głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Nie pozwól aby martwiło Cię coś dłużej niż trzy sekundy Zobaczyłem jak stoi w samej bieliźnie i za dużej koszuli przy garach. Co ty wyprawiasz? zapytałem. Pilnu

love0space

love0space.moblo.pl
Nie pozwól aby martwiło Cię coś dłużej niż trzy sekundy
Nie pozwól  aby martwiło Cię coś... teksty

love0space dodano: 26 luty 2012

Nie pozwól, aby martwiło Cię coś dłużej niż trzy sekundy,

    Zobaczyłem jak stoi w samej... teksty

love0space dodano: 24 luty 2012

" Zobaczyłem jak stoi w samej bieliźnie i za dużej koszuli przy garach. - Co ty wyprawiasz? - zapytałem. - Pilnuje, aby mój mężczyzna nie chodził głodny. - odpowiedziała. Podszedłem do niej, objąłem ją w pasie i delikatnie musnąłem ustami w szyję. Posadziłem ją na stole, a Ona bacznie mi się przyglądała. - Co ty wyprawiasz? - zapytała. - Pilnuję, aby Moja kobieta nie chodziła głodna. - odpowiedziałem. - Głupek! - syknęła. - Ale Twój! - powiedziałem i dałem jej szybkiego buziaka w usta. Kochałem Ją całym sercem./"

Usiadłam sama w pierwszej ławce.... teksty

love0space dodano: 24 luty 2012

Usiadłam sama w pierwszej ławce. był sprawdzian, wszyscy siadali w ostatnich ławkach, aby móc ściągać. miałam szczęście bo na klasówce był temat, którego wykułam się na pamięć. wiedziałam, że napisze test na piątkę. nagle usłyszałam, lekkie szturchanie mojego krzesła. odwróciłam się. siedziałeś tam ty. patrzyłam w twoje błękitne oczy, chociaż po wczorajszym miałam ochotę Cię zabić. - co będzie w 1? - pff. niech Ci twoja ukochana dziunia powie. - ale, no weź. dobrze wiesz, że to był tylko taki głupi zakład. nie chciałem Cię zranić. - hm mogłeś o tym wcześniej pomyśleć. bo ty nie wiesz, jak to jest być zakochanym i nigdy się nie dowiesz. - a jak już jestem zakochany? - wątpię. - a chcesz sie przekonać? - no dawaj. wstał, wyszedł z ławki. podszedł do mnie i namiętnie pocałował. nie zważając na patrzącego się nauczyciela, oraz kolegów. odpłynęłam. liczyło się tylko to co teraz. - nadal uważasz, że nigdy zakochany nie byłem? - nie już nie.

Godzina wychowawcza . Siedziałam ze... teksty

love0space dodano: 24 luty 2012

Godzina wychowawcza . Siedziałam ze słuchawkami w uszach , słuchając kolejnych tekstów Małpy . Bity idealnie współgrały z biciem mojego serca , a oczy idealnie zatracały się patrząc na niego - do niedawna jeszcze , największą dla mnie miłość . Klikał w klawiaturę telefonu , totalnie odłączony od świata . Momentalnie na moim ramieniu pojawiło się dziwne kłucie , to przyjaciółka wbijała mi palce w ramię . Niechętnie wyjęłam jedną słuchawkę z ucha , rzucając do niej tylko oschłe - Co znowu ? - Pewnie znów pisze do swojej nowej laski , widziałam go wczoraj z jakąś panienką na osiedlu , niezły typ , minął miesiąc a on już ma inną .. nie marnuj na niego czasu - Wysłuchałam z cierpliwością tego co miała do powiedzenia , mimo iż nie widziałam w tym sensu . Nie interesowało mnie jego życie , to z kim się spotyka , nic nas już nie łączyło . Wzruszyłam tylko ramionami , wracając do rapu . Poczułam wibracje trzymającego w dłoni telefonu - Nie zapomniałem , pamiętaj .

Pamiętaj fakt to fakt  a brednia to... teksty

love0space dodano: 22 luty 2012

Pamiętaj fakt to fakt, a brednia to brednia Jedna jest racja, tak jak miłość jest jedna

nic za wszelką cenę bo nie wszystko... teksty

love0space dodano: 22 luty 2012

nic za wszelką cenę bo nie wszystko jest na sprzedaż

Nie wiem jak Ty ale ja tu gram o... teksty

love0space dodano: 22 luty 2012

Nie wiem jak Ty ale ja tu gram o wszystko

człowiek stwarza pozory boi się... teksty

love0space dodano: 22 luty 2012

człowiek stwarza pozory boi się, że życie przegra

Jeden sprzedaje nienawiść drugi... teksty

love0space dodano: 22 luty 2012

Jeden sprzedaje nienawiść drugi kupuje miłość

bo wiem ze gdy mam dystans to go... teksty

love0space dodano: 22 luty 2012

bo wiem ze gdy mam dystans to go muszę pokonać

nie bądź posępny  rób postępy... teksty

love0space dodano: 22 luty 2012

nie bądź posępny, rób postępy, nie jesteś tępy

Nieodwracalnie...Ponieważ czas... teksty

love0space dodano: 22 luty 2012

Nieodwracalnie...Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są niewybaczalne. Ponieważ człowiek jest jak zwierzę. Ponieważ wola zemsty jest naturalnym instynktem. Ponieważ największe zbrodnie nie są karane. Ponieważ miłość jest jak źródło życia. Ponieważ ostrzeżenia nie zmieniają biegu rzeczy. Ponieważ czas objawia wszystko. Najgorszy i najlepszy...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV