głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space My kobiety jesteśmy wielkimi marzycielkami. Przez całe życie na coś czekamy. Na lalkę na pierwszy pocałunek na wiosnę na dziecko na listonosza z emeryturą na Pa

love0space

love0space.moblo.pl
My kobiety jesteśmy wielkimi marzycielkami. Przez całe życie na coś czekamy. Na lalkę na pierwszy pocałunek na wiosnę na dziecko na listonosza z emeryturą na Pana
My  kobiety  jesteśmy wielkimi... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

My, kobiety, jesteśmy wielkimi marzycielkami. Przez całe życie na coś czekamy. Na lalkę, na pierwszy pocałunek, na wiosnę, na dziecko, na listonosza z emeryturą, na Pana Boga. Nasze życie to jedna wielka poczekalnia. To, czy się doczekamy, w dużej mierze zależy od tego, jak czekamy.

Płaczę wtedy  gdy brakuje mi już... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

Płaczę wtedy, gdy brakuje mi już słów, kiedy wiem, że kolejne słowo to byłoby już za dużo, że przeważyłoby szalę.

Rozpadające się iluzje boleśnie... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.

Nie przypominała podręcznikowego... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

Nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzenie darowuje natchnienie. Nie była podoba do nocy gwieździstej, ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to, mówiąc o nich. Próbowała być egoistką. Bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim, dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś, podbił go dla niej, owinął w wielką, czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

prawdziwe kobiety mają w nosie... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

prawdziwe kobiety mają w nosie sukienki, których nie założą i mężczyzn z którymi nie będą. nie chorują, bo on kocha inną. nie rozpaczają, gdy ten milczy, a tamten odpisuje zdawkowo. nie płaczą, gdy są same. nie słuchają ludzi, którzy potęgują kompleksy. nie spotykają się z tymi, którzy marnują ich czas. czują, że los zaczął się odmieniać i że są w stanie zrobić wszystko. nie miewają złych humorów. nie rzucają czym popadnie, gdy dowiedzą się o zdradzie. nad ranem wyglądają najpiękniej. potrafią dostosować się do każdej sytuacji. nie gaszą papierosów w filiżankach po kawie. świetnie opanowały sztukę udawania. nie czują złości, gdy zobaczą inną w tej samej kreacji. tak naprawdę, nie ma prawdziwych kobiet.

Gdy jesteś naprawdę smutny to nigdy... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

Gdy jesteś naprawdę smutny to nigdy nie płaczesz. Gdy jesteś skrajnie smutny zaczyna cię bawić ironia tego świata.

Tajemnica: słowo  którym... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

Tajemnica: słowo, którym posługujemy się, aby zwodzić innych, wmawiać im, że jesteśmy od nich głębsi.

Istnieją różne rodzaje dumy  lecz... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

Istnieją różne rodzaje dumy, lecz móc spojrzeć po latach na coś, co się zrobiło, i wiedzieć, że nadal jest dobre lub ważne, to najlepszy z nich.

Bywa tak  że cierpi się długo nie... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

Bywa tak, że cierpi się długo nie wiedząc o tym.

Byłam jak ślepiec  który... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

Byłam jak ślepiec, który odzyskawszy wzrok, obudził się w próżni pełnej luster, odbijających tylko jego własną samotność.

Co sprawia  że właśnie ta kobieta... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

Co sprawia, że właśnie ta kobieta i właśnie ten mężczyzna chcą się do siebie zbliżyć? Co sprawia, że budzi się w nich pożądanie? To tajemnica. Kiedy ich pożądanie jest jeszcze niczym nie skalane, przeżywają każdą sekundę z namaszczeniem w pełni świadom, wyczekując najbardziej dogodnej chwili by przyjąć błogosławiony dar losu. Ci, który zaznali takiego pożądania w stanie czystym nie przyśpieszają pochopnie biegu wypadków. Wiedzą, że to co nieuniknione nadejdzie, że to stać się musi, zawsze znajdzie sposób by zaistnieć. A kiedy ten moment nadchodzi, nie wahają się, nie tracą okazji, nie pozwalają umknąć ani jednej cudownej chwili, potrafią uszanować doniosłość każdej sekundy.

Żal mi tych wszystkich ludzi... teksty

love0space dodano: 20 listopada 2011

Żal mi tych wszystkich ludzi, którzy stali się ofiarami mody. Bezustannie zmieniają styl, bo powiedziano im, że to co nosili do tej pory jest nieaktualne. Trzeba umieć sprzeciwić się modzie, jeśli jest ona sprzeczna z naszą osobowością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV