głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento Gdy się rodzimy jako małe dzieci pragniemy szczęścia i zabawy. Gdy dorastamy pragniemy życia jak z bajki. Lecz gdy już nie jesteśmy dziećmi chcemy w życiu być

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
Gdy się rodzimy jako małe dzieci pragniemy szczęścia i zabawy. Gdy dorastamy pragniemy życia jak z bajki. Lecz gdy już nie jesteśmy dziećmi chcemy w życiu być szczęśli
  Gdy się rodzimy  jako małe dzieci... teksty

macicomomento dodano: 7 czerwca 2011

` Gdy się rodzimy, jako małe dzieci pragniemy szczęścia i zabawy. Gdy dorastamy pragniemy życia jak z bajki. Lecz gdy już nie jesteśmy dziećmi chcemy w życiu być szczęśliwym i mieć te dziecinne marzenia wiedząc, że może kiedyś się spełnią .

W końcu znalazła szczęście. Swoje... teksty

macicomomento dodano: 7 czerwca 2011

W końcu znalazła szczęście. Swoje własne jedyne szczęście, którego tak długo szukała. Teraz już Go nie odda, nie pozwoli nikomu tego zepsuć, odebrać jej... Bo to wszystko co ma i nie ważne co dzieje się wokoło, liczy się tylko On .

I stanę tak pod Twoimi drzwiami w... teksty

macicomomento dodano: 7 czerwca 2011

I stanę tak pod Twoimi drzwiami w białej koszulce, całej przemokniętej od letniego deszczu, z rozmazanym makijażem i zapłakanymi oczami i nie czekając aż otworzysz w końcu wykrzyczę jak cholernie mi Ciebie brakuje..

czasem boję się  że znikniesz. No... teksty

macicomomento dodano: 4 czerwca 2011

czasem boję się, że znikniesz. No wiesz, tak na zawsze..

uderzył ją   pierwszy  drugi i... teksty

macicomomento dodano: 4 czerwca 2011

uderzył ją - pierwszy, drugi i dziesiąty raz. mimo to trwała przy Nim - znosiła każdy ból, każdy krzyk, każde wyzwiska. mocno wierzyła w to , że jednak miłość wygra i wszystko ułoży się tak jak powinno. wierzyła, do pewnego czasu - gdy uderzenia stały się tak mocne , że wychodziła z obitymi żebrami i ranami na całym ciele. chciała to ukrócić, zaprzestać temu - ale nie potrafiła. to pierdolone serce czuło za mocno - za bardzo kochało..

Kiedy zapłaczesz będę obok... teksty

macicomomento dodano: 28 maja 2011

Kiedy zapłaczesz będę obok Ciebie.Kiedy nic się nie układa - powiedz, a ja złożę wszystko na nowo. Nawet jeśli wydaje Ci się, że Twój świat się wali... - nie odejdę, będę obok Ciebie.

Mamo  zrozum. Wtedy to było... teksty

macicomomento dodano: 27 maja 2011

Mamo, zrozum. Wtedy to było zupełnie inaczej. Nie potrzebowałam fajek , tylko kilku czekolad. Nie potrzebowałam alkoholu, żeby się uśmiechnąć tylko nowej łopatki do piaskownicy. Nie potrzebowałam łóżka i chusteczek, tylko wyjścia z koleżankami na rowerek. Wtedy nie zakochałam się w chłopaku, który pije, pali, przeklina i nieziemsko mnie rani, tylko w chłopcu, który miał sześć lat, szpanerską kolorową piłkę i uwielbiałam gdy miałam z nim w przedszkolu dyżur. Zrozum to wreszcie. Wtedy byłam mała, kochałam mniej...

http:  www.youtube.com watch?v=AYK8... teksty

macicomomento dodano: 24 maja 2011

Hope. teksty

macicomomento dodano: 20 maja 2011

Hope.

Jeśli myślisz  że będę płakać... teksty

macicomomento dodano: 20 maja 2011

Jeśli myślisz, że będę płakać, to masz rację. Ale pamiętaj, przejdzie mi i się zemszczę.

Gdy przypadkiem spotkam Cię na... teksty

macicomomento dodano: 20 maja 2011

Gdy przypadkiem spotkam Cię na imprezie z piwem w ręku, podejdę ze swoim, uderzę w Twoje i wzniosę toast za frajerów !

Kiedyś o mnie zapomnisz  tak jak... teksty

macicomomento dodano: 20 maja 2011

Kiedyś o mnie zapomnisz, tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. Zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci z Ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. Oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. Szczęście wypełni Cię po brzegi, od paznokci u stóp do końcówek rzęs. Życzę Ci tego, wiesz? I będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. Ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. Jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV