głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento Jedyne czego chciała to mieć kogoś. kto usiadłby z nią pod rozgwieżdżonym niebem i nic więcej... tylko żeby popatrzył w jej oczy i powiedział: Jesteś jedyną jes

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
Jedyne czego chciała to mieć kogoś. kto usiadłby z nią pod rozgwieżdżonym niebem i nic więcej... tylko żeby popatrzył w jej oczy i powiedział: Jesteś jedyną jesteś tą
Jedyne czego chciała  to mieć... teksty

macicomomento dodano: 5 sierpnia 2010

Jedyne czego chciała, to mieć kogoś. kto usiadłby z nią pod rozgwieżdżonym niebem i nic więcej... tylko żeby popatrzył w jej oczy i powiedział: Jesteś jedyną, jesteś tą, której szukałem...

  a ona marzy o chłopcu z którym... teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

` a ona marzy o chłopcu z którym pójdzie na huśtawkę..

Nie potrzebuję czerwonych róż... teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

Nie potrzebuję czerwonych róż, diamentowych kolczyków, sportowych samochodów, ani kolacji w drogich restauracjach. Potrzebuję tylko trochę ciepła i... Ciebie.

Chłopaki są jak gwiazdy. Jest ich... teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

Chłopaki są jak gwiazdy. Jest ich miliony, ale tylko jeden z nich może spełnić Twoje marzenia.

I pójdę na najdroższą kawę w... teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

I pójdę na najdroższą kawę w mieście, do najpiękniejszej cukierni. będę tam siedziała taka dumna i niezależna. A potem wyjdę na te deszczowe choć ciepłe ulice, włożę w uszy słuchawki i będę delektować się moim ulubionym kawałkiem oraz uśmiechać do wszystkich przechodniów. Poczuje się wolna. Naprawdę wolna. I powiem sama sobie, że świat bez Ciebie też może być kolorowy...

Nie potrafię czasem odwrócić się... teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

Nie potrafię czasem odwrócić się plecami od tych ludzi którzy ranią mnie i mają mnie za nic. Nie umiem sobie radzić z najprostszymi sprawami , nie jestem aż tak twarda i potrzebuje oparcia. Potrzebuje miłości i prawdziwych uczuć . Ale wole nic nie mieć niż mieć coś na niby !

Bezbarwnie. Beznamiętnie. BezCiebie teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

Bezbarwnie. Beznamiętnie. BezCiebie

Lubiła na nowo zakochiwać się w... teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

Lubiła na nowo zakochiwać się w deszczu, w spacerach z parasolkami.. Deszcz rozbijał się o parapet jej serca, a ona tylko wsłuchiwała się w to miarowe postukiwanie i była szczęśliwa, tak po prostu..

Gdybym była chłopakiem i widziała... teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

Gdybym była chłopakiem i widziała żółte słoneczko przy moim imieniu od razu bym napisała . Bez wahania , automatycznie . I nawet , gdy się nie odzywasz zaczynam już pisać wiadomość , ale w połowie wszystko usuwam...dlaczego ? bo w tym momencie uświadamiam sobie , że gdyby Ci choć trochę zależało to byś się odezwał .

Używaj daru życia. Uśmiechów... teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

Używaj daru życia. Uśmiechów dzieci, kolorów nieba, zapachu kawy, ciepłego wiatru i dzwonienia tramwajów. Ciesz się mroźną zimą i upalnym latem. Szczęście to czas. Nie zapomnij o tym.

On wiedział  czego chcę   ja tylko... teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

On wiedział, czego chcę - ja tylko czułam. On z inteligencją - ja z sercem, on przygotowany do walki - ja gotowa na wszystko nie wiedząc nic, on wykształcony - ja prosta, on ogromny - ja malutka, on mistrz - ja uczennica, on osobowość - ja jego cień, on pewny swoich racji - ja pewna tylko jego..

chcę chłopaka  który... trzymałby... teksty

macicomomento dodano: 4 sierpnia 2010

chcę chłopaka, który... trzymałby moją rękę bez przerwy, wprawiając wszystkie dziewczyny wokół w zazdrość. nie pozwoliłby mnie skrzywdzić. rzuciłby we mnie pluszowym misiem, gdybym zachowywała się idiotycznie, a potem obdarowałby mnie milionem całusów. robiłby z siebie idiotę tylko po to, bym się uśmiechnęła. opowiadałby o mnie swoim przyjaciołom z uśmiechem na ustach. kłóciłby się ze mną o głupie rzeczy, by potem przepraszać mnie kupując kinder niespodzianki. liczyłby ze mną gwiazdy. byłby moim najlepszym przyjacielem. i nigdy, przenigdy nie złamałby mi serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV