głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
madziiorr skąd wiem że go kocham? być może stąd że częściej proszę Boga o jego szczęście niż o swoje własne to nie byle jaka przyjaźń fakt to po prostu widać.. można to

madziiorr

madziiorr.moblo.pl
skąd wiem że go kocham? być może stąd że częściej proszę Boga o jego szczęście niż o swoje własne
 skąd wiem  że go kocham? być... teksty

madziiorr dodano: 1 grudnia 2011

"skąd wiem, że go kocham? być może stąd, że częściej proszę Boga o jego szczęście niż o swoje własne"
Autor cytatu: freakyy

to nie byle jaka przyjaźń  fakt... teksty

madziiorr dodano: 29 listopada 2011

to nie byle jaka przyjaźń, fakt , to po prostu widać.. można to odczytać, gorzej w słowach to opisać, więc po co się wysilać lepiej jakoś przejść to, jedno się dziś liczy i Ty przecież wiesz co.

Wystarczy mi jeden pocałunek i już... teksty

madziiorr dodano: 29 listopada 2011

Wystarczy mi jeden pocałunek i już zapominam za co tym razem miałam cię opieprzyć.

 Lubię jak jesteś blisko ust bo... teksty

madziiorr dodano: 28 listopada 2011

"Lubię jak jesteś blisko ust bo, Pierdole, rzucam wszystko, chuj w to. Nie mogę kurwa wybrnąć, zrób coś. Chyba trzęsą mi się ręce i chyba chciałbym usnąć, Zobacz jak nas odbija lustro, Zdrówko, wypijmy za nas, za przyszłość, zrób to. Wypijmy za nas, nim dla nas będzie za późno. Zdrowie kochana i spierdalaj kurwo."

 I po co to wszystko  może lepiej... teksty

madziiorr dodano: 28 listopada 2011

"I po co to wszystko, może lepiej jak odejdziesz? Ale nie, w sumie zostań i się nie kręć. Sprawiasz, że zapominam o niej, nie bądź zazdrosna, Wiesz, że z Tobą jest inaczej, chociaż nigdy nie pokochasz mnie."

 Wiem  że znów wieczorem... teksty

madziiorr dodano: 28 listopada 2011

"Wiem, że znów wieczorem chciałbyś mnie na własność mieć, Znów nie będziesz sobą, będę z Tobą aż po sen. Znam Cie lepiej niż ktokolwiek i nie zmienisz się, bo Zanim zaśniesz, kilka godzin znowu spędzisz ze mną. Sam na sam, tylko my i nieprawda, że to chore, I nie słuchaj ich, zamknij drzwi, bądźmy znów we dwoje. Tylko my, tylko my, nikt nam nie przeszkodzi dzisiaj, Chyba, że znów będziesz krzyczał."

 Suka zmieniła serce w kamień  teksty

madziiorr dodano: 28 listopada 2011

"Suka zmieniła serce w kamień"

 Nikt jej nie znał  nikt jej nie... teksty

madziiorr dodano: 28 listopada 2011

"Nikt jej nie znał, nikt jej nie miał. Zwykła, piękna. Dziś to dziwka, która nam się wgryza w serca. Niby pękam, niby jest mi obojętne. Niby kocham ją do dziś, Chociaż zdradza mnie codziennie."

 Miała styl  którego próżno... teksty

madziiorr dodano: 28 listopada 2011

"Miała styl, którego próżno szukać wśród tych dup które, Przez fiuta nigdy nie mają pustych ust. I tak wśród nich spójrz stała ona. Gdy spojrzałem nie wierzyłem w to, że będzie cała moja. Zaraz po nas świat, kilka metrów wstecz za nami."

 Poznałem ją gdzieś  pierwsza... teksty

madziiorr dodano: 28 listopada 2011

"Poznałem ją gdzieś, pierwsza miłość. Inni biegali na techno, ja z nią gdzieś na piwo. Tak wiesz nam w sumie było dobrze razem. Ja miałem swoje jazdy, ona mnie rozumie, pragnie. Dla mnie była jedną z najpiękniejszych w lidze. I nie chodziło tu o piersi i seks, czy tyłek."

 położyła spać się  gdy łza... teksty

madziiorr dodano: 28 listopada 2011

"położyła spać się, gdy łza obmyła twarz jej, kolejny raz zwątpiła w nas i w cały świat i w prawdę, gdy cały świat im kradł marzenia, świat zabił uczucia, on już nie był tym kim wcześniej usłyszał, zamilkł, usiadł, zranić musiał jakoś prawdy szukać, światło zanim miasto poszło spać, on płacił łzami na głos i oczy, oddech dawał mu natchnienie, zamiast snu miał drżenie rąk, wrażenie upadł we mgle, ta serce nie sługa przecież i nie chce słuchać przekleństw i nie chce widzieć łez i nie bądź smutna więcej ich setki słów na wietrze ich gesty, ból to piękne, ból przeciwko światu i całej reszcie "

 ona nie da rady wciąż tak walczyć... teksty

madziiorr dodano: 28 listopada 2011

"ona nie da rady wciąż tak walczyć z wiatrakami i coś pękło między nami coś jak mięśni zanik, nie pozwala dojść do siebie, kwiaty zeschły a my wśród łez sami"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV