głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Świat schodzi na psy dzieci w wieku 11 lat jarają jointy piją alko i palą fajki a dziewczyny szukają cnoty bo nie wiedzą gdzie ją zgubiły nie ogarniam swojego ż

lovey

lovey.moblo.pl
Świat schodzi na psy dzieci w wieku 11 lat jarają jointy piją alko i palą fajki a dziewczyny szukają cnoty bo nie wiedzą gdzie ją zgubiły
Świat schodzi na psy  dzieci w wieku... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

Świat schodzi na psy, dzieci w wieku 11 lat jarają jointy, piją alko i palą fajki, a dziewczyny szukają cnoty bo nie wiedzą gdzie ją zgubiły -,-

nie ogarniam swojego życia   nie... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

nie ogarniam swojego życia , nie ogarniam ludzi którzy życzą mi jak najgorzej a mijają mnie na ulicy mówiąc 'siema' nie ogarniam fałszywej przyjaźni , która ostatnio zdarza mi się często , nie ogarniam tej jebanej miłości która ciągle wystawia mnie do wiatru . nie ogarniam siebie , życia , problemów . jestem słaba , w chuj słaba . nie daję rady więc odsuwam się na bok.

W ręku szlug  telefon w drugiej. I... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

W ręku szlug, telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie, ale wiem, że tego nie chcesz. Wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknie.

Było ich dwóch. Pierwszy: cwaniak... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

Było ich dwóch. Pierwszy: cwaniak, dupek, babiarz, zupełny brak sumienia i serca. Drugi: romantyczny, czuły, opiekuńczy, znający znaczenie słowa miłość. Jak myślisz, którego wybrało jej głupie serce?

To tak  jakbyś krzyczał  ale nikt... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

To tak, jakbyś krzyczał, ale nikt nie usłyszy Czujesz się prawie zawstydzony, że ktoś może znaczyć dla Ciebie tak wiele, że bez niego czujesz się nikim. Nikt nigdy nie zrozumie, jak bardzo to boli. Czujesz się beznadziejnie, jakby nic nie mogło Cię uratować. A kiedy jest już po wszystkim, praktycznie marzysz o tym, by ponownie przeżywać to całe piekło, bo razem z nim przychodzą też dobre chwile…

Skoro budujesz związek na... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

Skoro budujesz związek na niestabilnych cechach, to dlaczego się dziwisz, że się szybko rozpada? Na kłamstwach nie zbudujesz szczerego związku.

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie ma oczy. Po drugim, będę wtajemniczać Cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim, będę przez łzy opowiadała Ci jak bardzo mnie ranił. Po czwartym będę skakała wykrzykując jego imię. Po piątym wejdę na dach i zacznę krzyczeć, że go kocham. Po szóstym zadzwonię i opowiem mu, jak bardzo boli jego nieobecność i jak bardzo żałuję, że nie ma go przy mnie i nie widzi,jak po wypiciu siódmego i ósmego kieliszka staję na krawędzi dachu idaję krok do przodu.

Kłopot w tym  że kiedy człowiekowi... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

Kłopot w tym, że kiedy człowiekowi za bardzo zależy, wszystko czuje dwa razy mocniej...

Nigdy nie płacz przez kogoś kto... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

Nigdy nie płacz przez kogoś kto Cię zostawił, uśmiechnij się i powiedz "Dziękuję Ci za danie mi szansy na znalezienie kogoś lepszego od Ciebie."

Czasami widujemy kogoś codziennie... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

Czasami widujemy kogoś codziennie ale zapominamy mu powiedzieć jaki jest dla nas ważny. A potem, jest już zwyczajnie za późno..

Życie i tak się skończy  więc... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

Życie i tak się skończy, więc walcz o to, co dla Ciebie ważne i nie przejmuj się opinią innych, bo ludzie i tak zawsze będą gadać..

  Wiesz kto jest najwspanialszym... teksty

lovey dodano: 21 kwietnia 2013

- Wiesz kto jest najwspanialszym człowiekiem na świecie ? - Nie - To zobacz co jest na klawiaturze pomiędzy R, a U .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV