głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Całując go skupiałam się tylko na tym żeby nie zapomnieć oddychać Wina będzie po obu stronach bo żadnemu z nas nad głową nie świeci aureola.. a Ty stój tam gdzi

love0space

love0space.moblo.pl
Całując go skupiałam się tylko na tym żeby nie zapomnieć oddychać
Całując go  skupiałam się tylko... teksty

love0space dodano: 28 marca 2013

Całując go, skupiałam się tylko na tym, żeby nie zapomnieć oddychać

Wina będzie po obu stronach  bo... teksty

love0space dodano: 28 marca 2013

Wina będzie po obu stronach, bo żadnemu z nas nad głową nie świeci aureola..

a Ty stój tam gdzie stoisz i nie... teksty

love0space dodano: 28 marca 2013

a Ty stój tam gdzie stoisz i nie mów mi już nic więcej. niczego mi nie zabronisz i tak zrobię to jak zechcę.

pomagam wszystkim wkoło  daję rady... teksty

love0space dodano: 28 marca 2013

pomagam wszystkim wkoło, daję rady, jakich pierdolony psycholog by nie wymyślił, a sama nie potrafię ogarnąć syfu, który rozrywa mnie od środka. nie radzę sobie z jego uśmiechem, kiedy na mnie patrzy. nie radzę sobie z ciszą, z którą mnie zostawia na kolejne tygodnie. nie radzę sobie z drżącymi dłońmi. mam milion wad, ale mimo wszystko k***a, potrafię kochać.

przez sen usłyszałam wibrację... teksty

love0space dodano: 20 marca 2013

przez sen usłyszałam wibrację telefonu - i chociaż leżał obok łóżka, na nocnym stoliku, walczyłam z myślą, czy mam siłę odwrócić się, i odczytać smsa. po chwili ekran odblokowania oślepiał mnie swoim proszeniem o wpisanie kodu. 'nieznany numer, nie cierpię tego' - pomyślałam spoglądając na nadawcę. 'dawno nie słyszałem Twojego głosu' - odczytałam smsa, i nagle wszystko stało się jasne - zarówno dziwna pora tego smsa, jak i numer, który nagle powtórzyłam w pamięci, bo był z tych usuwanych z wielkim żalem. patrzyłam na ekran, i czułam coraz mocniej bijące serce. czytałam każdą literkę z osobna, zastanawiając się jakim prawem o sobie przypomniał. wyłączyłam telefon,odłożyłam go na stolik, i przykrywając się kołdrą, z wielkim bólem w sercu zrozumiałam, że nic już nie będzie tak samo - że ten jeden gówniany sms w środku nocy tak wiele zmieni, tak wiele zepsuje, i tak bardzo przywróci każde wspomnienie.

Życie bez czekania na cokolwiek nie... teksty

love0space dodano: 19 marca 2013

Życie bez czekania na cokolwiek nie ma najmniejszego sensu i wypełnia się po brzegi rozpaczą. Inny świat .

Nie będziem wracać  Ani wybaczać... teksty

love0space dodano: 17 marca 2013

Nie będziem wracać Ani wybaczać Ni w samotności upijać się Nie będzie nam płakać i drzeć Ani ukradkiem wycierać nos Nie będzie nam upijać się Ani tabletek łykać na sen Nie będzie nam Nie będzie brak siebie

ciche bębnienie kropel deszczu... teksty

love0space dodano: 17 marca 2013

ciche bębnienie kropel deszczu opadających na parapet tworzył muzykę podczas tańca zmysłów. ciała złączone w jedność , kocham noc. I może to ta ostatnia , albo może to ta jedna z wielu , zatopieni w sobie lepimy się , od potu. mrukliwe wdechy i płynne wydechy , coś wisi w powietrzu , wiemy , że to miłość.

Możesz czekać na kogoś latami i... teksty

love0space dodano: 17 marca 2013

Możesz czekać na kogoś latami i latami przez to umierać, możesz wybrać kogoś, kto jeszcze przed maturą będzie planował to, jak będzie wyglądała pierwsza sofa, którą razem kupicie, możesz związać się z kimś, z kim fajnie się ćpa i dobrze pije, możesz opuścić kogoś, kto Cię uszczęśliwia, możesz wybrać dobrze, być szczęśliwa, zostać zraniona, zdradzona, porzucona, możesz też zdradzać, możesz leżeć wieczorami sama na podłodze, możesz też być wieczorami na podłodze pieprzona, możesz ich wszystkich zlewać, albo uganiać się za kimś, zaangażować się albo nie myśleć o nikim poważnie, możesz upijać się w barach, czuć obce ręce w majtkach, możesz przeżyć coś tak cholernie wspaniałego, że późniejsza utrata tego będzie Cię bolała już do końca życia albo codziennie być budzona spojrzeniem tego jedynego, możesz wybierać, zmieniać scenariusze, mieszać postacie i dialogi, możesz, możesz tyle rzeczy cholera, a Ty, Ty siedzisz i gapisz się w ścianę.

nie lubię mówić o swoich... teksty

love0space dodano: 16 marca 2013

nie lubię mówić o swoich problemach. Zazwyczaj i tak nikt ich za mnie nie załatwi. To po co ? Żeby usłyszeć: „Nie martw się jakoś to będzie” ? To sama to sobie mogę powiedzieć.

Pocałunek jest tym momentem  kiedy... teksty

love0space dodano: 14 marca 2013

Pocałunek jest tym momentem, kiedy zawsze mimowolnie opuszczasz powieki ku dołowi delektując się smakiem, zapachem, bliskością. Jest jedną z tych chwil, których nie ogląda się z otwartymi oczami. To ten moment, kiedy patrzymy sercem. Tylko sercem.

Puszczam w niepamięć cały szum i... teksty

love0space dodano: 14 marca 2013

Puszczam w niepamięć cały szum i chaos. Zapominam o tym wszystkim co tak bolało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV