głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento wszyscy od dziecka uczyli nas kochać ale nikt nie powiedział jak przestać. Ludzie gdy popełnią błędy i zrozumieją że źle postąpili obiecują poprawe.Ale nie zaws

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
wszyscy od dziecka uczyli nas kochać ale nikt nie powiedział jak przestać.
wszyscy od dziecka uczyli nas kochać... teksty

macicomomento dodano: 4 marca 2011

wszyscy od dziecka uczyli nas kochać, ale nikt nie powiedział jak przestać.

Ludzie gdy popełnią błędy i... teksty

macicomomento dodano: 4 marca 2011

Ludzie gdy popełnią błędy i zrozumieją,że źle postąpili obiecują poprawe.Ale nie zawsze trzeba wierzyć bo niektórzy rzucają słowa na wiatr. Na szczęście istnieją tacy którzy dotrzymują słowa i starają się zmienić coś w swoim zachowaniu..

Lepiej wcześniej nie planować i nie... teksty

macicomomento dodano: 4 marca 2011

Lepiej wcześniej nie planować i nie cieszyć się czymś skoro jeszcze tego nie ma , niż potem smucić się , że miało się nadzieje ale i tak nie wyszło.

To  że nikt nie wie o naszych... teksty

macicomomento dodano: 4 marca 2011

To, że nikt nie wie o naszych życiowych błedach nie znaczy , że ich nie ma.

nigdy nie dostrzegamy skarbów... teksty

macicomomento dodano: 4 marca 2011

nigdy nie dostrzegamy skarbów, które mamy przed oczyma. A wiesz, dlaczego tak się dzieje? Bo ludzie nie wierzą w skarby.

Lubimy wracać w miejsca   gdzie... teksty

macicomomento dodano: 4 marca 2011

Lubimy wracać w miejsca , gdzie spotkało nas coś dobrego , gdzie spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas. Lubimy te powroty , bo stale mamy nadzieję , że ktoś lub coś jeszcze na nas tam czeka .

Gdy słyszysz to na co długo... teksty

macicomomento dodano: 4 marca 2011

Gdy słyszysz to na co długo czekałaś , nie jesteś w stanie uwierzyć...

kiedy on z nią zerwał  nie poszła... teksty

macicomomento dodano: 2 marca 2011

kiedy on z nią zerwał, nie poszła do szkoły, nie odbierała telefonów, nie otwierała drzwi, ryczała przez cały dzień. ciągle próbowała zrozumieć, co jest w niej nie tak. przecież jest szczupła, ładna. winiła siebie. a przecież to on ją zdradził, to on lizał się z inną. To wszystko dla ładnej blondynki z dużymi cyckami. znienawidziła siebie. chciała być taka jak ona, być na jej miejscu. wszystko ją wkurwiało, nawet piosenki o szczęśliwej miłości na vivie. wciąż mówiła "nienawidzę go, nienawidzę!". zadzwonił dzwonek do drzwi. poszła zobaczyć kto to. okazało się, że on. nie chciała mu otworzyć, ale i tak to zrobiła. zaczęła go bić pięściami, kopać, przy tym krzyczała, po czym przytuliła się od niego. To było silniejsze. nie wiedziała dlaczego, nie mogła nad tym zapanować. Nagle obudziła się w niej nadzieja. myślała, że może zaprzeczy, odwoła to, co powiedział, że jest beznadziejna, że każda jest lepsza od niej. On powiedział „przyszedłem po mojego laptopa"... / PEPSIAK

I kocham cię mocniej niż wcześniej. teksty

macicomomento dodano: 2 marca 2011

I kocham cię mocniej niż wcześniej.

a ja głupia wchodzę na twoją... teksty

macicomomento dodano: 2 marca 2011

a ja głupia wchodzę na twoją naszą-klasę codziennie, tylko po to, by zobaczyć czy przypadkiem jakaś laska nie pisze ci komentarzy. tak, można to nazwać zazdrością.

i uświadomiłam sobie  że pomimo... teksty

macicomomento dodano: 2 marca 2011

i uświadomiłam sobie, że pomimo tej wielkiej miłości do Ciebie, pomimo tęsknoty, pomimo płaczu w poduszki za Tobą, pomimo wszystkiego, że już nie chcę z Tobą być. będę Cię kochała, ale nie chcę więcej przez Ciebie cierpieć. dałam nam szansę, odrzuciłeś. koniec, na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV