głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento i założę dużo za dużą koszulkę włosy zepnę w kok nałożę na nogi włochate kapcie. zjem całą tabliczkę czekolady nie przejmując się dużą ilością kalorii. zmyję ma

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
i założę dużo za dużą koszulkę włosy zepnę w kok nałożę na nogi włochate kapcie. zjem całą tabliczkę czekolady nie przejmując się dużą ilością kalorii. zmyję makija
i założę dużo za dużą koszulkę... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

i założę dużo za dużą koszulkę, włosy zepnę w kok, nałożę na nogi włochate kapcie. zjem całą tabliczkę czekolady nie przejmując się dużą ilością kalorii. zmyję makijaż. będę sobą .

Nie lubiła oglądać komedii... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

Nie lubiła oglądać komedii romantycznych, widziała jak aktorzy zmuszają się do kolejnego wyznania i kolejnego udawanego pocałunku zero chemii... Bo on mówił jej jak ją kocha a na boku obracał inną panienkę..

  Lubisz mnie  czy nienawidzisz?  A... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

- Lubisz mnie, czy nienawidzisz? -A jaka odpowiedź Cię usatysfakcjonuje? - Prawdziwa -Prawda jest taka, że myślisz że Cię nienawidzę, ale pragniesz abym Cię Kochał. A Ja, lubię Cię, lecz wolałbym nienawidzić...

Nie wiem  czy chcę  żeby ludzie... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

Nie wiem, czy chcę, żeby ludzie wiedzieli, że ja tak bardzo czuję. Nie chcę ludziom pokazywać, że się czasami boję, że mam swoje strachy, słabości, bo mogą powiedzieć – aha, to ty jesteś zwyczajna... I machną na mnie ręką. Więc czasami lepiej nie mówić – niech sobie myślą że jestem „stalową damą”. Najważniejsze, żeby przed sobą nie udawać.

‘Jeśli będzie Ci na mnie... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

‘Jeśli będzie Ci na mnie zależało, sam znajdziesz do mnie drogę. ‘

 bo wiesz jej nadal zależy na... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

-bo wiesz jej nadal zależy na Tobie... - nie widać tego po niej, przecież nawet tego nie okazuje. - a co byś Ty zrobił jak by ktoś Cie ciągle olewał traktując Cie jak powietrze?

  Powiedz mi tylko jedno.. Dlaczego... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

- Powiedz mi tylko jedno.. Dlaczego Ci tak na nim zależy ? - Dlaczego ? Bo jest cudowny .. Bo ma najpiękniejsze oczy i uśmiech na świecie .. Bo jest dla mnie idealny ..

Przyjaźń często kończy się... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

Przyjaźń często kończy się miłością, ale miłość przyjaźnią nigdy.

Kochało raz małe serduszko. Ah  jak... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

Kochało raz małe serduszko. Ah, jak bardzo kochało ! Kochało aż do szaleństwa lecz duże kochać nie chciało. - Kocham Cię ! Uwierz, zaufaj - prosiło małe dużego. - Jesteś jedyne na świecie. Nie chcę żadnego innego.. Lecz duże mu nie wierzyło, I kochać małego nie chciało. Umarło małe serduszko, bo bólu nie wytrzymało.

Mówią:  radosna z niej dziewczyna .... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

Mówią: "radosna z niej dziewczyna". Nie wiedzą, że w sercu cierpienie skrywa. Myślą, że uśmiech sam za siebie mówi. Nie podejrzewają, że nocą po cichu łzy gubi.

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje.. Podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić. Romantyczka.? Łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko.Ma swoje zdanie,zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. Chociaż.. Zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla..Popełnia wiele błędów,często rani i potrafi sprawić przykrość . Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli...Lubi wiedzieć na czym stoi.. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle..Każda łza,która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła.

Kochać to także umieć się... teksty

macicomomento dodano: 10 maja 2010

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV