głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento sranie w banie. miało być lepiej.. ii? dalej jest to samo dalej tkwie w tym bagnie po szyję zanurzona w ręku mam mały płomień nadziei który powoli gaśnie. I gdy

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
sranie w banie. miało być lepiej.. ii? dalej jest to samo dalej tkwie w tym bagnie po szyję zanurzona w ręku mam mały płomień nadziei który powoli gaśnie.
sranie w banie. miało być lepiej..... teksty

macicomomento dodano: 4 września 2010

sranie w banie. miało być lepiej.. ii? dalej jest to samo ;| dalej tkwie w tym bagnie po szyję zanurzona, w ręku mam mały płomień nadziei, który powoli gaśnie.

I gdy pisałam zwykłego sms a do... teksty

macicomomento dodano: 4 września 2010

I gdy pisałam zwykłego sms-a do Ciebie, zastanawiałam się czy słowo 'ty' napisać z dużej czy małej litery. Nie byłam pewna czy posiadam jeszcze jakikolwiek szacunek do Ciebie.

A dzisiaj jestem nijaka   chora... teksty

macicomomento dodano: 4 września 2010

A dzisiaj jestem nijaka - chora, stęskniona i bezgranicznie głupia...

Boli mnie gdy osoby dla których... teksty

macicomomento dodano: 4 września 2010

Boli mnie gdy osoby dla których zrobiłabym wszystko, nie potrafią zrobić dla mnie jednej prostej rzeczy. Nie potrafią cieszyć się ze mną moim szczęściem, ani pomóc mi gdy mam złe chwilę. Szkoda, bo ja rzuciłabym dla nich wszystko, a oni dla mnie nic.

Uwierz  ona będzie z Tobą mimo... teksty

macicomomento dodano: 4 września 2010

Uwierz, ona będzie z Tobą mimo wszystko. nie jest jedną z tych sztucznych dziewczynek, które wokół Ciebie latają. ona gdy będziesz potrzebował otrze wszystkie twoje łzy, ale nie zrań jej.. choć tak naprawdę już to zrobiłeś. /

Jesteś powodem moich kłamstw.... teksty

macicomomento dodano: 4 września 2010

Jesteś powodem moich kłamstw. Całemu światu krzyczę, że jesteś mi obojętny, a gdy zostaje sama wiem, że to tylko puste słowa.

Kocham spotykać cie przypadkiem.... teksty

macicomomento dodano: 4 września 2010

Kocham spotykać cie przypadkiem. Moge ci wtedy pokazać moją udawaną obojętność w stosunku do ciebie. Obojętność wyćwiczoną przed lustrem, że wcale nie boli mnie serce.,że wcale nie przechodzą mi dreszcze po całym ciele ,że wcale nie ściska mi się gardło na widok Twojego uśmiechu... Cholera! Nadal nie moge o Tobie zapomnieć.

Mam nieopisaną ochotę napisać Ci... teksty

macicomomento dodano: 4 września 2010

Mam nieopisaną ochotę napisać Ci na gg "pieprz się" z milion razy, ale nie zrobię tego z obawy, że mógłbyś mnie posłuchać.

 dzięki Tobie uśmiechałam się do... teksty

macicomomento dodano: 3 września 2010

"dzięki Tobie uśmiechałam się do ekranu telefonu w drodze na przystanek, do szkoły, do domu. a ludzie tak dziwnie się patrzyli, jakby uśmiech był czymś niecodziennym. opowiedzialabym ci całe moje nudne zycie, a Ciebie nie stać nawet na ' cześć ', gdy mijamy się na ulicy..."

a ona głupia  dalej się łudzi  że... teksty

macicomomento dodano: 2 września 2010

a ona głupia, dalej się łudzi, że spojrzysz kiedyś na nią i pokochasz ją tak, jak Ona Ciebie... i że podejdziesz do niej i wyznasz jej miłość a Ona wtedy wybuchnie szczęściem i wykrzyczy, że marzenia się spełniają...`

NIewiem czy to nazwać... teksty

macicomomento dodano: 2 września 2010

NIewiem czy to nazwać fałszywością czy dwulicowością ? ehh zreszta juz mnie on nie obchodzi. Już nie nazwe go moim przyjacielem . wydawało mi sie ze mogłam mu zaufać i ze mnie nigdy nie zawiedzie jako przyjaciel .a tu masz niespodzianka.

Świeczki na torcie  spadająca... teksty

macicomomento dodano: 1 września 2010

Świeczki na torcie, spadająca gwiazda, te same cyfry w godzinie, rzęsa na policzku, zawsze to samo życzenie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV