głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento chciałabym być twoją ulubioną dziewczyną. chciałabym byś myślał że jestem powodem dla którego żyjesz tutaj na tym świecie i chciałabym aby mój uśmiech był twoim

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
chciałabym być twoją ulubioną dziewczyną. chciałabym byś myślał że jestem powodem dla którego żyjesz tutaj na tym świecie i chciałabym aby mój uśmiech był twoim ulubi
chciałabym być twoją ulubioną... teksty

macicomomento dodano: 13 maja 2011

chciałabym być twoją ulubioną dziewczyną. chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej ci się podobał. chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła. chciałabym, abyś zawsze pamiętał, jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz cię ujrzałam. ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał. abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chcę dwie kostki cukru, tak naprawdę mam na myśli trzy. i chcę, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie twoje serce było złamane. chcę, abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed twoim snem ponieważ, tak naprawdę jesteś najlepszą rzeczą w życiu, jaka mi się przytrafiła. ♥. Kocham Cię !

Dlaczego jak mówisz  dzień dobry... teksty

macicomomento dodano: 12 maja 2011

Dlaczego jak mówisz "dzień dobry", kiwasz głową w dół, a jak "cześć", to w góre?

Czas pokazał   kto jest kim . teksty

macicomomento dodano: 12 maja 2011

Czas pokazał , kto jest kim .

A powiesz ' zostań '   gdy będę... teksty

macicomomento dodano: 12 maja 2011

A powiesz ' zostań ' , gdy będę chciała odejść ?

Nagle coś się kończy  jakby... teksty

macicomomento dodano: 12 maja 2011

Nagle coś się kończy, jakby runął tobie świat. Pragniesz cofnąć czas – na próżno. Nagle widzisz jasno tyle utraconych szans, słów, na które już za późno. Zapominasz co dnia, że każda chwila to dar. Masz ją, by móc przebaczać, kochać, zostawić ślad.

Nie będę co tydzień zmieniać... teksty

macicomomento dodano: 7 maja 2011

Nie będę co tydzień zmieniać chłopaków jak niektórzy nie zależy mi na tym, nie wyznaje miłości przez naszą klasę czy gadu, nie robię sobie słit opisów ja + ty = love .. love kurwa wogle wiesz co to znaczy. ? mam wyjebane na taką miłość w której chodzi o to żeby wszyscy wiedzieli, że potrafię was zmieniać jak rękawiczki.

Czasem warto walczyć   czasem warto... teksty

macicomomento dodano: 5 maja 2011

Czasem warto walczyć , czasem warto czekać , zaszyć się w ciemnym kącie i po prostu przetrwać.

Flaszka na stół.   Zaczynamy... teksty

macicomomento dodano: 30 kwietnia 2011

Flaszka na stół. - Zaczynamy melanż , co tak stoisz ? weź się zbieraj. / [ majóweeeeczkę czas zacząć ; DD ] I like it ; ))))

przyjdź i przytul  a zaliczę dzień... teksty

macicomomento dodano: 30 kwietnia 2011

przyjdź i przytul, a zaliczę dzień do udanych. ; *

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

macicomomento dodano: 29 kwietnia 2011

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. - Czasami mi Go brakuje, tak po prostu. ...

Nie rozumiem  jak przez cały dzień... teksty

macicomomento dodano: 29 kwietnia 2011

Nie rozumiem, jak przez cały dzień możesz mieć uśmiech na twarzy a w nocy wypłakiwać z siebie gorzkie łzy. Jak zdjęcia się nie zmieniają- a ludzie na nich owszem. Jak Twoja najlepsza przyjaciółka może stać się najgorszym wrogiem, albo najgorszy wróg- twoim najlepszym przyjacielem. Jak prosto pozwalasz odejść czemuś bez czego nie dawno nie umiałaś żyć. Kiedy kochamy coś tak mocno, że nie zauważamy jak bardzo nas rani. Jak ludzie się zmieniają- jeszcze nie dawno spędzałaś z nimi każdą sekundę swojego życia- dziś nawet suche 'cześć' milknie na ustach. Jak ludzie obiecują rzeczy które już na początku są przegrane, nie do wykonania z jaką łatwością im to przychodzi. Jak ludzie przekreślają Cię ze swojego życia bo jesteś im zwyczajnie- niepotrzebna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV