głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento patrząc na to zdjęcie wchodzisz do mojego magicznego świata w którym oddychasz tylko i wyłącznie moim własnym powietrzem .. Gdzieś na końcu zeszytu było napisan

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
patrząc na to zdjęcie wchodzisz do mojego magicznego świata w którym oddychasz tylko i wyłącznie moim własnym powietrzem ..
patrząc na to zdjęcie wchodzisz do... teksty

macicomomento dodano: 21 kwietnia 2011

patrząc na to zdjęcie wchodzisz do mojego magicznego świata w którym oddychasz tylko i wyłącznie moim własnym powietrzem`..

Gdzieś na końcu zeszytu było... teksty

macicomomento dodano: 21 kwietnia 2011

Gdzieś na końcu zeszytu było napisane 'przecież kiedyś musi być dobrze' ...

i chcę doczekać dnia   gdy moja... teksty

macicomomento dodano: 21 kwietnia 2011

i chcę doczekać dnia , gdy moja córka siądzie cała zapłakana i zapyta mnie : mamo , też ktoś ci kiedyś złamał serce ? i ja wtedy z uśmiechem , opowiem o tobie , a ona się rozchmurzy i powie : to u mnie nie jest aż tak źle .. .

szkoła ? to tutaj poznaję... teksty

macicomomento dodano: 21 kwietnia 2011

szkoła ? to tutaj poznaję prawdziwych przyjaciół. to tutaj jem jedną bułkę na spółkę z dziewczynami. to tutaj wypiję półlitrową fantę na jednej z przerw i zapije to kubusiem. to tutaj rodzą się pierwsze plotki, kłótnie, problemy. szkoła - narzekasz, ale bez niej by nie było tego wszystkiego.

Czytasz różne blogi   strony  fora... teksty

macicomomento dodano: 21 kwietnia 2011

Czytasz różne blogi , strony, fora pamiętniki gdzie jest dużo myśli, cytatów i najzwyczajniej od tak kopiujesz to żeby być fajna. Mylisz się , kopiując to nie jesteś fajna nawet w najmniejszym stopniu. Jesteś najzwyczajniej sztuczna, bo nie stać Cię na napisanie od siebie dwóch linijek o tym co myślisz ,przeżywasz...

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy... teksty

macicomomento dodano: 21 kwietnia 2011

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, a Ty nadal dzwonisz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'Kocham Cię' chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano.

 Mogę się do Ciebie zalotnie... teksty

macicomomento dodano: 20 kwietnia 2011

`Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer... Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę... Mogę kazać Ci wyjść ,ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł... Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz... Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny... Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz... Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię lubię... Mogę śmiać się z Twoich żartów, ale to nie znaczy, że mnie śmieszą... Mogę Cię potrzebować, ale to nie znaczy, że się o tym dowiesz...

Cholerny ucisk w klatce piersiowej... teksty

macicomomento dodano: 20 kwietnia 2011

Cholerny ucisk w klatce piersiowej, smutne oczy, udawany uśmiech, powracające uczucie zagubienia i bezradności, znasz to?

Najpiękniejsze oczy dają najwięcej... teksty

macicomomento dodano: 20 kwietnia 2011

Najpiękniejsze oczy dają najwięcej łez.

mimo pięknego uśmiechu na twarzy... teksty

macicomomento dodano: 20 kwietnia 2011

mimo pięknego uśmiechu na twarzy każdy ma w sercu swoje sekretne morze łez.

zazwyczaj wieczorami mam ochotę na... teksty

macicomomento dodano: 20 kwietnia 2011

zazwyczaj wieczorami mam ochotę na herbatę i na życie z Tobą, wiesz ?

Na środku ulicy   postawiła 50... teksty

macicomomento dodano: 20 kwietnia 2011

Na środku ulicy , postawiła 50 tymbarków , po kolei otwierała każdy . Szukała , kapsla , który nie będzie myślał pozytywnie , kapsla , który ją zrozumie . Uważasz , że znalazła ? skończyłana pierwszym , pod którym narysowane było serce .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV