla zasady. / fuckoff_

Czasem po prostu czujemy potrzebę... teksty

madziiorr dodano: 13 maja 2012

Czasem po prostu czujemy potrzebę przytulenia i wypowiedzenia "kocham Cię", choć wcale nie darzymy nikogo miłością. I właśnie to nas tak gubi - potrzeba bliskości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV