głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento Była zwykłą nastolatką a zarazem niezwykłą. Uwielbiała długie spacery do nikąd pijąc malinowego Kubusia. Kochała godzinami opowiadać o swoich uczuciach i wygłas

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
Była zwykłą nastolatką a zarazem niezwykłą. Uwielbiała długie spacery do nikąd pijąc malinowego Kubusia. Kochała godzinami opowiadać o swoich uczuciach i wygłaszać s
Była zwykłą nastolatką  a zarazem... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

Była zwykłą nastolatką, a zarazem niezwykłą. Uwielbiała długie spacery do nikąd, pijąc malinowego Kubusia. Kochała godzinami opowiadać o swoich uczuciach i wygłaszać swoje poglądy o życiu. Często upadała, ale robiła wszystko by wstać, przez co była silniejsza. Kochała żyć chwilą, cieszyć się każdym porankiem i kroplami deszczu.. Płakała, często płakała gdy przestawała wierzyć w cokolwiek, ale szybko ocierała łzy i wszystko naprawiała. I za to wszystko, była jego ideałem, który kochał ponad życie.

Nie obchodził jej wygląd  nie... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

Nie obchodził jej wygląd, nie spędzała godzin przed lustrem i szafą z ubraniami. Nie miała na to czasu.. Chodziła roztrzepana , w spranej koszulce, ulubionych dżinsach i trampkach, na jej twarzy zawsze gościł uśmiech, on właśnie dawał jej więcej piękna niż najdroższe kosmetyki. Jej wystarczał owocowy błyszczyk na jej bladych ustach. Zawsze wiedziała co powiedzieć, kochała żartować. Dziewczyny jej nienawidziły, dzieci kochały.. Nie miała powodzenia u wszystkich chłopaków, ale gdy ktoś poznał ją bliżej zakochiwał się w niej na zabój.

Pewnie mi nie uwierzysz jeśli powiem... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

Pewnie mi nie uwierzysz jeśli powiem ci ze jestem nieśmiała, że się boję, analizuję i za dużo myślę. Nie mam odwagi podejść bliżej. Stoję gdzieś po przekątnej z półuśmiechem na ustach.

Zgubmy się we własnych uśmiechach.... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

Zgubmy się we własnych uśmiechach. Znajdźmy własną drogę pośród kropli deszczu. Dojdźmy na kres świata. Odkryjmy zagadkę początku i końca tęczy. Nauczmy kochać własne serca. Zerwijmy każdą czterolistną koniczynę. Policzmy wszystkie gwiazdy na niebie. Pokonajmy bezwzględne bariery rzeczywistości. Razem...

Leżała na śniegu w samym środku... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

Leżała na śniegu w samym środku parku robiąc aniołki, popijała wino i śpiewała `mam wyjebane`.. Patrzyła w gwiazdy, a łzy spływały po jej delikatnych, bladych policzkach. Tęskniła za nim .

i znów chce wierzyć w miłość... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

i znów chce wierzyć w miłość świętego mikołaja i w to, ze będzie dobrze.

Zostań moim świętym mikołajem  w... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

Zostań moim świętym mikołajem, w za dużych spodniach i rumieńcach na polikach, takim słodkim kawałkiem magii i ukrytej tajemnicy, która coraz bardziej mnie od siebie uzależnia. Wpakuj się pod choinkę i krzyknij, ze jesteś nagrodą, za te wszystkie krzywdy i cierpienia.. Zostań tylko mój, Proszę..

Uwierz ja nie potrzebuje księcia z... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

Uwierz ja nie potrzebuje księcia z bajki, ani miłości na pokaz.. Ja potrzebuje kogoś kto mnie pokocha, bezgranicznie i nie będzie się wstydził gdy zacznę fałszować kolędy w środku miasta tylko zacznie śpiewać razem ze mną, kto pójdzie ze mną w największy mróz lepić śnieżnego bałwana. kto nie będzie pytał bo będzie wiedział i czuł..

szła środkiem ulicy nucąc mam... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

szła środkiem ulicy nucąc mam wyjebane, z uśmiechem na twarzy patrzyła na zakochane pary udając że ją to nie rusza.. spojrzała na kurtkę, na której śnieżynki spadające z nieba ułożyły się w kształt serca, wybuchła śmiechem, a łza spływała po jej bladej twarzy. Serca nie oszukasz, mruknął ktoś z przechodniów..

I zostawię na śniegu ślady w... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

I zostawię na śniegu ślady w kształcie serca, żebyś wiedział jak mnie znaleźć ♥.

Drogi święty mikołaju ! ja wiem... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

Drogi święty mikołaju ! ja wiem, ze ciebie nie ma tak samo jak zębowej wróżki, yeti'ego, shreka ani kubusia puchatka.. Już jestem duża i wiem, ze spadające gwiazdy nie spełniają życzeń, ale wiesz ? Ja nadal mam nadzieje.. mam nadzieje, ze istniejesz gdzieś tam daleko.. Tak jak miłość. Bo wiesz.. ja zawsze życzyłam sobie od ciebie miłości, a zazwyczaj dostawałam lalkę, albo nowego misia. Ale jest tyle dzieci na świecie, ze na pewno ci się listy pomyliły prawda ? wiem, że mogę sobie życzyć wszystkiego, nawet księcia z bajki. ale ja nie chce wiele.. ja chce jego. 180 cm. rosnącego nieba, z brązową czuprynką i niebiańskim uśmiechem. Do ideału mu daleko, ale ja chce jego, rozumiesz ? To takie zaślepienie, gdzie wszystkie wady znikają i jest tylko ON.. niebiański ideał.. taaak. u nas nazywają to miłością.

Nie chce być dłużej rozbitym... teksty

macicomomento dodano: 3 grudnia 2010

Nie chce być dłużej rozbitym zwierciadłem twoich marzeń, chce być dla ciebie powodem dla którego rano wstajesz, a wieczorem kładziesz się spać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV