głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Nosiła Cię 9 miesięcy pod sercem. Nie spała gdy miałeś gorączkę chodziła z Tobą do lekarzy gdy byłeś chory. Jestem pewna że gdyby trzeba było oddałaby za Ciebie

lovey

lovey.moblo.pl
Nosiła Cię 9 miesięcy pod sercem. Nie spała gdy miałeś gorączkę chodziła z Tobą do lekarzy gdy byłeś chory. Jestem pewna że gdyby trzeba było oddałaby za Ciebie życie.
Nosiła Cię 9 miesięcy pod sercem.... teksty

lovey dodano: 13 marca 2012

Nosiła Cię 9 miesięcy pod sercem. Nie spała gdy miałeś gorączkę, chodziła z Tobą do lekarzy gdy byłeś chory. Jestem pewna, że gdyby trzeba było oddałaby za Ciebie życie. Zastanów się zanim powiesz 'moja stara'.

Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

lovey dodano: 10 marca 2012

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Jeśli zależało ci na tym chłopcu... teksty

lovey dodano: 10 marca 2012

Jeśli zależało ci na tym chłopcu, to musi boleć. Nie łudź się też, że jutro przestanie. Im bardziej ci zależało, tym dłużej będzie bolało, ale uwierz, że nadejdzie taki dzień, że przestanie.

Popatrz. Tyle par  które powinny... teksty

lovey dodano: 10 marca 2012

Popatrz. Tyle par, które powinny być razem, ale nie są, tyle zajebiście dobrych i porządnych osób spędzających samotnie kolejne wieczory, tylu zajebistych ludzi męczących się z chujowymi czy patologicznymi rodzinami, wreszcie tylu skurwieli mających kwitnące życie towarzyskie i kogoś kto naprawdę ich kocha, zamknij się i po prostu popatrz, zanim jeszcze raz powiesz, że wszystko ma jakiś sens.

Alkohol nie sprawia  że zapominasz... teksty

lovey dodano: 10 marca 2012

Alkohol nie sprawia, że zapominasz, on zagłusza Twoją dumę i odblokowuje serce.

Nawet jeśli miłość niesie ze... teksty

lovey dodano: 10 marca 2012

Nawet jeśli miłość niesie ze sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią płacić.

Codziennie mimo zmęczenia wyruszam... teksty

lovey dodano: 10 marca 2012

Codziennie mimo zmęczenia wyruszam na nowo, każdego dnia pokonuję swoje słabości. Odkrywam malutkie cząsteczki nadziei, by na koniec poznać szczęście.

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

lovey dodano: 10 marca 2012

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość. — Paulo Coelho

i odeszła myśląc  że będzie... teksty

lovey dodano: 7 marca 2012

i odeszła myśląc, że będzie szedł za nią. On stał i patrzył jak odchodzi myśląc 'błagam wróć'.

 Obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

lovey dodano: 6 marca 2012

`Obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy, obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie, obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon, obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć, obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę..`

Wystarczy minuta by kogoś poznać... teksty

lovey dodano: 5 marca 2012

Wystarczy minuta by kogoś poznać, godzina by polubić, dzień by pokochać, a całe życie, żeby zapomnieć. .

  i pamiętaj księżniczko  że... teksty

lovey dodano: 5 marca 2012

` i pamiętaj księżniczko, że łobuz kocha bardziej.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV