głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
macicomomento jedno z moich marzeń ? w środku nocy wyjść na dwór w białych skarpetkach i różowej sukience tylko po to żeby zmysłowo zatańczyć na dachu. bez świadków. tylko ja

macicomomento

macicomomento.moblo.pl
jedno z moich marzeń ? w środku nocy wyjść na dwór w białych skarpetkach i różowej sukience tylko po to żeby zmysłowo zatańczyć na dachu. bez świadków. tylko ja odp
jedno z moich marzeń ? w środku... teksty

macicomomento dodano: 20 grudnia 2010

jedno z moich marzeń ? w środku nocy wyjść na dwór w białych skarpetkach i różowej sukience tylko po to, żeby zmysłowo zatańczyć na dachu. bez świadków. tylko ja, odpowiedni bit i blask księżyca.

jak zrobiłaś  że masz różową czcionkę ?      :  teksty macicomomento dodał komentarz: jak zrobiłaś, że masz różową czcionkę ? ; * :) do wpisu 20 grudnia 2010
Uwielbiam łamać zasady   patrzeć w... teksty

macicomomento dodano: 20 grudnia 2010

Uwielbiam łamać zasady , patrzeć w niebo. Wracać do wspomnień i śmiac się z niczego.

Brakło już nadziei. Uśmiech znikł... teksty

macicomomento dodano: 20 grudnia 2010

Brakło już nadziei. Uśmiech znikł z jej twarzy, nie dając oznak życia. Zabrano jej ostatnie resztki optymizmu, zostawiając samą. Jej ciepłe światełko w oczach zgasło. Ale... mimo iż upadła, chciała wstać. Chciała wierzyć, że marzenia się spełniają. Nie chciała być szarą częścią świata. Chciała pokochać na nowo.
Autor cytatu: fcuk

Tylko ona potrafiła opić się... teksty

macicomomento dodano: 19 grudnia 2010

Tylko ona potrafiła opić się jabłkowo-miętowym tymbarkiem, tylko ona wciągając orenżade w proszku śmiała się jakby była na mocnej fazie, tylko ona potrafiła iść w środku nocy całkiem pijana, trzymając w dłoni szpilki śpiewać `barkę` tylko ona potrafiła tak kochać.. jak dziecko, bezgranicznie.

A ja będę Twoją smerfetką  o... teksty

macicomomento dodano: 19 grudnia 2010

A ja będę Twoją smerfetką, o błękitnych oczach, taką jedyną kobietą w smerfowym świecie, taką idealną, wspaniałą, którą będziesz kochał jak łasuch swoje ciasto albo ważniak swoje okulary, dobrze ?

Chodzi o to by pokochał cię bez... teksty

macicomomento dodano: 19 grudnia 2010

Chodzi o to by pokochał cię bez makijażu, ze wszystkimi niedoskonałościami a nie z tapetą ważącą pół tony, żeby mówił ci, ze jesteś najseksowniejszą kobietą na świecie, gdy będziesz ubrana w stary dres i jego bluzę, a nie w mini spódniczkę odkrywająca pół tyłka. Chodzi o to by jego ulubionym zapachem był zapach twojej skóry o poranku, a nie słodkie perfumy z drogerii. Bo w miłości chodzi o to, żeby kochać wbrew i mimo wszystko,a nie za zbędne dodatki, które z biegiem czasu staną się bezwartościowe. !

I teraz wiem  ze przyjaźń jest... teksty

macicomomento dodano: 19 grudnia 2010

I teraz wiem, ze przyjaźń jest bezcenna, a miłość ? Miłość to tylko chwilowe zauroczenie przez które tracimy najcenniejsze osoby w naszym życiu.

Tak naprawdę o niczym do końca nie... teksty

macicomomento dodano: 19 grudnia 2010

Tak naprawdę o niczym do końca nie możemy zapomnieć, wszystko chowamy w sercu.. gdzieś na jego dnie. Wszystkie krzywdy, urazy, smutki, a także uczucia do innych i pogrążeni w codzienności myślimy, że zapomnieliśmy, ze już to się nie liczy. Jednak pewnej nocy pocieszając przyjaciela wypowiesz te słowa „nie martw się zapomnisz o niej, tak jak ja zapomniałam o błękicie jego oczu, jego śnieżnobiałym uśmiechu i jego słodkich minach kiedy się złościł” i wtedy dociera do ciebie, że tak naprawdę nic nie zapomniałaś, wszystko pamiętasz, jakby to było wczoraj nawet jak od tej chwili dzielą nas lata świetlne.

Boję się proszę pana  że pokocham... teksty

macicomomento dodano: 19 grudnia 2010

Boję się proszę pana, że pokocham pana serce, dusze.. śmiech i ten błysk w oczach. Bo wie pan ? jak ja kocham to już wszystko, tak bezgranicznie, rozumie Pan ? a kiedy już oddam Panu całą siebie, Pan odejdzie i zrani moje serce, dusze, zostawiając mnie pośród pustych ulic z sypiącym się światem i kropelkami w oczach. Boje się bólu proszę Pana.

Szła w wysokich botkach środkiem... teksty

macicomomento dodano: 19 grudnia 2010

Szła w wysokich botkach środkiem ulicy, trzymając w dłoni pół taniego wina, chwiejąc się płakała i zaczęła opowiadać gwiazdom wiszącym na ciemnym niebie jak bardzo kocha tego człowieka, jaki ból przeszywa jej serce i jak jest jej źle, zapominając, ze on idzie tuż obok.

Gdybym chociaż raz była tak ważna... teksty

macicomomento dodano: 19 grudnia 2010

Gdybym chociaż raz była tak ważna jak twoi koledzy, czy sobotnia impreza. Gdybyś chociaż raz postawił mnie na pierwszym miejscu, uwierz byłabym najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV