głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento To tak bardzo boli.. i nie jesteś w stanie myśleć o niczym innym.. i tak bardzo potrzebujesz żeby był blisko.. właśnie teraz kiedy wiesz że blisko nie będzie ju

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
To tak bardzo boli.. i nie jesteś w stanie myśleć o niczym innym.. i tak bardzo potrzebujesz żeby był blisko.. właśnie teraz kiedy wiesz że blisko nie będzie już nigd
To tak bardzo boli.. i nie jesteś w... teksty

macicomomento dodano: 13 lipca 2010

To tak bardzo boli.. i nie jesteś w stanie myśleć o niczym innym.. i tak bardzo potrzebujesz, żeby był blisko.. właśnie teraz kiedy wiesz, że blisko nie będzie już nigdy..

Kto by pomyślał  że Twoje... teksty

macicomomento dodano: 13 lipca 2010

Kto by pomyślał, że Twoje odejście tak bardzo mnie zaboli...

Tak jakoś często ostatnio usmiecham... teksty

macicomomento dodano: 13 lipca 2010

Tak jakoś często ostatnio usmiecham się do tych naszych najlepszych, wspólnych wspomnień..ale to wcale nie znaczy, że nie mam wciąż do ciebie żalu..

Siedzę na lekcji. Jest totalna... teksty

macicomomento dodano: 13 lipca 2010

Siedzę na lekcji. Jest totalna cisza. I nagle wybucham płaczem, ponieważ przypomniałam sobie jak mowisz mi, że już ci nie zależy..

nigdy nie żałuj czegoś co... teksty

macicomomento dodano: 13 lipca 2010

nigdy nie żałuj czegoś co wywołało uśmiech...

jeszcze nadejdzie taki dzień gdy... teksty

macicomomento dodano: 13 lipca 2010

jeszcze nadejdzie taki dzień gdy spojrzysz w malinowe niebo uśmiechniesz się do siebie i wyszeptasz 'wreszcie jestem szczęśliwa'

 Iść skrzydło w skrzydło z... teksty

macicomomento dodano: 3 lipca 2010

`Iść skrzydło w skrzydło z marzeniami, nawet gdy nie będą mogły latać. ;)

Bo każdy szuka kogoś  by z nim... teksty

macicomomento dodano: 3 lipca 2010

Bo każdy szuka kogoś, by z nim iść tą samą drogą... . ♥

zakochałam się w Tobie od naszej... teksty

macicomomento dodano: 2 lipca 2010

zakochałam się w Tobie od naszej pierwszej rozmowy. kiedy zauważyłam Cię wśród tłumu serce zaczęło bić mi szybciej. Cieszyłam się kiedy na mnie patrzyłeś, dokuczałeś mi. brakuje mi tego. nie wchodzisz już na gg. nie mam tyle odwagi żeby do Ciebie napisać. ja już zbudowałam swoją połowę muru. Teraz Twoja kolej. Chciałabym powiedzieć Ci, że Cię kocham, ale się boję.

i choć nie czuję już tego samego... teksty

macicomomento dodano: 2 lipca 2010

i choć nie czuję już tego samego co kiedyś wciąż szybciej bije mi serce kiedy jesteś dostępny na gg, przygryzam wargę gdy ktoś o tobie mówi, ciągle szukam Cię w tłumie i chodzę tam gdzie przez przypadek mogłabym Cię spotkać. cholerne przyzwyczajenie.

Pewnego dnia szła sobie samotnie... teksty

macicomomento dodano: 2 lipca 2010

Pewnego dnia szła sobie samotnie przez park. Nagle zobaczyła Jego.. Serce zaczęło jej mocniej bić, kolana zaczęły się uginać.. Po pewnej chwili patrzy.. a On idzie w Jej kierunku. Zaczęli rozmawiać, śmiać się.. Po paru tygodniach wyznali sobie miłość, ustalili nawet datę ślubu. Gdy nadszedł już ten dzień w którym mieli się pobrać On nie zjawił się w kościele.. Ona czekała na Niego i czekała. Miała nadzieję, że coś Go zatrzymało.. Ale niestety, On się już nigdy nie pojawił.. Zaginą bez śladu.. Zostawił Ją samą.. Nie wiedziała co ma robić.. Przecież chciała być tylko szczęśliwa..

Jeżeli Ci na kimś zależy   to... teksty

macicomomento dodano: 2 lipca 2010

Jeżeli Ci na kimś zależy - to akceptujesz go w pełni, ze wszystkimi wadami i zaletami. Wówczas dana osoba staje się takim właśnie ideałem: kimś, dla kogo warto żyć - o ile jeszcze ona zechce żyć dla Ciebie..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV