głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lusiasta Nigdy nie będę ideałem długonogiej blond panienki chodzącej z miniówkami pokazującej swoje wdzięki. Której tipsami można by obierać jabłko a moje usta nie będą

lusiasta

lusiasta.moblo.pl
Nigdy nie będę ideałem długonogiej blond panienki chodzącej z miniówkami pokazującej swoje wdzięki. Której tipsami można by obierać jabłko a moje usta nie będą lśnić
Nigdy nie będę ideałem... teksty

lusiasta dodano: 16 luty 2012

Nigdy nie będę ideałem długonogiej, blond panienki, chodzącej z miniówkami pokazującej swoje wdzięki. Której tipsami można by obierać jabłko, a moje usta nie będą lśnić od blasku czerwonej szminki. Na moich nogach mógł dostrzec jedynie jeansy, najacze, a na górnej części ciała luźny t-short. Mimo to wystarczyło mu to, by stwierdzić że jestem wyjątkowa. Że jestem jego małą, słodką dziewczynką. I przepraszam bardzo ty mówisz że nie potrafię, jak to ujęłaś "rwać" do kolesi? Wystarczy mi jeden, nie setki z którymi ruchasz się za te nowe szpilki, lub inne części garderoby.

byłam jego pierwszą dziewczyną... teksty

lusiasta dodano: 16 luty 2012

byłam jego pierwszą dziewczyną - najlepsze na początku. potem już codziennie inna, codziennie gorsza, puszczalska szmata.

Wyszedł i zamknął drzwi. Tak... teksty

lusiasta dodano: 16 luty 2012

Wyszedł i zamknął drzwi. Tak łatwo było nazwać tą noc jednorazową. Popatrzył na zegarek. Dochodziła 5 rano. Zatrzymał się. Przez jego ciało przeszedł dreszcz. Gdzieś w głębi poczuł dziwne uczucie pustki. Żal? Jakaś cicha pretensja? Wyszukał w kieszeni papierosy. Zapalił jednego. Wraz z dymem uciekł niepokój jaki w nim zagościł. Nie oglądnął się już za siebie. Jednorazowe 'kocham' straciło teraz swe znaczenie.

Nawet jeśli czasem trochę się... teksty

lusiasta dodano: 16 luty 2012

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

Staraj się i nie rezygnuj  marzenia... teksty

lusiasta dodano: 23 stycznia 2012

Staraj się i nie rezygnuj, marzenia się spełniają. Nawet te, które wydają się nam najmniej realne ;*

Nie ma ludzi idealnych. Nigdy nie... teksty

lusiasta dodano: 23 stycznia 2012

Nie ma ludzi idealnych. Nigdy nie zaznasz szczęścia dopóki nie zdasz sobie z tego sprawy.

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać... teksty

lusiasta dodano: 23 stycznia 2012

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może zakochać się w Twoim uśmiechu.

Słowa nie oddają tego  ile znaczy... teksty

lusiasta dodano: 8 stycznia 2012

Słowa nie oddają tego, ile znaczy strata. Kocham Cię najmocniej, ale spieprzyłam wszystko co miałam.

Żyjąc dość krótko... teksty

lusiasta dodano: 8 stycznia 2012

Żyjąc dość krótko, doświadczyłam tyle bólu jak nie jeden dorosły.

Wszystko jest takie banalnie proste... teksty

lusiasta dodano: 8 stycznia 2012

Wszystko jest takie banalnie proste, kiedy jesteś małym dzieckiem. A kiedy dorastasz, zdajesz sobie sprawę, jak bardzo byłeś naiwnym, myśląc, że życie jest lekkie.

Bolesne jest tracić wszystko  w co... teksty

lusiasta dodano: 8 stycznia 2012

Bolesne jest tracić wszystko, w co się wierzyło.

Chciałabym umieć być szczęśliwą... teksty

lusiasta dodano: 8 stycznia 2012

Chciałabym umieć być szczęśliwą bez powodu. Chciałabym umieć bawić się i śmiać z najgłupszych rzeczy. Chciałabym być mniej wrażliwa i nie przejmować się żadnym złym słowem. Chciałabym. Szkoda tylko, że nie potrafię być szczęśliwa od tak. Jeszcze na to za wcześnie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 7 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV